Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • DVARO pienas, 2,5 % rieb., 2 l
    Pagaminta Lietuvoje

    DVARO pienas, 2,5 % rieb., 2 l

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,45 €/l

  • Lietuviški avietiniai pomidorai RIMI, 450 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Lietuviški avietiniai pomidorai RIMI, 450 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,42 €/kg

  • Kokosų gėrimas SANTA MARIA ORIGINAL, 250ml
    Tinka veganams Be laktozės

    Kokosų gėrimas SANTA MARIA ORIGINAL, 250ml

    2.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,20 €/l

  • Graikiškas jogurtas be priedų AISTĖ, 400 g
    -25%
    1
    42 €
    3,55 €/kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Graikiškas jogurtas be priedų AISTĖ, 400 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,72 €/kg

  • Kosmet.servet. ZEWA EVERYDAY 2sl.100vnt
    -50%
    1
    09 €
    0,01 €/vnt.

    Kosmet.servet. ZEWA EVERYDAY 2sl.100vnt

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,02 €/vnt.

  • Saldūs kukurūzai RIMI, 340g/285g
    1
    09 €
    3,82 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Saldūs kukurūzai RIMI, 340g/285g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,88 €/kg

  • SOSTINĖS batonas, 400g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    SOSTINĖS batonas, 400g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,47 €/kg

  • Obuoliai Champion, 1 kl., 1 kg
    Rinkis sveikiau
    Gera kaina kasdien

    Obuoliai Champion, 1 kl., 1 kg

    0.89 € už kg

    Kaina už vienetą: 0,89 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.55 kg 0.55kg

  • Lietuviški burokėliai, 1 kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Lietuviški burokėliai, 1 kg

    0.45 € už kg

    Kaina už vienetą: 0,45 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.54 kg 0.54kg

  • Smulk. kiauliena ir jautiena RIMI, 20%, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Smulk. kiauliena ir jautiena RIMI, 20%, 500 g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,78 €/kg

  • Majonezas HELLMANN'S ORIGINAL, 405 ml
    Be pieno

    Majonezas HELLMANN'S ORIGINAL, 405 ml

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,85 €/l

  • Viščiukų krūtinėlių filė RIMI, 500 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Viščiukų krūtinėlių filė RIMI, 500 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,98 €/kg

  • Pjaustytos žal. šparaginės pupelės RIMI, 400g
    Rinkis sveikiau

    Pjaustytos žal. šparaginės pupelės RIMI, 400g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,22 €/kg

  • Pjaustytas puskietis sūris DVARO, 50 %, 150 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Pjaustytas puskietis sūris DVARO, 50 %, 150 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,60 €/kg

  • Nat.negaz. mineralinis vanduo RASA LIGHT, 5l
    0
    99 €
    0,20 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Nat.negaz. mineralinis vanduo RASA LIGHT, 5l

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,40 €/l

  • Negazuotas šaltinio vanduo RIMI, 5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Negazuotas šaltinio vanduo RIMI, 5 l

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,30 €/l

  • Pusriebė varškė RIMI SMART, 9 %, 180 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Pusriebė varškė RIMI SMART, 9 %, 180 g

    0.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,17 €/kg

  • ROKIŠKIO sūris, 45 %, 240g
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    ROKIŠKIO sūris, 45 %, 240g

    2.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,88 €/kg

  • Plauti gražgarsčių lapai FIT&EASY,100g
    0
    95 €
    9,50 €/kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Plauti gražgarsčių lapai FIT&EASY,100g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,90 €/kg

  • Varškė GRAIKIŠKA AMFORA PROTEIN, 0,9 %,200g
    Rinkis sveikiau Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Varškė GRAIKIŠKA AMFORA PROTEIN, 0,9 %,200g

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,25 €/kg

  • Kefyras VILVI, 2,5 % rieb., 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Kefyras VILVI, 2,5 % rieb., 1 kg

    1.45 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,85 €

    Kaina už vienetą: 1,45 €/kg

  • Gaz. natūr. mineral. vanduo S.PELLEGRINO, 1l
    1
    29 €
    1,29 €/l
    Gera kaina kasdien

    Gaz. natūr. mineral. vanduo S.PELLEGRINO, 1l

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,89 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Ekol. žalios cukinijos RIMI ECO, 1 vnt.
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Ekol. žalios cukinijos RIMI ECO, 1 vnt.

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,95 €/kg

  • Natūralus DVARO pienas, 3,5 % rieb., 1 l
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Natūralus DVARO pienas, 3,5 % rieb., 1 l

    1.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,55 €/l

  • Ekol. pusrieb. varškė DOBILAS, 9 %, 330 g
    Ekologiškas Be glitimo Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. pusrieb. varškė DOBILAS, 9 %, 330 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,67 €/kg

  • Varškės sūrelis su šokolado gab. KARUMS, 45 g
    Gera kaina kasdien

    Varškės sūrelis su šokolado gab. KARUMS, 45 g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,44 €/kg

  • Kiviai, 1 kl., kg
    Rinkis sveikiau

    Kiviai, 1 kl., kg

    4.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 4,99 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.53 kg 0.53kg

  • Kosmetinės servetėlės RIMI, 4 sl., 80 lap.
    -50%
    0
    72 €
    0,01 €/vnt.

    Kosmetinės servetėlės RIMI, 4 sl., 80 lap.

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,02 €/vnt.

  • Viso grūdo tamsi AGOTOS duona su raugu, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Viso grūdo tamsi AGOTOS duona su raugu, 300 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,97 €/kg

  • Mažos morkytės RIMI, 200 g
    Rinkis sveikiau

    Mažos morkytės RIMI, 200 g

    0.89 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,49 €

    Kaina už vienetą: 4,45 €/kg

  • Kedrinės pinijos ARIMEX, 50g
    -40%
    2
    39 €
    47,80 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Kedrinės pinijos ARIMEX, 50g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 79,80 €/kg

  • Obuoliai RED JONAPRINCE, 1 kl.,1kg
    Rinkis sveikiau

    Obuoliai RED JONAPRINCE, 1 kl.,1kg

    0.99 € už kg
    Įprasta kaina: 1,59 €

    Kaina už vienetą: 0,99 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.54 kg 0.54kg

  • Puskietis sūris DVARO, 50 % rieb., 240 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Puskietis sūris DVARO, 50 % rieb., 240 g

    2.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,88 €/kg

  • Greitai užšaldyti žirneliai RIMI, 400 g
    Rinkis sveikiau
    Gera kaina kasdien

    Greitai užšaldyti žirneliai RIMI, 400 g

    1.51 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,77 €/kg

  • Sūd. atlant. lašišų filė RIMI MARE,100g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Sūd. atlant. lašišų filė RIMI MARE,100g

    2.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 3,59 €

    Kaina už vienetą: 29,90 €/kg

  • Penkių grūdų skrud. sumuštinių duona, 450g
    Pagaminta Lietuvoje

    Penkių grūdų skrud. sumuštinių duona, 450g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/kg

  • Nesaldintas migdolų gėrimas ALPRO, 1 l
    -25%
    2
    62 €
    2,62 €/l
    Tinka veganams Be cukraus Be glitimo

    Nesaldintas migdolų gėrimas ALPRO, 1 l

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,49 €/l

  • Vaniliniai valg. ledai BALTIJA, 150 ml / 95 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vaniliniai valg. ledai BALTIJA, 150 ml / 95 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,21 €/kg

  • DVARO grietinė, 30 % rieb., 380 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    DVARO grietinė, 30 % rieb., 380 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,55 €/kg

  • Plėšomos sūrio dešrelės PIK-NIK, 40%, 160g
    Pagaminta Lietuvoje

    Plėšomos sūrio dešrelės PIK-NIK, 40%, 160g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,69 €/kg

Filtrai

Filtrai