Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Grūdėta varškė PIENO ŽVAIGŽDĖS, 7 %, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Grūdėta varškė PIENO ŽVAIGŽDĖS, 7 %, 200 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,45 €/kg

  • Avokadas, 1 vnt
    Rinkis sveikiau
    Gera kaina kasdien

    Avokadas, 1 vnt

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,79 €/vnt.

  • Juoda MOČIUTĖS duona, 450 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Juoda MOČIUTĖS duona, 450 g

    1.51 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,89 €

    Kaina už vienetą: 3,36 €/kg

  • Plauti špinatai FIT&EASY, 100g
    0
    95 €
    9,50 €/kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Plauti špinatai FIT&EASY, 100g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,90 €/kg

  • Raudonieji svogūnai 45+, kg

    Raudonieji svogūnai 45+, kg

    0.79 € už kg

    Kaina už vienetą: 0,79 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.54 kg 0.54kg

  • Bananai Cavendish 18+ Rimi Eco, 1 kg
    1
    69 €
    1,69 €/kg
    Ekologiškas

    Bananai Cavendish 18+ Rimi Eco, 1 kg

    2.29 € už kg

    Kaina už vienetą: 2,29 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:1.55 kg 1.55kg

  • Sviestinės pupelės RIMI, 400 g / 250 g
    Gera kaina kasdien

    Sviestinės pupelės RIMI, 400 g / 250 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,96 €/kg

  • Lietuviški pomidorai, 2 kl., kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Lietuviški pomidorai, 2 kl., kg

    2.59 € už kg

    Kaina už vienetą: 2,59 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.67 kg 0.67kg

  • Kriaušės CONFERENCE RIMI, 1 kl., 1kg
    Rinkis sveikiau

    Kriaušės CONFERENCE RIMI, 1 kl., 1kg

    2.29 € už kg

    Kaina už vienetą: 2,29 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.44 kg 0.44kg

  • Pomidorų gabaliukai RIMI, 400 g
    0
    99 €
    2,47 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Pomidorų gabaliukai RIMI, 400 g

    1.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,87 €/kg

  • Kalakutienos faršas RIMI, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kalakutienos faršas RIMI, 500 g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,58 €/kg

  • Brokolis, 1 vnt.
    1
    35 €
    3,37 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Brokolis, 1 vnt.

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,12 €/kg

  • Kvietinės tortilijos RIMI PLANET, 370 g
    1
    39 €
    3,76 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Kvietinės tortilijos RIMI PLANET, 370 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,38 €/kg

  • Šviežias sūris RIMI, 20% rieb., 150g
    Gera kaina kasdien

    Šviežias sūris RIMI, 20% rieb., 150g

    1.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,00 €/kg

  • Negaz.nat. mineralinis vanduo, AKVILĖ, 1,5l
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Negaz.nat. mineralinis vanduo, AKVILĖ, 1,5l

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,53 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Fasuoti svogūnų laiškai, 50 g
    Rinkis sveikiau

    Fasuoti svogūnų laiškai, 50 g

    0.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,00 €/kg

  • Liesa varškė RIMI SMART, 0,5 % rieb., 180 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Liesa varškė RIMI SMART, 0,5 % rieb., 180 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,83 €/kg

  • Pop. rankšluosčiai GRITE WHITE RABBIT, 1 rit.
    -50%
    2
    64 €
    2,64 €/vnt.
    Pagaminta Lietuvoje

    Pop. rankšluosčiai GRITE WHITE RABBIT, 1 rit.

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,29 €/vnt.

  • Broilerių šlaunų mėsa be odos, be ant., 500 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Broilerių šlaunų mėsa be odos, be ant., 500 g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,98 €/kg

  • Plėš. sūrio lazdelės PIK-NIK, 40% rieb., 140g
    Pagaminta Lietuvoje

    Plėš. sūrio lazdelės PIK-NIK, 40% rieb., 140g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,93 €/kg

  • Sumuštinių duona su sėk. BEATOS VIRTUVĖ, 400g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Sumuštinių duona su sėk. BEATOS VIRTUVĖ, 400g

    1.75 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,19 €

    Kaina už vienetą: 4,37 €/kg

  • Žal.bes.vynuog. Sultan 1kl,kg
    Rinkis sveikiau

    Žal.bes.vynuog. Sultan 1kl,kg

    2.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 2,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.7 kg 0.7kg

  • Atšaldyta smulkinta jautiena AGARAS, 20%,450g
    Pagaminta Lietuvoje

    Atšaldyta smulkinta jautiena AGARAS, 20%,450g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,31 €/kg

  • Salotos ICEBERG RIMI, 1 vnt.
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Salotos ICEBERG RIMI, 1 vnt.

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,97 €/kg

  • Avinžirniai RIMI, 400 g / 250 g
    Gera kaina kasdien

    Avinžirniai RIMI, 400 g / 250 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,40 €/kg

  • Česnakai, kg
    Rinkis sveikiau

    Česnakai, kg

    3.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 3,49 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.14 kg 0.14kg

  • Liet. šviežios fas. bulvės RIMI, d. 45+, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Liet. šviežios fas. bulvės RIMI, d. 45+, 1 kg

    0.79 € už kg

    Kaina už vienetą: 0,79 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:2.55 kg 2.55kg

  • Bulvės DELIKATESS RIMI, 900 g
    Rinkis sveikiau

    Bulvės DELIKATESS RIMI, 900 g

    1.89 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,39 €

    Kaina už vienetą: 2,10 €/kg

  • Pasterizuota grietinėlė RIMI, 30 %, 200 ml
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Pasterizuota grietinėlė RIMI, 30 %, 200 ml

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,45 €/kg

  • Krapai RIMI, 50g

    Krapai RIMI, 50g

    0.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,00 €/kg

  • DVARO varškė, 9 % rieb., 400 g
    2
    59 €
    6,47 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    DVARO varškė, 9 % rieb., 400 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • Lapinės salotos LOLLO BIONDA, 1 vnt.
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Lapinės salotos LOLLO BIONDA, 1 vnt.

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,39 €/vnt.

  • Virt.kalakut. kumpis griež. BIOVELA, Ir., 90g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Virt.kalakut. kumpis griež. BIOVELA, Ir., 90g

    1.69 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,99 €

    Kaina už vienetą: 18,78 €/kg

  • Apelsinai Valencia,1kl.,1kg
    Rinkis sveikiau
    Gera kaina kasdien

    Apelsinai Valencia,1kl.,1kg

    1.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 1,49 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.64 kg 0.64kg

  • Natūralus DVARO pienas, 3,5 % rieb., 2 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Natūralus DVARO pienas, 3,5 % rieb., 2 l

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,50 €/l

  • Rudieji pievagrybiai RIMI, 250 g
    1
    15 €
    4,60 €/kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Rudieji pievagrybiai RIMI, 250 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,76 €/kg

  • Kvietiniai miltai MALSENA, 2 kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Kvietiniai miltai MALSENA, 2 kg

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,00 €/kg

  • ŽEMAITIJOS varškė, 9 % rieb., 1 kg
    Be glitimo Pagaminta Lietuvoje

    ŽEMAITIJOS varškė, 9 % rieb., 1 kg

    6.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 6,49 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

  • Ant kr. laik. vištų kiauš. RIMI, A/L, 10 vnt.

    Ant kr. laik. vištų kiauš. RIMI, A/L, 10 vnt.

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,27 €/vnt.

  • Kietasis tarkuotas sūris RIMI, 80g
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Kietasis tarkuotas sūris RIMI, 80g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,88 €/kg

Filtrai

Filtrai