Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Sausainiai GAIDELIS KLASIKA, 160 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Sausainiai GAIDELIS KLASIKA, 160 g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,06 €/kg

  • Saldieji melionai, 1 kg
    0
    79 €
    0,79 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Saldieji melionai, 1 kg

    1.69 € už kg

    Kaina už vienetą: 1,69 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:3 kg 3kg

  • Švž., ketvirčiai VILNIAUS PAUKŠTYNAS, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Švž., ketvirčiai VILNIAUS PAUKŠTYNAS, 1 kg

    3.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 3,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.75 kg 0.75kg

  • Varškė su avietėm GRAIKIŠKA AMFORA,0,8%,200g
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Varškė su avietėm GRAIKIŠKA AMFORA,0,8%,200g

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,25 €/kg

  • Braškės RIMI, 450G
    Pagaminta Lietuvoje

    Braškės RIMI, 450G

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,42 €/kg

  • Sviestas RIMI, 82% riebumo, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Sviestas RIMI, 82% riebumo, 200 g

    1.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,25 €/kg

  • Imbierų šaknys, 1kg
    Rinkis sveikiau

    Imbierų šaknys, 1kg

    3.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 3,99 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.215 kg 0.215kg

  • Kokteiliniai pomidorai su šakel., 1 kl. 500 g
    Rinkis sveikiau

    Kokteiliniai pomidorai su šakel., 1 kl. 500 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,98 €/kg

  • Žal.bes.vynuog. Sugarone RIMI 1kl,500g
    Rinkis sveikiau
    Gera kaina kasdien

    Žal.bes.vynuog. Sugarone RIMI 1kl,500g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/kg

  • Viso grūdo skrudinimo duona TOSTE, 500g
    Pagaminta Lietuvoje

    Viso grūdo skrudinimo duona TOSTE, 500g

    2.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,10 €/kg

  • Makaronai LA MOLISANA PENNE, 500 g
    1
    09 €
    2,18 €/kg

    Makaronai LA MOLISANA PENNE, 500 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/kg

  • ŽEMAITIJOS natūralus kefyras, 2,5 %, 900 g
    Be glitimo Pagaminta Lietuvoje

    ŽEMAITIJOS natūralus kefyras, 2,5 %, 900 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,77 €/kg

  • Pop. rankšluoščiai RIMI, 3 sl. 300 lap.
    -50%
    1
    89 €
    1,89 €/vnt.

    Pop. rankšluoščiai RIMI, 3 sl. 300 lap.

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,79 €/vnt.

  • Varškė su mangais GRAIKIŠKA AMFORA,0,8%,200g
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Varškė su mangais GRAIKIŠKA AMFORA,0,8%,200g

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,25 €/kg

  • Eko. UAT pienas be lakt. AUGA, 2,5% rieb, 1 l
    Ekologiškas Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Eko. UAT pienas be lakt. AUGA, 2,5% rieb, 1 l

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,89 €/l

  • Broilerių vidinė filė be antibiotikų, 400 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Broilerių vidinė filė be antibiotikų, 400 g

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,22 €/kg

  • Kalakutų šlaunelė be kaulo ir odos
    Rinkis sveikiau

    Kalakutų šlaunelė be kaulo ir odos

    7.99 € už kg
    Įprasta kaina: 9,99 €

    Kaina už vienetą: 7,99 €/kg

  • Viso grūdo kapotos avižos MALSENA, 500 g
    1
    29 €
    2,58 €/kg
    Rinkis sveikiau
    Gera kaina kasdien

    Viso grūdo kapotos avižos MALSENA, 500 g

    1.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,70 €/kg

  • Ekol. nat. jogurtas DOBILAS, 2,3-4,6 %, 125 g
    -25%
    0
    82 €
    6,56 €/kg
    Ekologiškas Be glitimo Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. nat. jogurtas DOBILAS, 2,3-4,6 %, 125 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,72 €/kg

  • Porai, kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Porai, kg

    2.45 € už kg

    Kaina už vienetą: 2,45 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.415 kg 0.415kg

  • ROKIŠKIO NAMINIS pienas 2,5 %, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    ROKIŠKIO NAMINIS pienas 2,5 %, 1 l

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,49 €/l

  • Vanilinis plombyras DADU, 120 ml / 65 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vanilinis plombyras DADU, 120 ml / 65 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,31 €/kg

  • DVARO kefyras, 2,5 % rieb., 0,9 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    DVARO kefyras, 2,5 % rieb., 0,9 kg

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,77 €/kg

  • Mėlyn. vynuogės MOLDOVA, 1kl., 1kg
    1
    29 €
    1,29 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Mėlyn. vynuogės MOLDOVA, 1kl., 1kg

    1.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 1,99 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.58 kg 0.58kg

  • Šald. krev. be kiautų RIMI, ASC, 31/40, 400 g
    -40%
    5
    39 €
    13,47 €/kg
    ASC sertifikuotos užaugintos jūros gėrybės Rinkis sveikiau

    Šald. krev. be kiautų RIMI, ASC, 31/40, 400 g

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,47 €/kg

  • Kivi uogos, 125g
    Rinkis sveikiau

    Kivi uogos, 125g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,92 €/kg

  • Grūdėta varškė PIENO ŽVAIGŽDĖS, 7%, 350g
    Pagaminta Lietuvoje

    Grūdėta varškė PIENO ŽVAIGŽDĖS, 7%, 350g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,26 €/kg

  • Špinatai, 200 g
    Rinkis sveikiau

    Špinatai, 200 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,45 €/kg

  • Virtas kumpis SELECTION BY RIMI, 70 g

    Virtas kumpis SELECTION BY RIMI, 70 g

    2.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,29 €/kg

  • Gr. nat. jogurtas GRAIKIŠKA AMFORA, 3,9%,200g
    -25%
    1
    19 €
    5,95 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Gr. nat. jogurtas GRAIKIŠKA AMFORA, 3,9%,200g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,95 €/kg

  • Varškės sūrelis su kakava MAGIJA,  24,5%, 45g
    Be glitimo Pagaminta Lietuvoje

    Varškės sūrelis su kakava MAGIJA,  24,5%, 45g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,44 €/kg

  • Fetos sūris OLYMPUS, 43 % rieb., 150 g

    Fetos sūris OLYMPUS, 43 % rieb., 150 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,93 €/kg

  • Pienas RIMI SMART, (UHT) 3,2 %, 1 l
    Gera kaina kasdien

    Pienas RIMI SMART, (UHT) 3,2 %, 1 l

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,95 €/l

  • Juoda duona su saulėgrąžomis JORĖ, 280g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Juoda duona su saulėgrąžomis JORĖ, 280g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,96 €/kg

  • Baklažanas, 1vnt.
    Rinkis sveikiau

    Baklažanas, 1vnt.

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,97 €/kg

  • Obuol. GOLDEN DELICIOUS RIMI,1 kl, kg
    Rinkis sveikiau

    Obuol. GOLDEN DELICIOUS RIMI,1 kl, kg

    2.29 € už kg

    Kaina už vienetą: 2,29 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.55 kg 0.55kg

  • Tualetinis popierius ZEWA EVERYDAY, 32 rit.
    -50%
    9
    99 €
    0,31 €/vnt.

    Tualetinis popierius ZEWA EVERYDAY, 32 rit.

    19.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,62 €/vnt.

  • Fasuoti avokadai RIMI, 750 g
    Rinkis sveikiau

    Fasuoti avokadai RIMI, 750 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,25 €/kg

  • Grikių kruopos GALINTA, 800 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Grikių kruopos GALINTA, 800 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,74 €/kg

  • Greitai užšaldytos šilauogės RIMI, 400 g
    2
    09 €
    5,22 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Greitai užšaldytos šilauogės RIMI, 400 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,72 €/kg

Filtrai

Filtrai