Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Kuk. trapučiai su isp. šal. sėkl. RIMI, 120 g
    Be glitimo Pagaminta Lietuvoje

    Kuk. trapučiai su isp. šal. sėkl. RIMI, 120 g

    0.77 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,42 €/kg

  • Lyd.rūk.sūrio užkandis RAMBYNO ant.75g
    Pagaminta Lietuvoje

    Lyd.rūk.sūrio užkandis RAMBYNO ant.75g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,87 €/kg

  • Pusriebė DVARO varškė, 9 % rieb., 250 g
    1
    99 €
    7,96 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Pusriebė DVARO varškė, 9 % rieb., 250 g

    3.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,40 €/kg

  • Augalinis migdolų gėrimas VALSOIA ZERO, 1 l
    -25%
    2
    17 €
    2,17 €/l
    Tinka veganams Be cukraus Be pieno

    Augalinis migdolų gėrimas VALSOIA ZERO, 1 l

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,89 €/l

  • Kanalizacijos vamzdžių valiklis KURMIS, 0,5l
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Kanalizacijos vamzdžių valiklis KURMIS, 0,5l

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/l

  • Jautienos kepenėlių paštetas, I, 200g

    Jautienos kepenėlių paštetas, I, 200g

    1.59 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,09 €

    Kaina už vienetą: 7,95 €/kg

  • Bandelė su varškės ir obuolių įdaru, 70g
    Pagaminta Lietuvoje

    Bandelė su varškės ir obuolių įdaru, 70g

    0.95 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,19 €

    Kaina už vienetą: 13,57 €/kg

  • Makaronai LA MOLISANA SPAGHETTI, 500 g
    1
    09 €
    2,18 €/kg

    Makaronai LA MOLISANA SPAGHETTI, 500 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/kg

  • Raikytas batonas KLAIPĖDOS, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Raikytas batonas KLAIPĖDOS, 400 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,22 €/kg

  • Džiovinti jūros dumblių lapai AJI, 10 vnt.

    Džiovinti jūros dumblių lapai AJI, 10 vnt.

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 124,58 €/kg

  • Negaz. natūralus mineral. vanduo, AKVILĖ, 500
    Pagaminta Lietuvoje

    Negaz. natūralus mineral. vanduo, AKVILĖ, 500

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,18 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Sulčių gėrimas RIMI įvairių vaisių, 200 ml
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Sulčių gėrimas RIMI įvairių vaisių, 200 ml

    0.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,75 €/l

  • Burokėliai šaltib. KĖDAINIŲ KONSERVAI, 480 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Burokėliai šaltib. KĖDAINIŲ KONSERVAI, 480 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,31 €/kg

  • HALLOUMI sūris RIMI PLANET, 200 g

    HALLOUMI sūris RIMI PLANET, 200 g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,95 €/kg

  • BEATOS VIRTUVĖS viso grūdo bem. duona, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    BEATOS VIRTUVĖS viso grūdo bem. duona, 300 g

    1.43 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,79 €

    Kaina už vienetą: 4,77 €/kg

  • Salotų mišinys VALGYK IR ŽYDĖK, 70 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Salotų mišinys VALGYK IR ŽYDĖK, 70 g

    0.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,25 €

    Kaina už vienetą: 14,14 €/kg

  • Jog. VILVI su drib.ir dž.spang. 4,3 %, 200 g
    -25%
    0
    89 €
    4,45 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Jog. VILVI su drib.ir dž.spang. 4,3 %, 200 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,95 €/kg

  • Trispalvis perlinis kuskusas ASIF, 500 g

    Trispalvis perlinis kuskusas ASIF, 500 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,98 €/kg

  • Avižiniai dribsniai RIMI SMART, 400 g
    Rinkis sveikiau
    Gera kaina kasdien

    Avižiniai dribsniai RIMI SMART, 400 g

    0.36 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,90 €/kg

  • KURŠĖNŲ vyniotinis, 1 kg
    Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    KURŠĖNŲ vyniotinis, 1 kg

    8.79 € už kg

    Kaina už vienetą: 8,79 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.55 kg 0.55kg

  • Vištienos prieskoniai SANTA MARIA, 90g

    Vištienos prieskoniai SANTA MARIA, 90g

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,00 €/kg

  • Nat.negaz. mineralinis vanduo BIRUTĖ, 1,5l
    Pagaminta Lietuvoje

    Nat.negaz. mineralinis vanduo BIRUTĖ, 1,5l

    0.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,57 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • GARDĖSIO batonas su kefyru ir kalciu, 350g

    GARDĖSIO batonas su kefyru ir kalciu, 350g

    1.11 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,49 €

    Kaina už vienetą: 3,17 €/kg

  • Ekolog. virti burokėliai JOVAIGĖ, 500 g
    Rinkis sveikiau Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekolog. virti burokėliai JOVAIGĖ, 500 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,58 €/kg

  • Greit. paruoš. avižų dribsniai DOBELE, 500 g
    Rinkis sveikiau

    Greit. paruoš. avižų dribsniai DOBELE, 500 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,38 €/kg

  • Makaronai BARILLA SPAGHETTI Nr. 5, 500 g

    Makaronai BARILLA SPAGHETTI Nr. 5, 500 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/kg

  • Smulk. kalak. krūt. filė RIMI, atšald. 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Smulk. kalak. krūt. filė RIMI, atšald. 500 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,98 €/kg

  • Sausainiai RIMI su kakav. kremo pertep. 500 g

    Sausainiai RIMI su kakav. kremo pertep. 500 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,18 €/kg

  • Karamelin. valg. ledai BALTIJA, 140 ml /83 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Karamelin. valg. ledai BALTIJA, 140 ml /83 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,00 €/kg

  • Natūral.negaz. mineralinis vanduo RIMI, 1,5l
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Natūral.negaz. mineralinis vanduo RIMI, 1,5l

    0.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,23 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Griliažinis pyragas, 1kg
    Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Griliažinis pyragas, 1kg

    9.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 9,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.4 kg 0.4kg

  • Sulankst.rankšl. Grite Blossom, 120
    -50%
    0
    94 €
    0,01 €/vnt.
    Pagaminta Lietuvoje

    Sulankst.rankšl. Grite Blossom, 120

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,02 €/vnt.

  • Švž.viščiukų broilerių filė be  ant.RIMI, 1kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Švž.viščiukų broilerių filė be  ant.RIMI, 1kg

    8.79 € už kg

    Kaina už vienetą: 8,79 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Kefyras RIMI SMART, 2,5 % rieb., 0,9 kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Kefyras RIMI SMART, 2,5 % rieb., 0,9 kg

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,77 €/kg

  • Kosm.servet. ZEWA SOFT&SENSIT. 4sl.80vnt
    -50%
    1
    44 €
    0,02 €/vnt.

    Kosm.servet. ZEWA SOFT&SENSIT. 4sl.80vnt

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,04 €/vnt.

  • Pomidorų PASSATA RIMI, 500 g
    Rinkis sveikiau Be laktozės

    Pomidorų PASSATA RIMI, 500 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/kg

  • Kačių ėdalas su višt. GOURMET GOLD, 85g
    0
    55 €
    6,47 €/kg

    Kačių ėdalas su višt. GOURMET GOLD, 85g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,65 €/kg

  • Koldūnai su jautiena VIČI TRADITIONAL, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Koldūnai su jautiena VIČI TRADITIONAL, 400 g

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,97 €/kg

  • Šaldyta pica RISTORANTE PROSCIUTTO, 340 g
    2
    99 €
    8,79 €/kg

    Šaldyta pica RISTORANTE PROSCIUTTO, 340 g

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,91 €/kg

  • Pankoliai, 1vnt.
    Rinkis sveikiau

    Pankoliai, 1vnt.

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,49 €/vnt.

Filtrai

Filtrai