Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Negaz. nat. mineral. vanduo ŽALIA GIRIA, 5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Negaz. nat. mineral. vanduo ŽALIA GIRIA, 5 l

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,32 €/l

  • Atšald. smulk. kiaulienos kumpis RIMI, 500 g

    Atšald. smulk. kiaulienos kumpis RIMI, 500 g

    1.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 3,19 €

    Kaina už vienetą: 3,98 €/kg

  • Grūd. varškė su braš. PIENO ŽVAIGŽDĖS,7%,150g
    Pagaminta Lietuvoje

    Grūd. varškė su braš. PIENO ŽVAIGŽDĖS,7%,150g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,27 €/kg

  • Virtos kukurūzų burbuolės 600g
    Rinkis sveikiau

    Virtos kukurūzų burbuolės 600g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,65 €/kg

  • Konserv. žal. žirneliai RIMI SMART,690g/450g
    Gera kaina kasdien

    Konserv. žal. žirneliai RIMI SMART,690g/450g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,76 €/kg

  • Juodosios pupelės RIMI, 400 g / 240 g
    Gera kaina kasdien

    Juodosios pupelės RIMI, 400 g / 240 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,13 €/kg

  • Koldūnai su kiauliena VIČI TRADITIONAL, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Koldūnai su kiauliena VIČI TRADITIONAL, 400 g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,22 €/kg

  • Raud. bes. vynuog. Ralli, 1kl, 500g
    Rinkis sveikiau

    Raud. bes. vynuog. Ralli, 1kl, 500g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,98 €/kg

  • Žalieji smidrai, 250 g
    Rinkis sveikiau

    Žalieji smidrai, 250 g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,16 €/kg

  • Šiukšliu maišai PACLAN 12L/15vnt
    -50%
    1
    22 €
    0,08 €/vnt.

    Šiukšliu maišai PACLAN 12L/15vnt

    2.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,16 €/vnt.

  • Lengvai gazuotas mineral. vanduo HERMIS, 1l
    Pagaminta Lietuvoje

    Lengvai gazuotas mineral. vanduo HERMIS, 1l

    0.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,75 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Van. plombyras su raz. KLASIKA, 120 ml / 70 g
    0
    53 €
    7,57 €/kg

    Van. plombyras su raz. KLASIKA, 120 ml / 70 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,71 €/kg

  • Vyšniniai pomidorai RIMI 1 kl., 250 g
    Rinkis sveikiau

    Vyšniniai pomidorai RIMI 1 kl., 250 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,16 €/kg

  • Ekol. raud. pupel. be skysčio ACTIVUS, 150 g
    1
    05 €
    7,00 €/kg
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. raud. pupel. be skysčio ACTIVUS, 150 g

    1.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,33 €/kg

  • Ekol. alyvuogių aliejus BIONATURALIS, 750 ml
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Ekol. alyvuogių aliejus BIONATURALIS, 750 ml

    17.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,35 €/kg

  • Šluostės SPONTEX Top Tex 3 vnt 15,5x18,5
    -50%
    0
    77 €
    0,26 €/vnt.

    Šluostės SPONTEX Top Tex 3 vnt 15,5x18,5

    1.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,52 €/vnt.

  • Graikiniai riešutai ARIMEX, 100g
    -40%
    1
    19 €
    11,90 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Graikiniai riešutai ARIMEX, 100g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,90 €/kg

  • Humusas RIMI PLANET su alyvuogėmis  180g
    Tinka veganams

    Humusas RIMI PLANET su alyvuogėmis 180g

    2.04 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,55 €

    Kaina už vienetą: 11,33 €/kg

  • Virtos pien. SAMSONO dešrelės, a. r., 310 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Virtos pien. SAMSONO dešrelės, a. r., 310 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,61 €/kg

  • Saldainiai KORIVKA, 1kg

    Saldainiai KORIVKA, 1kg

    4.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 4,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Sojų padažas su maž. drusk., KIKKOMAN, 150ml

    Sojų padažas su maž. drusk., KIKKOMAN, 150ml

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,27 €/l

  • Ryžių trapučiai RIMI su jūr.druska,100 g
    Tinka veganams Be cukraus Be glitimo Be pieno

    Ryžių trapučiai RIMI su jūr.druska,100 g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,50 €/kg

  • Kokosų kremas SANTA MARIA RICH, 250 ml
    Tinka veganams Be laktozės

    Kokosų kremas SANTA MARIA RICH, 250 ml

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,76 €/l

  • Saulėgrąžų aliejus RIMI SMART, 1 l
    Gera kaina kasdien

    Saulėgrąžų aliejus RIMI SMART, 1 l

    1.53 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,53 €/l

  • Avietinės vaisių juostelės VERI BERI, 50g
    Tinka veganams Rinkis sveikiau Be glitimo Be pieno

    Avietinės vaisių juostelės VERI BERI, 50g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,80 €/kg

  • Vanil. plombyras NYKŠTUKAS su migd., 80ml/63g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vanil. plombyras NYKŠTUKAS su migd., 80ml/63g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,13 €/l

  • PROSCIUTTO virto kumpio, a.r., 70 g

    PROSCIUTTO virto kumpio, a.r., 70 g

    2.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 40,71 €/kg

  • Ek. jogurtas be lak. su brašk. BIOS,3,1%,125g
    -25%
    0
    82 €
    6,56 €/kg
    Ekologiškas Be glitimo Be laktozės

    Ek. jogurtas be lak. su brašk. BIOS,3,1%,125g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,72 €/kg

  • Rauginti agurkai, 600 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Rauginti agurkai, 600 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,47 €/kg

  • Ekol.puskietis sūris DOBILAS, 45% rieb.,150 g
    Ekologiškas Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Ekol.puskietis sūris DOBILAS, 45% rieb.,150 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,60 €/kg

  • Šokoladinis plombyras KLASIKA, 120 ml / 65 g
    0
    53 €
    8,15 €/kg

    Šokoladinis plombyras KLASIKA, 120 ml / 65 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,69 €/kg

  • Saldintas sutirštintas pienas RIMI, 8 %, 397g
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldintas sutirštintas pienas RIMI, 8 %, 397g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,77 €/kg

  • Viso grūdo avižiniai dribsn. MALSENA, 1,5 kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Viso grūdo avižiniai dribsn. MALSENA, 1,5 kg

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,66 €/kg

  • Kiaušiniai VIKIS, 10 vnt
    Pagaminta Lietuvoje

    Kiaušiniai VIKIS, 10 vnt

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,43 €/vnt.

  • Pienas MARGĖ, UAT, 2,0 % rieb., 1 l

    Pienas MARGĖ, UAT, 2,0 % rieb., 1 l

    1.29 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,69 €

    Kaina už vienetą: 1,29 €/l

  • Pienas MARGĖ, UAT, 3,2 % rieb., 1 l

    Pienas MARGĖ, UAT, 3,2 % rieb., 1 l

    1.49 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,89 €

    Kaina už vienetą: 1,49 €/l

  • Malta kava LAVAZZA ORO skardinėje, 250 g
    4
    99 €
    19,96 €/kg

    Malta kava LAVAZZA ORO skardinėje, 250 g

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,96 €/kg

  • Tep. lyd. sūrel. RAMBYNO MILDUTĖ, 50 %, 175 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Tep. lyd. sūrel. RAMBYNO MILDUTĖ, 50 %, 175 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,37 €/kg

  • Avietės RIMI, 125 g
    Rinkis sveikiau

    Avietės RIMI, 125 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,32 €/kg

  • DVARO varškė, 9 % rieb., 1 kg
    4
    99 €
    4,99 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    DVARO varškė, 9 % rieb., 1 kg

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,99 €/kg

Filtrai

Filtrai