Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Trispalvis perlinis kuskusas ASIF, 500 g

    Trispalvis perlinis kuskusas ASIF, 500 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,98 €/kg

  • Kepta duona su česnaku, 1 kg
    Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Kepta duona su česnaku, 1 kg

    8.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 8,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Lietuviški tamsieji pomidorai RIMI,kl.1,500 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Lietuviški tamsieji pomidorai RIMI,kl.1,500 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,98 €/kg

  • Šaldyti bulviniai blynai FARM FRITTES, 540 g
    Be glitimo

    Šaldyti bulviniai blynai FARM FRITTES, 540 g

    2.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,09 €/kg

  • Lietuviškos kukurūzų burbuolės, kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Lietuviškos kukurūzų burbuolės, kg

    2.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 2,49 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.26 kg 0.26kg

  • Karamelin. valg. ledai BALTIJA, 140 ml /83 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Karamelin. valg. ledai BALTIJA, 140 ml /83 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,00 €/kg

  • Gl. vanil. plombyras NYKŠTUKAS, 80 ml / 58 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Gl. vanil. plombyras NYKŠTUKAS, 80 ml / 58 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,13 €/l

  • K.rūk.vištien. filė MĖSOS KARALIUS, a.r.,105g

    K.rūk.vištien. filė MĖSOS KARALIUS, a.r.,105g

    1.59 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,05 €

    Kaina už vienetą: 15,14 €/kg

  • Pomidorų PASSATA RIMI, 500 g
    Rinkis sveikiau Be laktozės

    Pomidorų PASSATA RIMI, 500 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/kg

  • Šaldyta pica RISTORANTE PROSCIUTTO, 340 g
    2
    99 €
    8,79 €/kg

    Šaldyta pica RISTORANTE PROSCIUTTO, 340 g

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,91 €/kg

  • Švž.viščiukų broilerių filė be  ant.RIMI, 1kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Švž.viščiukų broilerių filė be  ant.RIMI, 1kg

    8.79 € už kg

    Kaina už vienetą: 8,79 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Ek. jogurtas be lakt. su vyšn. BIOS,3,1%,125g
    -25%
    0
    82 €
    6,56 €/kg
    Ekologiškas Be glitimo Be laktozės

    Ek. jogurtas be lakt. su vyšn. BIOS,3,1%,125g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,72 €/kg

  • Granatai, 1 kg
    Rinkis sveikiau

    Granatai, 1 kg

    5.29 € už kg

    Kaina už vienetą: 5,29 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.5 kg 0.5kg

  • Rupi jūros druska RIMI, 500g

    Rupi jūros druska RIMI, 500g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,18 €/kg

  • Ekologiški pievagrybiai RIMI Eco, 250g
    Rinkis sveikiau Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekologiški pievagrybiai RIMI Eco, 250g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,96 €/kg

  • SUMUŠTINIŲ batonas, 350g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    SUMUŠTINIŲ batonas, 350g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,83 €/kg

  • Ekolog. kokosų gėrimas BIONATURALIS, 400 ml
    Ekologiškas

    Ekolog. kokosų gėrimas BIONATURALIS, 400 ml

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,49 €/l

  • Dantų krapštukas su siūlu JORDAN 3IN1, 36vnt

    Dantų krapštukas su siūlu JORDAN 3IN1, 36vnt

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,08 €/vnt.

  • Krapai RIMI, 25g

    Krapai RIMI, 25g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,60 €/kg

  • Gazuotas vanduo NEPTŪNAS LEMON, 1,5 l
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Gazuotas vanduo NEPTŪNAS LEMON, 1,5 l

    0.86 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,57 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Grikių kruopos EKOFRISA, 800 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Grikių kruopos EKOFRISA, 800 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,86 €/kg

  • Šokolado ir riešutų kremas NUTELLA, 600 g

    Šokolado ir riešutų kremas NUTELLA, 600 g

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,32 €/kg

  • Kukurūzų traškučiai NACHO SANTA MARIA, 475 g
    3
    49 €
    7,35 €/kg

    Kukurūzų traškučiai NACHO SANTA MARIA, 475 g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,56 €/kg

  • Dribsniai su šokoladu, braškėmis RIMI, 400 g
    2
    29 €
    5,72 €/kg
    Be pieno

    Dribsniai su šokoladu, braškėmis RIMI, 400 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,22 €/kg

  • Krapai SANTA MARIA, 7g

    Krapai SANTA MARIA, 7g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 155,71 €/kg

  • SMETONIŠKAS sviestas, 82 % rieb., 200 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    SMETONIŠKAS sviestas, 82 % rieb., 200 g

    2.39 € už vnt.
    Įprasta kaina: 3,19 €

    Kaina už vienetą: 11,95 €/kg

  • Raikytas pieniškas XXL batonas, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Raikytas pieniškas XXL batonas, 500 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,18 €/kg

  • Kvietinės tortilijos RIMI PLANET, 320 g
    1
    59 €
    4,97 €/kg

    Kvietinės tortilijos RIMI PLANET, 320 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,16 €/kg

  • Griet. svog. sk. bulv. trašk. ESTRELLA, 250g

    Griet. svog. sk. bulv. trašk. ESTRELLA, 250g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,56 €/kg

  • Apvalieji ryžiai GRALLA, 800 g

    Apvalieji ryžiai GRALLA, 800 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,74 €/kg

  • Šviež. datulės SELECTION BY RIMI, 600 g
    -40%
    2
    33 €
    3,88 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Šviež. datulės SELECTION BY RIMI, 600 g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,48 €/kg

  • Linų sėmenys RIMI, 200g
    -40%
    1
    05 €
    5,25 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Linų sėmenys RIMI, 200g

    1.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,75 €/kg

  • Ekol. juod. pupel. be skysčio ACTIVUS, 150 g
    1
    05 €
    7,00 €/kg
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. juod. pupel. be skysčio ACTIVUS, 150 g

    1.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,33 €/kg

  • Sald. sutirštintas pienas ROKIŠKIO, 8 %, 397g

    Sald. sutirštintas pienas ROKIŠKIO, 8 %, 397g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,78 €/kg

  • Humusas RIMI PLANET su baklažanais 180g
    Tinka veganams

    Humusas RIMI PLANET su baklažanais 180g

    2.04 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,55 €

    Kaina už vienetą: 11,33 €/kg

  • Jogurtas VILVI su vyš. 3,6 % rieb. 200 g
    -25%
    0
    71 €
    3,55 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Jogurtas VILVI su vyš. 3,6 % rieb. 200 g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,75 €/kg

  • Š. rūk. pjaust. atl. lašišos filė RIMI, 100 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Š. rūk. pjaust. atl. lašišos filė RIMI, 100 g

    2.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 3,29 €

    Kaina už vienetą: 29,90 €/kg

  • Šluostė VILEDA WETTEX, AW26
    -50%
    0
    44 €
    0,44 €/vnt.
    Naujiena

    Šluostė VILEDA WETTEX, AW26

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,89 €/vnt.

  • Krabų sk.lazdelės VIČI SNOW CRAB PREMIUM,250g
    2
    69 €
    10,76 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Krabų sk.lazdelės VIČI SNOW CRAB PREMIUM,250g

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,56 €/kg

  • Brioche mėsainių bandelės, 280g

    Brioche mėsainių bandelės, 280g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,75 €/kg

Filtrai

Filtrai