Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Šampūnas Fructis Banana Hair Food 350ml
    6
    39 €
    18,26 €/l

    Šampūnas Fructis Banana Hair Food 350ml

    8.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,54 €/l

  • Šaltai rūkyta NAMINĖ dešra, I.r., 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Šaltai rūkyta NAMINĖ dešra, I.r., 1 kg

    16.69 € už kg

    Kaina už vienetą: 16,69 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.5 kg 0.5kg

  • Vaik.dantų šepetėlis ELMEX JUNIOR 6-12m,1vnt

    Vaik.dantų šepetėlis ELMEX JUNIOR 6-12m,1vnt

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,29 €/vnt.

  • Gaz.alk.kokteilis MIX GIN&MANGO,4 %,0,33l,st.
    Pagaminta Lietuvoje

    Gaz.alk.kokteilis MIX GIN&MANGO,4 %,0,33l,st.

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,03 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Mot. pėdk. IMMAGINE BODY PLUS 20DEN NATURE 3
    -40%
    3
    59 €
    3,59 €/vnt.

    Mot. pėdk. IMMAGINE BODY PLUS 20DEN NATURE 3

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,99 €/vnt.

  • Dantų Šepetėlis Elmex Training 0-3

    Dantų Šepetėlis Elmex Training 0-3

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,29 €/vnt.

  • Kepti daržovių šniceliai GOURMET GREEN, 160 g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Kepti daržovių šniceliai GOURMET GREEN, 160 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,31 €/kg

  • Silkių filė ŠVENTINĖ PREMIUM aliejuje, 220 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Silkių filė ŠVENTINĖ PREMIUM aliejuje, 220 g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,41 €/kg

  • Dekoratyvinis moliūgas, 1 vnt
    Rinkis sveikiau

    Dekoratyvinis moliūgas, 1 vnt

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,25 €/vnt.

  • KAIMIŠKI sausainiai su datul. KATU KATU, 250g
    Pagaminta Lietuvoje

    KAIMIŠKI sausainiai su datul. KATU KATU, 250g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,30 €/kg

  • Raud. p. saus. vynas PAPALE PRIMITIVO, 0,75 l
    Pagaminta Italijoje

    Raud. p. saus. vynas PAPALE PRIMITIVO, 0,75 l

    13.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,65 €/l

  • Šampūnas GLISS KUR UltimateRepair 400 ml

    Šampūnas GLISS KUR UltimateRepair 400 ml

    7.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,97 €/l

  • Sausas šunų ėdalas su vištiena DARLING, 3kg

    Sausas šunų ėdalas su vištiena DARLING, 3kg

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,00 €/kg

  • Moteriškos pėdkelnės ORI TALIA 100, NERO, 2d.

    Moteriškos pėdkelnės ORI TALIA 100, NERO, 2d.

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,49 €/vnt.

  • Žaliosios sultys su avokad.SUN365,250 ml

    Žaliosios sultys su avokad.SUN365,250 ml

    2.39 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,99 €

    Kaina už vienetą: 9,56 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Rieb. tepinys su sviestu VILNIUS, 50 %, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Rieb. tepinys su sviestu VILNIUS, 50 %, 400 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,22 €/kg

  • Aviečių-obuolių gėrimas KUBUŠ PLAY, 0,4 l

    Aviečių-obuolių gėrimas KUBUŠ PLAY, 0,4 l

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,97 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Pietų peiliai LAGUNA, 3 vnt.

    Pietų peiliai LAGUNA, 3 vnt.

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,00 €/vnt.

  • Skalbinių mirkymo priemonė FERMENTA 200g

    Skalbinių mirkymo priemonė FERMENTA 200g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,95 €/kg

  • Baliklis LIILIA, 200g

    Baliklis LIILIA, 200g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,95 €/kg

  • Plaukų dažai GARNIER COLOR NATURALS, 9.1

    Plaukų dažai GARNIER COLOR NATURALS, 9.1

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,29 €/vnt.

  • Plaukų dažai GARNIER COLOR NATURALS, 111

    Plaukų dažai GARNIER COLOR NATURALS, 111

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,29 €/vnt.

  • Žalioji arbata RIMI, 80 g
    -30%
    1
    74 €
    21,75 €/kg

    Žalioji arbata RIMI, 80 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,13 €/kg

  • Put.vynas SENSI 18K PROSECCO DOC BRUT, 0,75l
    Pagaminta Italijoje

    Put.vynas SENSI 18K PROSECCO DOC BRUT, 0,75l

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,99 €/l

  • Rausv.put.vynas SENSI PROSECCO ROSE,11%,0,75l
    Pagaminta Italijoje

    Rausv.put.vynas SENSI PROSECCO ROSE,11%,0,75l

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,99 €/l

  • Plaukų dažai L'oreal CASTING Creme 400

    Plaukų dažai L'oreal CASTING Creme 400

    12.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,29 €/vnt.

  • Puršk. dezod. vyr. NIVEA B&W ULTIMATE, 150ml

    Puršk. dezod. vyr. NIVEA B&W ULTIMATE, 150ml

    5.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,33 €/l

  • Virtos pien.dešr.su sūriu HOT-DOG, I r.,750 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virtos pien.dešr.su sūriu HOT-DOG, I r.,750 g

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,05 €/kg

  • Saldainiai RAFFAELLO T4, 40g
    2 ir daugiau
    -30%
    1
    08 €
    1,55 €
    27,00 €/kg

    Saldainiai RAFFAELLO T4, 40g

    1.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,75 €/kg

  • Balt.pus.saus.vynas DR. LOOSEN RIES., 0,75l
    Pagaminta Vokietijoje

    Balt.pus.saus.vynas DR. LOOSEN RIES., 0,75l

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,99 €/l

  • Žaislinis automodelis WELLY 4.75

    Žaislinis automodelis WELLY 4.75

    10.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,69 €/vnt.

  • Šokoladas LIETUVA, 42g
    2
    24 €
    53,33 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Šokoladas LIETUVA, 42g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 71,19 €/kg

  • Mot. pėdkelnės IMMAGINE MARLEN 40, NEUTRO,2d.
    -40%
    2
    39 €
    2,39 €/vnt.

    Mot. pėdkelnės IMMAGINE MARLEN 40, NEUTRO,2d.

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/vnt.

  • Cilindrinė žvakė BOLSIUS TAUPE, 190/68 mm
    -30%
    4
    40 €
    4,40 €/vnt.

    Cilindrinė žvakė BOLSIUS TAUPE, 190/68 mm

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,29 €/vnt.

  • Sūrio sriuba su skrebučiais KNORR, 22g

    Sūrio sriuba su skrebučiais KNORR, 22g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,91 €/kg

  • Hidrog.pleist.paak. su jūr.agur.ekst. 60 vnt.
    11
    79 €
    0,20 €/vnt.

    Hidrog.pleist.paak. su jūr.agur.ekst. 60 vnt.

    17.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,30 €/vnt.

  • Raud.saus.vynas BIG GAME MALBEC,14,5%,0,75l

    Raud.saus.vynas BIG GAME MALBEC,14,5%,0,75l

    15.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,25 €/l

  • Rudasis cukrus RIMI, 50 X 3 g, 150g

    Rudasis cukrus RIMI, 50 X 3 g, 150g

    1.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,00 €/kg

  • Gazuot. citrinų sk. stalo vanduo TICHĖ, 1,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Gazuot. citrinų sk. stalo vanduo TICHĖ, 1,5 l

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,66 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • BBQ prieskonių mišinys TASTE FROM GARDEN, 60g
    Pagaminta Lietuvoje

    BBQ prieskonių mišinys TASTE FROM GARDEN, 60g

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,50 €/kg

Filtrai

Filtrai