Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Studentų maistas RIMI, 150g
    -25%
    1
    91 €
    12,73 €/kg

    Studentų maistas RIMI, 150g

    2.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,00 €/kg

  • Kalmarų žiedai BEER CLUB, 43 g

    Kalmarų žiedai BEER CLUB, 43 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 50,93 €/kg

  • Sėklų traškiai su svog. ir griet.MON AMI,135g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sėklų traškiai su svog. ir griet.MON AMI,135g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,41 €/kg

  • Ryžiai JASMIN BOSTO, 4 x 125 g

    Ryžiai JASMIN BOSTO, 4 x 125 g

    4.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,38 €/kg

  • VILKMERGĖS vyšnių alus KRIEK, 5 %, 0,41 l
    Pagaminta Lietuvoje

    VILKMERGĖS vyšnių alus KRIEK, 5 %, 0,41 l

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,12 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Šakotis, 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Šakotis, 1kg

    18.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 18,99 €/kg

  • Alus VELKOPOPOVICKY KOZEL Dark, 3,8 %, 0,5 l

    Alus VELKOPOPOVICKY KOZEL Dark, 3,8 %, 0,5 l

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,38 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Šaltai rūkyta Giminių dešra, I r., 200g
    Pagaminta Lietuvoje

    Šaltai rūkyta Giminių dešra, I r., 200g

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,95 €/kg

  • Universalus vonios valiklis AJAX 750ml

    Universalus vonios valiklis AJAX 750ml

    6.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,25 €/l

  • Veido kremas KILIG WOMAN VITAMIN C, 50ml
    7
    79 €
    155,80 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Veido kremas KILIG WOMAN VITAMIN C, 50ml

    12.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 259,80 €/l

  • Dantų pasta ELMEX JUNIOR, 75ml

    Dantų pasta ELMEX JUNIOR, 75ml

    6.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 89,20 €/l

  • Mot. pėdk. ORI CONTROL BODY 70, NERO, 2 dydis

    Mot. pėdk. ORI CONTROL BODY 70, NERO, 2 dydis

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,99 €/vnt.

  • Švelniai parūk. DAKTARIŠKA dešra, a.r., 550 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Švelniai parūk. DAKTARIŠKA dešra, a.r., 550 g

    3.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 4,99 €

    Kaina už vienetą: 7,25 €/kg

  • Duonos traškučiai RIMI, 120 g
    -20%
    2
    23 €
    18,58 €/kg

    Duonos traškučiai RIMI, 120 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,25 €/kg

  • Švelnusis SUSLAVIČIAUS pomidorų kečupas, 1kg

    Švelnusis SUSLAVIČIAUS pomidorų kečupas, 1kg

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/kg

  • Sūdyti kiaul. lašiniai ALKSNIO DŪMAS,a.r.,1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Sūdyti kiaul. lašiniai ALKSNIO DŪMAS,a.r.,1kg

    9.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 9,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.38 kg 0.38kg

  • Žaliosios alyvuogės įd. sūriu, 200/150 g

    Žaliosios alyvuogės įd. sūriu, 200/150 g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,95 €/kg

  • Dušo želė vyrams PALMOLIVE REFRESHING, 500 ml
    4
    19 €
    8,38 €/l

    Dušo želė vyrams PALMOLIVE REFRESHING, 500 ml

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,98 €/l

  • Sumuštinis su vištiena POLAR, 160g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sumuštinis su vištiena POLAR, 160g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,06 €/kg

  • Vais. tyrelė su kriauš. SEMPER, 6 mėn, 110 g

    Vais. tyrelė su kriauš. SEMPER, 6 mėn, 110 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,00 €/kg

  • Keptos neišd. stintos DAUPARŲ ŽUVIS, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Keptos neišd. stintos DAUPARŲ ŽUVIS, 200 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,95 €/kg

  • Vyr.puršk.dez., OLD SPICE WHITE WATER, 150ml

    Vyr.puršk.dez., OLD SPICE WHITE WATER, 150ml

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,60 €/l

  • Dribsniai su avietėmis ir braškėmis, 400 g
    Be pieno

    Dribsniai su avietėmis ir braškėmis, 400 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,47 €/kg

  • Tamponai O.B. PRO COMFORT SUPER, 8vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    1
    49 €
    2,49 €
    0,19 €/vnt.

    Tamponai O.B. PRO COMFORT SUPER, 8vnt.

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,31 €/vnt.

  • Mot. pėdk. ORI CONTROL BODY 40, NERO, 2 dydis

    Mot. pėdk. ORI CONTROL BODY 40, NERO, 2 dydis

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,99 €/vnt.

  • Mot. pėdk. ORI CONTROL BODY 40, NEUTRO, 2 d.

    Mot. pėdk. ORI CONTROL BODY 40, NEUTRO, 2 d.

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,99 €/vnt.

  • Dribsnių batonėlis NESTLE FITNESS, 23,5 g

    Dribsnių batonėlis NESTLE FITNESS, 23,5 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,75 €/kg

  • Daniškas melsvasis sūris, 100g

    Daniškas melsvasis sūris, 100g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,90 €/kg

  • Silkių filė gabaliukai su anan.maj. RIMI,240g
    -30%
    2
    06 €
    8,58 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Silkių filė gabaliukai su anan.maj. RIMI,240g

    2.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,29 €/kg

  • Vienkart.skustuv.GILLETTE BLUE3 RESTAGE,3vnt

    Vienkart.skustuv.GILLETTE BLUE3 RESTAGE,3vnt

    5.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,73 €/vnt.

  • Skust.GILLETTE FUS.PROG.FLEXB.,1vnt.+2galv.

    Skust.GILLETTE FUS.PROG.FLEXB.,1vnt.+2galv.

    18.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,09 €/vnt.

  • Pl. balzamas GLISS KUR ULTIMATE REPAIR, 200ml

    Pl. balzamas GLISS KUR ULTIMATE REPAIR, 200ml

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,95 €/l

  • Dantų šepetėlis SENSODYNE SENS.&GUM SOFT,1vnt
    4
    09 €
    4,09 €/vnt.

    Dantų šepetėlis SENSODYNE SENS.&GUM SOFT,1vnt

    5.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,39 €/vnt.

  • Purš. univ. val. AJAX BOOST SODA&LEMON, 500ml

    Purš. univ. val. AJAX BOOST SODA&LEMON, 500ml

    5.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,78 €/l

  • Higieniniai įklotai ALWAYS NORMAL, 60vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    3
    59 €
    5,99 €
    0,06 €/vnt.

    Higieniniai įklotai ALWAYS NORMAL, 60vnt.

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,10 €/vnt.

  • Dėmių valiklis su ferm. ir šepet. RESQ, 200ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Dėmių valiklis su ferm. ir šepet. RESQ, 200ml

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,45 €/l

  • Karambola, 1vnt
    -20%
    2
    71 €
    2,71 €/vnt.
    Rinkis sveikiau

    Karambola, 1vnt

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,39 €/vnt.

  • Ekol. DAUMANTŲ majon. su jūr. dr., 66%, 230 g
    Ekologiškas Be pieno Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. DAUMANTŲ majon. su jūr. dr., 66%, 230 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,52 €/kg

  • SUSLAVIČIAUS padažas su mork. ir papr., 320g
    1
    49 €
    4,66 €/kg

    SUSLAVIČIAUS padažas su mork. ir papr., 320g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,84 €/kg

  • SUSLAVIČIAUS padažas su česn.,al. aliej.,320g
    1
    49 €
    4,66 €/kg

    SUSLAVIČIAUS padažas su česn.,al. aliej.,320g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,84 €/kg

Filtrai

Filtrai