Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Š.r. KRIVIO nugarinė KAIMIŠKO DŪMO, I r., 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Š.r. KRIVIO nugarinė KAIMIŠKO DŪMO, I r., 1kg

    23.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 23,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.4 kg 0.4kg

  • Dantų pasta COLGATE TOTAL ORIGINAL, 20 ml

    Dantų pasta COLGATE TOTAL ORIGINAL, 20 ml

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 124,50 €/l

  • NAMINIAI virtiniai su varške, peletrūnu, 400g
    Pagaminta Lietuvoje

    NAMINIAI virtiniai su varške, peletrūnu, 400g

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,47 €/kg

  • Vaniliniai riestainiai RIMI, 300g
    -20%
    1
    35 €
    4,50 €/kg
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Vaniliniai riestainiai RIMI, 300g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,63 €/kg

  • Ekol. obuol. banan. su saus. HIPP BIO, 100 g
    1
    29 €
    12,90 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. obuol. banan. su saus. HIPP BIO, 100 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,90 €/kg

  • Kokosiniai sausainiai, 1 kg
    Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Kokosiniai sausainiai, 1 kg

    11.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 11,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Kačių ėdalas WHISKAS su žuvimi, 4 x 85 g
    1
    49 €
    4,38 €/kg

    Kačių ėdalas WHISKAS su žuvimi, 4 x 85 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,32 €/kg

  • Krekeriai GAIDELIS KLASIKA, 70 g
    0
    69 €
    9,86 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Krekeriai GAIDELIS KLASIKA, 70 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,14 €/kg

  • Varškės sūrelis POLS, vanilės sk.be lakt.45g

    Varškės sūrelis POLS, vanilės sk.be lakt.45g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,44 €/kg

  • Vanilinis cukrus RIMI SMART, 35 g
    Gera kaina kasdien

    Vanilinis cukrus RIMI SMART, 35 g

    0.26 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,43 €/kg

  • Kaktusinės figos, 1kg
    -20%
    3
    19 €
    3,19 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Kaktusinės figos, 1kg

    3.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 3,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.1 kg 0.1kg

  • Lietiniai su grybų įdaru, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Lietiniai su grybų įdaru, 400 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • Želė saldainiai HARIBO PICO BALLA, 160 g
    1
    65 €
    10,31 €/kg
    Tinka veganams

    Želė saldainiai HARIBO PICO BALLA, 160 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,44 €/kg

  • Ek. šveln. sk. garstyčios BIONATURALIS, 190 g
    1
    39 €
    7,32 €/kg
    Ekologiškas

    Ek. šveln. sk. garstyčios BIONATURALIS, 190 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,42 €/kg

  • Batonėlis su aviet. BERRY DELIGHT, 4 x 35 g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Batonėlis su aviet. BERRY DELIGHT, 4 x 35 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,64 €/kg

  • Ekol. ispaninio šalavijo sėklos ALVO, 300 g
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Ekol. ispaninio šalavijo sėklos ALVO, 300 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,97 €/kg

  • Drėgnos servetėlės BRITTON, 56 vnt

    Drėgnos servetėlės BRITTON, 56 vnt

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,03 €/vnt.

  • Avižinė košė su mėlynėmis MALSENA, 45 g
    0
    48 €
    10,67 €/kg

    Avižinė košė su mėlynėmis MALSENA, 45 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,33 €/kg

  • K.r. kiaulienos nugarinė JUDRA, a. r., 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    K.r. kiaulienos nugarinė JUDRA, a. r., 1 kg

    14.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 14,49 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Rožių puokštė, 1vnt

    Rožių puokštė, 1vnt

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,99 €/vnt.

  • Avižų desertas ODDLYGOOD DREAMY su uog., 130g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Avižų desertas ODDLYGOOD DREAMY su uog., 130g

    1.39 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,75 €

    Kaina už vienetą: 10,69 €/kg

  • Vaisiniai guminukai RIMI VYŠNIA, 35 g
    -25%
    0
    97 €
    27,71 €/kg
    Tinka veganams Be glitimo

    Vaisiniai guminukai RIMI VYŠNIA, 35 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,86 €/kg

  • Pien. šok. su TOFFEE sk. įd. ALPINELLA, 100 g
    -25%
    0
    82 €
    8,20 €/kg

    Pien. šok. su TOFFEE sk. įd. ALPINELLA, 100 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,90 €/kg

  • Garinti grikiai RIMI, 8 x 100 g
    -25%
    1
    69 €
    2,11 €/kg

    Garinti grikiai RIMI, 8 x 100 g

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,81 €/kg

  • Mangų ir pasifl. sk. jogurtas VILVI, 2%, 750g
    Pagaminta Lietuvoje

    Mangų ir pasifl. sk. jogurtas VILVI, 2%, 750g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,52 €/kg

  • Ekol. kukurūzų užkandis SALLING EKO, 20 g
    -25%
    0
    74 €
    37,00 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. kukurūzų užkandis SALLING EKO, 20 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,50 €/kg

  • S. pašaras PURINA ONE katėms su lašiša, 1,4kg

    S. pašaras PURINA ONE katėms su lašiša, 1,4kg

    10.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,64 €/kg

  • Gaz. gaivusis gėrimas COCA-COLA, 4 x 0,33 l

    Gaz. gaivusis gėrimas COCA-COLA, 4 x 0,33 l

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,02 €/l

    Užstatas už tarą: 0,40 €

  • Virtos GIMINIŲ sardelės, a. r., 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virtos GIMINIŲ sardelės, a. r., 500 g

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,78 €/kg

  • Energ. gėr. RED BULL PEACH EDITION, 0,25 l

    Energ. gėr. RED BULL PEACH EDITION, 0,25 l

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,76 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Tepamas lydytas sūris RIMI SMART GAUDA, 150g
    Gera kaina kasdien

    Tepamas lydytas sūris RIMI SMART GAUDA, 150g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,60 €/kg

  • Gėrim. su sald. SPRITE ZERO CHILL MINT, 330ml

    Gėrim. su sald. SPRITE ZERO CHILL MINT, 330ml

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,30 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Jautienos troškinys su daržov. ACTIVUS, 280 g
    2
    79 €
    9,96 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Jautienos troškinys su daržov. ACTIVUS, 280 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,25 €/kg

  • Apelsinų sultys RIMI 100 %, 1 l

    Apelsinų sultys RIMI 100 %, 1 l

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,89 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Šalta kava LANDESSA CAPPUCCINO, 230 ml

    Šalta kava LANDESSA CAPPUCCINO, 230 ml

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,78 €/l

  • Žemės riešutai BOSO XXL GARLIC BREAD, 190g

    Žemės riešutai BOSO XXL GARLIC BREAD, 190g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,74 €/kg

  • Žem.rieš., BOSO XXL SOUR CREAM & ONION, 190g

    Žem.rieš., BOSO XXL SOUR CREAM & ONION, 190g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,74 €/kg

  • Guminukai DANTUKAI FINI, 90g

    Guminukai DANTUKAI FINI, 90g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,56 €/kg

  • Sūd.karam.sk. batonėlis su sald. GRENADE, 60g

    Sūd.karam.sk. batonėlis su sald. GRENADE, 60g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 61,50 €/kg

  • Vyr.piešt. dezod. OLD SPICE CAPTAIN,85ml
    5
    69 €
    66,94 €/l

    Vyr.piešt. dezod. OLD SPICE CAPTAIN,85ml

    7.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 91,65 €/l

Filtrai

Filtrai