Tai, ko nori tu

Dėkojame, jei turite pasiūlymų ar pageidavimų, kokiomis prekėmis ar paslaugomis RIMI galėtų papildyti savo asortimentą ir aptarnavimą.

Prašome užpildyti visus pažymėtus langelius – RIMI įsipareigoja laikytis konfidencialumo ir neatskleisti Programos dalyvių asmens duomenų tretiesiems asmenims, nesusijusiems su RIMI teikiamomis paslaugomis.
Užpildžius užklausą, Jūsų pasiūlymas bus svarstomas, o apie priimtą sprendimą informuosime užklausoje nurodytu el. Pašto adresu. Užpildyta užklausa negarantuoja, kad pasiūlymas bus įgyvendintas, nes jį svarstant bus vertinamas idėjos aktualumas, perspektyvumas, novatoriškumas.

  1. Programa ir žemiau nurodytos sąlygos įsigalioja nuo 2011 m. kovo 16 d. visose RIMI parduotuvėse, esančiose Lietuvoje.
  2. Programos dalyvis sutinka, kad RIMI naudotų Programos asmens duomenis administravimo ir tiesioginės rinkodaros tikslais bei sutinka gauti informaciją apie Programos vykdymo eigą. Programos dalyvis turi teisę bet kada teisės aktų nustatyta tvarka atsisakyti siunčiamos informacijos.
  3. RIMI pasilieka teisę pakeisti Programos taisykles ir / ar panaikinti programą.

 

Spausdinti

Klientų aptarnavimas

8 800 29 000
info.lt@rimibaltic.com

Privatumo taisyklės

Patikrinkite dovanų kortelės likutį Patikrinkite dovanų kortelės likutį

Bendraukime!

 
Prenumeruoti
 

Kraunasi

Patikslinkite paiešką

Uždaryti

Uždaryti

Užduoti klausimą

Jei turite pasiūlymų, pastabų ar klausimų, užpildykite formą

Sutinku su privatumo taisyklėmis
Atšaukti

Užpildykite laukus pažymėtus *