Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Yp. gr. al. aliejus GOURMANTE EXTRA V. 500 ml
    Naujiena Rinkis sveikiau

    Yp. gr. al. aliejus GOURMANTE EXTRA V. 500 ml

    12.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,98 €/l

  • Kavos pupelės PELLINI ESPRESSO VIVACE, 1 kg
    Naujiena

    Kavos pupelės PELLINI ESPRESSO VIVACE, 1 kg

    32.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,99 €/kg

  • Kavos pupelės PELLINI CREMOSO, 1 kg
    Naujiena

    Kavos pupelės PELLINI CREMOSO, 1 kg

    34.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,99 €/kg

  • Malta kava PELLINI ESPRESSO CREMOSO, 250 g
    Naujiena

    Malta kava PELLINI ESPRESSO CREMOSO, 250 g

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,96 €/kg

  • Malta kava PELLINI N. 42 TRADIZIONALE, 250 g
    Naujiena

    Malta kava PELLINI N. 42 TRADIZIONALE, 250 g

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,96 €/kg

  • Kavos pupelės JACOBS ESPRESSO, 1 kg
    Naujiena

    Kavos pupelės JACOBS ESPRESSO, 1 kg

    28.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,99 €/kg

  • Tirpūs kakavos skon. gėrimo miltel. VAN, 75 g
    Naujiena

    Tirpūs kakavos skon. gėrimo miltel. VAN, 75 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,53 €/kg

  • Bruknių uogienė RIMI, 400 g
    Naujiena

    Bruknių uogienė RIMI, 400 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • Granola batonėlis su pistac. ir šok. AXA, 30g
    Naujiena

    Granola batonėlis su pistac. ir šok. AXA, 30g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,67 €/kg

  • Tirp. kavos gėr. NESCAFÉ 3IN1 STR., 10 x 14 g
    Naujiena

    Tirp. kavos gėr. NESCAFÉ 3IN1 STR., 10 x 14 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,64 €/kg

  • Tirp. kava NESCAFE 3in1 CARAMEL, 160g, 10vnt
    Naujiena

    Tirp. kava NESCAFE 3in1 CARAMEL, 160g, 10vnt

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,81 €/kg

  • Makaronai DECECCO CASARECCIA, 500 g
    Naujiena

    Makaronai DECECCO CASARECCIA, 500 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,98 €/kg

  • Tirpusis grūdų gėrimas INKA, 150 g
    Naujiena

    Tirpusis grūdų gėrimas INKA, 150 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,27 €/kg

  • Avižiniai dribsniai JUMBO GALINTA, 500 g
    Naujiena

    Avižiniai dribsniai JUMBO GALINTA, 500 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,98 €/kg

  • Tirpi kava NESCAFÉ CLASSIC CREMA, 200 g
    Naujiena

    Tirpi kava NESCAFÉ CLASSIC CREMA, 200 g

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,95 €/kg

  • Kept. kalakutien. sk. makaronai SUN YAN, 85 g
    Naujiena Pagaminta Lietuvoje

    Kept. kalakutien. sk. makaronai SUN YAN, 85 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,12 €/kg

  • Ekologiškas rapsų aliejus RIMI ECO, 0,5 l
    Naujiena Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekologiškas rapsų aliejus RIMI ECO, 0,5 l

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,78 €/l

  • Tirpus kavos gėrimas JACOBS 2IN1, 10 x 12,4 g
    Naujiena

    Tirpus kavos gėrimas JACOBS 2IN1, 10 x 12,4 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,73 €/kg

  • Tirp. kavos gėr. NESCAFÉ CLAS.3IN1, 10 x 16 g
    Naujiena

    Tirp. kavos gėr. NESCAFÉ CLAS.3IN1, 10 x 16 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,68 €/kg

  • Yp. gr. al. aliejus GOURMANTE KALA.EV, 500 ml
    Naujiena Rinkis sveikiau

    Yp. gr. al. aliejus GOURMANTE KALA.EV, 500 ml

    12.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,98 €/l

  • Kavos kapsulės LAVAZZA LUNGO DOLCE, 288 g
    Naujiena

    Kavos kapsulės LAVAZZA LUNGO DOLCE, 288 g

    16.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,47 €/vnt.

  • Kavos pupelės PAULIG ARABICA COLOMBIA, 1 kg
    Naujiena

    Kavos pupelės PAULIG ARABICA COLOMBIA, 1 kg

    25.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,99 €/kg

  • Kavos pup. PAULIG ARABICA ORIG. BRAZIL, 1 kg
    Naujiena

    Kavos pup. PAULIG ARABICA ORIG. BRAZIL, 1 kg

    25.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,99 €/kg

  • Makaronai DECECCO FUSILLI, 500 g
    Naujiena

    Makaronai DECECCO FUSILLI, 500 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,98 €/kg

  • Makaronai DECECCO LINGUINI, 500 g
    Naujiena

    Makaronai DECECCO LINGUINI, 500 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,98 €/kg

  • Makaronai DECECCO PENNE RIGATE, 500 g
    Naujiena

    Makaronai DECECCO PENNE RIGATE, 500 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,98 €/kg

  • Spagečiai DECECCO, 500 g
    Naujiena

    Spagečiai DECECCO, 500 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,98 €/kg

  • Višt. sk. makaronai Carbonara sk., 5 x 130 g
    Naujiena

    Višt. sk. makaronai Carbonara sk., 5 x 130 g

    12.50 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,23 €/kg

  • Višt. sk. makaronai sūrio skonio, 5 x 140 g
    Naujiena

    Višt. sk. makaronai sūrio skonio, 5 x 140 g

    12.50 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,86 €/kg

  • Azij. st. jautien. sk. makaronai SUN YAN, 85g
    Naujiena Pagaminta Lietuvoje

    Azij. st. jautien. sk. makaronai SUN YAN, 85g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,12 €/kg

  • Tirp. kavos gėr. NESCAFÉ CLAS.3IN1, 20 x 16 g
    Naujiena

    Tirp. kavos gėr. NESCAFÉ CLAS.3IN1, 20 x 16 g

    9.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,52 €/kg

  • Baltas balzam. acto kremas GOURMANTE, 250 ml
    Naujiena

    Baltas balzam. acto kremas GOURMANTE, 250 ml

    4.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,40 €/l

  • Kavos pupelės PUPA SWEET BRAZIL, 1 kg
    Naujiena Pagaminta Lietuvoje

    Kavos pupelės PUPA SWEET BRAZIL, 1 kg

    30.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,99 €/kg

  • Malta kava PUPA SWEET BRAZIl, 500 g
    Naujiena Pagaminta Lietuvoje

    Malta kava PUPA SWEET BRAZIl, 500 g

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,98 €/kg

  • Malta kava PUPA CLASSIC, 500 g
    Naujiena Pagaminta Lietuvoje

    Malta kava PUPA CLASSIC, 500 g

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,98 €/kg

  • Makaronai LA MOLISANA FUSILLI, 500 g
    1
    09 €
    2,18 €/kg

    Makaronai LA MOLISANA FUSILLI, 500 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/kg

  • Raudonosios pupelės RIMI, 400 g / 240 g
    Gera kaina kasdien

    Raudonosios pupelės RIMI, 400 g / 240 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,13 €/kg

  • Sviestinės pupelės RIMI, 400 g / 250 g
    Gera kaina kasdien

    Sviestinės pupelės RIMI, 400 g / 250 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,96 €/kg

  • Pomidorų gabaliukai RIMI, 400 g
    0
    99 €
    2,47 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Pomidorų gabaliukai RIMI, 400 g

    1.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,87 €/kg

  • Kvietinės tortilijos RIMI PLANET, 370 g
    1
    39 €
    3,76 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Kvietinės tortilijos RIMI PLANET, 370 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,38 €/kg

Filtrai

Filtrai