Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Pilno grūdo makar. LA MOLISANA RADIAT., 500 g
    1
    19 €
    2,38 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Pilno grūdo makar. LA MOLISANA RADIAT., 500 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/kg

  • Ekologiški grikiai DOBELE, 500 g
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekologiški grikiai DOBELE, 500 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,78 €/kg

  • Cukrus PANEVĖŽIO PLIUS, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Cukrus PANEVĖŽIO PLIUS, 1 kg

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,79 €/kg

  • Meksikietiškos tortilijos TEX MEX, 371g

    Meksikietiškos tortilijos TEX MEX, 371g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,22 €/kg

  • Kepimo milteliai, 30g
    0
    27 €
    9,00 €/kg

    Kepimo milteliai, 30g

    0.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,00 €/kg

  • Jūržolės užkandis SAMLIP, 12g
    Gera kaina kasdien

    Jūržolės užkandis SAMLIP, 12g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 182,50 €/kg

  • Smulki jūros druska RIMI, 500g

    Smulki jūros druska RIMI, 500g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,30 €/kg

  • Makaronai LA MOLISANA FARFALLE, 500 g
    1
    09 €
    2,18 €/kg

    Makaronai LA MOLISANA FARFALLE, 500 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/kg

  • Maltos saldžiosios paprikos SANTA MARIA, 22g

    Maltos saldžiosios paprikos SANTA MARIA, 22g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 52,27 €/kg

  • Makaronai LA MOLISANA RADIATORI, 500 g
    1
    09 €
    2,18 €/kg

    Makaronai LA MOLISANA RADIATORI, 500 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/kg

  • Ekol. pilno grūdo avižų dribsn. DOBELE, 500 g
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Ekol. pilno grūdo avižų dribsn. DOBELE, 500 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/kg

  • Kvietiniai miltai EKSTRA, 405 D, 1,75 kg
    1
    59 €
    0,91 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kvietiniai miltai EKSTRA, 405 D, 1,75 kg

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,29 €/kg

  • Kečupas HEINZ, 460g
    Gera kaina kasdien

    Kečupas HEINZ, 460g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,37 €/kg

  • Rudasis cukrus RIMI, 500 g
    1
    09 €
    2,18 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Rudasis cukrus RIMI, 500 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,78 €/kg

  • Kons. auks. kukur. BONDUELLE KIDS, 170g/140g
    Rinkis sveikiau

    Kons. auks. kukur. BONDUELLE KIDS, 170g/140g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,36 €/kg

  • Marinuoti agurkėliai SPILVA, 670 g / 370 g

    Marinuoti agurkėliai SPILVA, 670 g / 370 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,62 €/kg

  • Žal. alyvuogės RIMI be kaul., 345 g / 160 g

    Žal. alyvuogės RIMI be kaul., 345 g / 160 g

    1.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,19 €/kg

  • Saulėgrąžų aliejus NATURA, 1l
    Gera kaina kasdien

    Saulėgrąžų aliejus NATURA, 1l

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,79 €/l

  • Maistinė acto rūgštis RIMI SMART, 9%, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Maistinė acto rūgštis RIMI SMART, 9%, 1 l

    0.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,35 €/l

  • Mar. agurkai KKF LEGENDINIAI, 660 g / 330 g

    Mar. agurkai KKF LEGENDINIAI, 660 g / 330 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,66 €/kg

  • Kaparėliai RIMI, 100 g / 60 g

    Kaparėliai RIMI, 100 g / 60 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,50 €/kg

  • Saulėgrąžų aliejus RIMI, 1l
    1
    99 €
    1,99 €/l

    Saulėgrąžų aliejus RIMI, 1l

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/l

  • Bazilikų Pesto padažas SELECTION BY RIMI,130g

    Bazilikų Pesto padažas SELECTION BY RIMI,130g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,62 €/kg

  • KARALIŠKI manai MALSENA, 400 g
    0
    76 €
    1,90 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    KARALIŠKI manai MALSENA, 400 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,72 €/kg

  • Makaronai LA MOLISANA GNOCCHETTI, 500 g
    1
    09 €
    2,18 €/kg

    Makaronai LA MOLISANA GNOCCHETTI, 500 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/kg

  • Saul. dž. pomidor. aliej. RIMI, 280 g / 180 g

    Saul. dž. pomidor. aliej. RIMI, 280 g / 180 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,94 €/kg

  • Ilgragrūdžiai BASMATI ryžiai GRALLA, 800 g

    Ilgragrūdžiai BASMATI ryžiai GRALLA, 800 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,74 €/kg

  • Tortilijos SANTA MARIA ORIGINAL, 8 vnt, 320 g

    Tortilijos SANTA MARIA ORIGINAL, 8 vnt, 320 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • Keturių rūšių pupelių mišinys RIMI, 400 g
    Gera kaina kasdien

    Keturių rūšių pupelių mišinys RIMI, 400 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,13 €/kg

  • Švelnus žemės riešutų kremas ULDUKAS, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Švelnus žemės riešutų kremas ULDUKAS, 300 g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,97 €/kg

  • Grikių kruopos RIMI SMART, 800 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Grikių kruopos RIMI SMART, 800 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,69 €/kg

  • Persiladas SANTA MARIA, 35g

    Persiladas SANTA MARIA, 35g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,14 €/kg

  • Kokosų gėrimas RIMI PLANET, 400 ml
    1
    65 €
    4,12 €/l

    Kokosų gėrimas RIMI PLANET, 400 ml

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,97 €/l

  • Konserv. saldūs kukurūzai RIMI, 165 g / 140 g
    Rinkis sveikiau

    Konserv. saldūs kukurūzai RIMI, 165 g / 140 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,64 €/kg

  • Piln.grūd.kviet. tortilijos RIMI PLANET, 370g

    Piln.grūd.kviet. tortilijos RIMI PLANET, 370g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,81 €/kg

  • Makaronai LA MOLISANA CESERECCE, 500 g
    1
    09 €
    2,18 €/kg

    Makaronai LA MOLISANA CESERECCE, 500 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/kg

  • Alyvuogių aliejus BORGES EXTRA VIRGIN, 0,75l
    Rinkis sveikiau

    Alyvuogių aliejus BORGES EXTRA VIRGIN, 0,75l

    13.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,65 €/l

  • Pomidorų gabaliukai su baziliku RIMI, 400 g
    0
    99 €
    2,47 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Pomidorų gabaliukai su baziliku RIMI, 400 g

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,12 €/kg

  • Bolivinių balandų miš. RIMI GREATLIFE, 400 g
    Rinkis sveikiau

    Bolivinių balandų miš. RIMI GREATLIFE, 400 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,97 €/kg

  • Marin. agurkai RIMI, 2 - 5 cm, 340 g / 180 g

    Marin. agurkai RIMI, 2 - 5 cm, 340 g / 180 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,50 €/kg

Filtrai

Filtrai