Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Pupelės RIMI CANNELLINI, 400 g / 240 g
    Gera kaina kasdien

    Pupelės RIMI CANNELLINI, 400 g / 240 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,13 €/kg

  • Marin. agurkai RIMI, 3 - 6 cm, 670 g / 370 g
    1
    99 €
    5,38 €/kg

    Marin. agurkai RIMI, 3 - 6 cm, 670 g / 370 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,73 €/kg

  • Basmati ryžiai CROWN OF HIMALAYA, 800 g

    Basmati ryžiai CROWN OF HIMALAYA, 800 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,99 €/kg

  • Cukrus RIMI, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Cukrus RIMI, 1 kg

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,09 €/kg

  • Bazil. PESTO padažas SELECTION BY RIMI, 185g

    Bazil. PESTO padažas SELECTION BY RIMI, 185g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,16 €/kg

  • Grikių kruopos SKANĖJA, 500 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Grikių kruopos SKANĖJA, 500 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/kg

  • KARALIŠKI kvietiniai miltai, 1,75 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    KARALIŠKI kvietiniai miltai, 1,75 kg

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,31 €/kg

  • Pupelės pomidorų padaže HEINZ, 415 g

    Pupelės pomidorų padaže HEINZ, 415 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,28 €/kg

  • TRADICINIS pomidorų padažas, 480g
    1
    09 €
    2,27 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    TRADICINIS pomidorų padažas, 480g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,31 €/kg

  • Konservuoti pjaustyti pomidorai MUTTI, 400 g
    Rinkis sveikiau

    Konservuoti pjaustyti pomidorai MUTTI, 400 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,97 €/kg

  • PANKO džiūvėsėliai AJI, 200g

    PANKO džiūvėsėliai AJI, 200g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,95 €/kg

  • Kviet., kukur. tortilijos RIMI PLANET, 320 g
    1
    39 €
    4,34 €/kg

    Kviet., kukur. tortilijos RIMI PLANET, 320 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,22 €/kg

  • Žalieji žirneliai BONDUELLE, 400 g / 265 g

    Žalieji žirneliai BONDUELLE, 400 g / 265 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,75 €/kg

  • Malta kava PAULIG CLASSIC, 500 g
    5
    99 €
    11,98 €/kg

    Malta kava PAULIG CLASSIC, 500 g

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,98 €/kg

  • Prieskonių mišinys SANTA MARIA TACO, 28g

    Prieskonių mišinys SANTA MARIA TACO, 28g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 53,21 €/kg

  • Juodosios pupelės RIMI, 400 g / 240 g
    Gera kaina kasdien

    Juodosios pupelės RIMI, 400 g / 240 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,13 €/kg

  • Ekol. alyvuogių aliejus BIONATURALIS, 750 ml
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Ekol. alyvuogių aliejus BIONATURALIS, 750 ml

    17.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,35 €/kg

  • Rožinė smulki Himalajų druska RIMI, 500g

    Rožinė smulki Himalajų druska RIMI, 500g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,98 €/kg

  • Malta kava LAVAZZA ORO skardinėje, 250 g
    4
    99 €
    19,96 €/kg

    Malta kava LAVAZZA ORO skardinėje, 250 g

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,96 €/kg

  • Pomidorų pasta KĖDAINIŲ KONSERVAI 250g
    1
    29 €
    5,16 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Pomidorų pasta KĖDAINIŲ KONSERVAI 250g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,56 €/kg

  • Tortilijos viso gr. SANTA MARIA, 8 vnt, 320 g

    Tortilijos viso gr. SANTA MARIA, 8 vnt, 320 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,28 €/kg

  • Kokosų kremas SANTA MARIA RICH, 250 ml
    Tinka veganams Be laktozės

    Kokosų kremas SANTA MARIA RICH, 250 ml

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,76 €/l

  • Malta kava LAVAZZA CLUB, 250 g
    4
    99 €
    19,96 €/kg

    Malta kava LAVAZZA CLUB, 250 g

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,96 €/kg

  • Ryžių trapučiai RIMI su jūr.druska,100 g
    Tinka veganams Be cukraus Be glitimo Be pieno

    Ryžių trapučiai RIMI su jūr.druska,100 g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,50 €/kg

  • Ekol. raud. pupel. be skysčio ACTIVUS, 150 g
    1
    05 €
    7,00 €/kg
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. raud. pupel. be skysčio ACTIVUS, 150 g

    1.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,33 €/kg

  • Konserv. žal. žirneliai RIMI SMART,690g/450g
    Gera kaina kasdien

    Konserv. žal. žirneliai RIMI SMART,690g/450g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,76 €/kg

  • Burokėliai šaltib. KĖDAINIŲ KONSERVAI, 480 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Burokėliai šaltib. KĖDAINIŲ KONSERVAI, 480 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,31 €/kg

  • Saulėgrąžų aliejus RIMI SMART, 1 l
    Gera kaina kasdien

    Saulėgrąžų aliejus RIMI SMART, 1 l

    1.53 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,53 €/l

  • Viso grūdo avižiniai dribsn. MALSENA, 1,5 kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Viso grūdo avižiniai dribsn. MALSENA, 1,5 kg

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,66 €/kg

  • Sojų padažas su maž. drusk., KIKKOMAN, 150ml

    Sojų padažas su maž. drusk., KIKKOMAN, 150ml

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,27 €/l

  • Avižiniai dribsniai RIMI SMART, 400 g
    Rinkis sveikiau
    Gera kaina kasdien

    Avižiniai dribsniai RIMI SMART, 400 g

    0.36 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,90 €/kg

  • Vištienos prieskoniai SANTA MARIA, 90g

    Vištienos prieskoniai SANTA MARIA, 90g

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,00 €/kg

  • Makaronai BARILLA SPAGHETTI Nr. 5, 500 g

    Makaronai BARILLA SPAGHETTI Nr. 5, 500 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/kg

  • Trispalvis perlinis kuskusas ASIF, 500 g

    Trispalvis perlinis kuskusas ASIF, 500 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,98 €/kg

  • Greit. paruoš. avižų dribsniai DOBELE, 500 g
    Rinkis sveikiau

    Greit. paruoš. avižų dribsniai DOBELE, 500 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,38 €/kg

  • Pomidorų PASSATA RIMI, 500 g
    Rinkis sveikiau Be laktozės

    Pomidorų PASSATA RIMI, 500 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/kg

  • Makaronai LA MOLISANA SPAGHETTI, 500 g
    1
    09 €
    2,18 €/kg

    Makaronai LA MOLISANA SPAGHETTI, 500 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/kg

  • Džiovinti jūros dumblių lapai AJI, 10 vnt.

    Džiovinti jūros dumblių lapai AJI, 10 vnt.

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 124,58 €/kg

  • Kukurūzų krakmolas DR.OETKER, 200 g

    Kukurūzų krakmolas DR.OETKER, 200 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,95 €/kg

  • Šokolado ir riešutų kremas NUTELLA, 600 g

    Šokolado ir riešutų kremas NUTELLA, 600 g

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,32 €/kg

Filtrai

Filtrai