Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Sausainiai su razinomis RIMI SMART, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Sausainiai su razinomis RIMI SMART, 300 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,30 €/kg

  • Saus. su šokol. sk. kr. TW. RIMI SMART, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Saus. su šokol. sk. kr. TW. RIMI SMART, 300 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,63 €/kg

  • Ledinukai ant pagaliuko WOOGIE MONSTER, 150 g
    1
    19 €
    7,93 €/kg

    Ledinukai ant pagaliuko WOOGIE MONSTER, 150 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,27 €/kg

  • Saldainių rinkinys HALLOWEEN, 140 g
    3
    19 €
    22,79 €/kg

    Saldainių rinkinys HALLOWEEN, 140 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,50 €/kg

  • Ban.brašk. sk. guminukai ZOZOLE MINIONS, 75 g
    0
    87 €
    11,60 €/kg

    Ban.brašk. sk. guminukai ZOZOLE MINIONS, 75 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,53 €/kg

  • Kruasanas su vanilės įd. VILNIAUS DUONA, 60 g

    Kruasanas su vanilės įd. VILNIAUS DUONA, 60 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,83 €/kg

  • Kruasanas su braškių įd. VILNIAUS DUONA, 60 g

    Kruasanas su braškių įd. VILNIAUS DUONA, 60 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,83 €/kg

  • Sausainiai su sūrio pyrago sk. įd. OREO 154 g
    1
    81 €
    11,75 €/kg

    Sausainiai su sūrio pyrago sk. įd. OREO 154 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,82 €/kg

  • Šokol. saldainiai RIGA BLACK BALSAM, 420g

    Šokol. saldainiai RIGA BLACK BALSAM, 420g

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,17 €/kg

  • Guminukai RED BAND BUBBLE POP, 100g

    Guminukai RED BAND BUBBLE POP, 100g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,90 €/kg

  • Lazdyno riešutai šokolade LAIMA, 140 g

    Lazdyno riešutai šokolade LAIMA, 140 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,64 €/kg

  • Sausainiai prie arbatos RIMI SMART, 1 kg
    Gera kaina kasdien

    Sausainiai prie arbatos RIMI SMART, 1 kg

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,79 €/kg

  • Ledinukas PAW PATROL, 10 g

    Ledinukas PAW PATROL, 10 g

    0.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,00 €/kg

  • Saldainiai su traškiu ryžių įdaru M&M'S,77 g

    Saldainiai su traškiu ryžių įdaru M&M'S,77 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,44 €/kg

  • Žėlė saldainiai RED BAND SWEET MUSHROOMS,100g

    Žėlė saldainiai RED BAND SWEET MUSHROOMS,100g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,90 €/kg

  • Sausainiai su kar. pieno įd. RIEŠUTAI, 310 g
    3
    99 €
    12,87 €/kg

    Sausainiai su kar. pieno įd. RIEŠUTAI, 310 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,10 €/kg

  • Guminukai VIDAL NATURALL FRUIT&VEG.,180g

    Guminukai VIDAL NATURALL FRUIT&VEG.,180g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,61 €/kg

  • Pien.šokoladas su lazdyn.riešut.PERGALĖ, 200g
    Pagaminta Lietuvoje

    Pien.šokoladas su lazdyn.riešut.PERGALĖ, 200g

    5.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,95 €/kg

  • Guminukai rūgštūs kirminai TROLLI, 100 g

    Guminukai rūgštūs kirminai TROLLI, 100 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,90 €/kg

  • Guminukai ZOZOLE STRAWBERRY, 75 g
    0
    71 €
    9,47 €/kg

    Guminukai ZOZOLE STRAWBERRY, 75 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,87 €/kg

  • Želė saldainiai HARIBO FRUITY BUSSI, 175 g

    Želė saldainiai HARIBO FRUITY BUSSI, 175 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,94 €/kg

  • Pieninis šokoladas PERGALĖ, 85 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Pieninis šokoladas PERGALĖ, 85 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,94 €/kg

  • Uogų skon. saldain. SKITTLES  WILDBERRY, 95 g

    Uogų skon. saldain. SKITTLES WILDBERRY, 95 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,89 €/kg

  • Vaisių sk. kramt. sald. SKITTLES FRUIT, 95 g

    Vaisių sk. kramt. sald. SKITTLES FRUIT, 95 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,89 €/kg

  • Guminukai VIDAL WATREMELON, 90 g

    Guminukai VIDAL WATREMELON, 90 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,44 €/kg

  • Bananų skonio guminukai VIDAL BANANAS, 90 g

    Bananų skonio guminukai VIDAL BANANAS, 90 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,44 €/kg

  • Kep. žemės rieš. su dr. CR.NUTS ARIMEX, 175 g
    -40%
    1
    07 €
    6,11 €/kg

    Kep. žemės rieš. su dr. CR.NUTS ARIMEX, 175 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,23 €/kg

  • Guminukai ZOZOLE BLUE, 75 g
    0
    71 €
    9,47 €/kg

    Guminukai ZOZOLE BLUE, 75 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,87 €/kg

  • Dž. duonvaisiai be prid. cukr. FRUNICA, 100 g
    -40%
    2
    09 €
    20,90 €/kg

    Dž. duonvaisiai be prid. cukr. FRUNICA, 100 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,90 €/kg

  • Kramtom. saldainiai MAMBA MAGIC STICKS, 140 g
    2
    05 €
    14,64 €/kg

    Kramtom. saldainiai MAMBA MAGIC STICKS, 140 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,50 €/kg

  • Guminukai TROLLI POP EYE, 75 g
    Be laktozės

    Guminukai TROLLI POP EYE, 75 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,87 €/kg

  • Saldain. RED BAND TUTTI FRUTTI COLA MIX, 15 g
    Be pieno Be laktozės

    Saldain. RED BAND TUTTI FRUTTI COLA MIX, 15 g

    0.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,00 €/kg

  • Dž. šalt. braškės su juod. šokoladu, 115 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Dž. šalt. braškės su juod. šokoladu, 115 g

    7.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 63,39 €/kg

  • Šok. sald. rinkinys SECRET GARDEN, 150 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Šok. sald. rinkinys SECRET GARDEN, 150 g

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 79,93 €/kg

  • Tr. migdolai su balt. šokol. ŽARA, 150 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Tr. migdolai su balt. šokol. ŽARA, 150 g

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,93 €/kg

  • Vaisių sk. karamelin. saldainiai RIMI, 100 g

    Vaisių sk. karamelin. saldainiai RIMI, 100 g

    0.67 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,70 €/kg

  • Pranc. piršt. su šokol. MADELEINE, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Pranc. piršt. su šokol. MADELEINE, 200 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,95 €/kg

  • Sald. WERTHER'S SALTED CARAMEL POPCORN, 140 g
    3
    99 €
    28,50 €/kg

    Sald. WERTHER'S SALTED CARAMEL POPCORN, 140 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,64 €/kg

  • Šašlykų ir svog. sk. traškučiai TAFFEL, 130 g
    1
    69 €
    13,00 €/kg

    Šašlykų ir svog. sk. traškučiai TAFFEL, 130 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,62 €/kg

  • Vaisių sk. guminukai ROWNTREES RANDOMS, 130 g

    Vaisių sk. guminukai ROWNTREES RANDOMS, 130 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,31 €/kg

Filtrai

Filtrai