Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Ledinukas CHUPA CHUPS THE BEST OF, 120 g

    Ledinukas CHUPA CHUPS THE BEST OF, 120 g

    2.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,08 €/kg

  • Braškės džiovintos šaltyje SUPERGARDEN, 20 g
    -40%
    2
    75 €
    137,50 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Braškės džiovintos šaltyje SUPERGARDEN, 20 g

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 229,50 €/kg

  • Šok. saldainių rinkinys RŪTA LIETUVA, 175 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Šok. saldainių rinkinys RŪTA LIETUVA, 175 g

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 62,80 €/kg

  • Skanėstas KUKI MUKI, 100 g

    Skanėstas KUKI MUKI, 100 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,90 €/kg

  • Sald.BOB SNAIL, ob.ir kriauš.sk.su žaislu,20g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Sald.BOB SNAIL, ob.ir kriauš.sk.su žaislu,20g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 114,50 €/kg

  • Guminukai TROLLI Karvytės, 200 g

    Guminukai TROLLI Karvytės, 200 g

    2.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,25 €/kg

  • Sūrio ir papr. sk. traškučiai ESTRELLA, 115 g

    Sūrio ir papr. sk. traškučiai ESTRELLA, 115 g

    2.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,30 €/kg

  • Juod.saulėgrąžos su jūr.druska YES, 150 g
    -40%
    1
    01 €
    6,73 €/kg

    Juod.saulėgrąžos su jūr.druska YES, 150 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,27 €/kg

  • Riešutų ir dž. uogų mišinys imunitetui, 40 g
    -40%
    0
    63 €
    15,75 €/kg

    Riešutų ir dž. uogų mišinys imunitetui, 40 g

    1.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,25 €/kg

  • Įvairių skonių ledinukas DESEN, 8 g

    Įvairių skonių ledinukas DESEN, 8 g

    0.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,75 €/kg

  • Kramtomieji saldainiai MAMBA SOUR, 106 g
    1
    09 €
    10,28 €/kg

    Kramtomieji saldainiai MAMBA SOUR, 106 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,11 €/kg

  • Guminukai VIDAL JELLY FILLED BRAINS, 90 g

    Guminukai VIDAL JELLY FILLED BRAINS, 90 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,44 €/kg

  • Pien. šokoladas MILKA su lazd. rieš. įd., 85g

    Pien. šokoladas MILKA su lazd. rieš. įd., 85g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,47 €/kg

  • Kramtomi saldainiai MAMBA TROPICS, 106 g
    1
    09 €
    10,28 €/kg

    Kramtomi saldainiai MAMBA TROPICS, 106 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,11 €/kg

  • Baton. TUPLA DOUBLE LAYER SALTY CORN, 48 g

    Baton. TUPLA DOUBLE LAYER SALTY CORN, 48 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,04 €/kg

  • Grūdiniai sausainiai su dribsniais RIMI, 300g

    Grūdiniai sausainiai su dribsniais RIMI, 300g

    2.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,83 €/kg

  • Grūd. sausainiai su šok. ir kakava RIMI, 300g

    Grūd. sausainiai su šok. ir kakava RIMI, 300g

    2.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,83 €/kg

  • Sald. WERTHER'S ORIGINAL CAR. POPCORN, 140 g
    3
    99 €
    28,50 €/kg

    Sald. WERTHER'S ORIGINAL CAR. POPCORN, 140 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,64 €/kg

  • Vafl. baton. NESTLÉ LION MULTIPACK, 5 x 30 g

    Vafl. baton. NESTLÉ LION MULTIPACK, 5 x 30 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,93 €/kg

  • Želė sald. su j. serb. ir spang. RŪTA, 120 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Želė sald. su j. serb. ir spang. RŪTA, 120 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,92 €/kg

  • Trašk. karamelės kubeliai RŪTA BRAŠKĖS, 120 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Trašk. karamelės kubeliai RŪTA BRAŠKĖS, 120 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,92 €/kg

  • Šoninės sk. kvietinis užkandis ESTRELLA, 110g
    1
    29 €
    11,73 €/kg

    Šoninės sk. kvietinis užkandis ESTRELLA, 110g

    2.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,64 €/kg

  • Vaflinis bat. NESTLE LION BLACKWHITE, 42 g

    Vaflinis bat. NESTLE LION BLACKWHITE, 42 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,19 €/kg

  • Guminukai SOUR PATCH KIDS, 80 g

    Guminukai SOUR PATCH KIDS, 80 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,63 €/kg

  • Avižiniai kakaviniai sausain. SALLING, 300 g

    Avižiniai kakaviniai sausain. SALLING, 300 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,30 €/kg

  • Sausain. su vanil. sk. įd. OREO GOLDEN, 154 g
    1
    74 €
    11,30 €/kg

    Sausain. su vanil. sk. įd. OREO GOLDEN, 154 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,82 €/kg

  • Kakav. saus. su kakav. įd. OREO BROWN., 154 g
    1
    74 €
    11,30 €/kg

    Kakav. saus. su kakav. įd. OREO BROWN., 154 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,82 €/kg

  • Šok. ir lazd. riešutų sk. gaminys DIOREL, 80g

    Šok. ir lazd. riešutų sk. gaminys DIOREL, 80g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,13 €/kg

  • Šokolado skonio gaminys DIOREL, 80 g

    Šokolado skonio gaminys DIOREL, 80 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,13 €/kg

  • Saldainiai KIDDY RAFINO, 200 g

    Saldainiai KIDDY RAFINO, 200 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,95 €/kg

  • Dž. vaisių ir rieš. miš. ALVO YOUTH, 500 g
    -40%
    2
    49 €
    4,98 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Dž. vaisių ir rieš. miš. ALVO YOUTH, 500 g

    4.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,30 €/kg

  • Sausainiai TASTE STORY GARDEN FLOWERS, 500 g

    Sausainiai TASTE STORY GARDEN FLOWERS, 500 g

    6.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,38 €/kg

  • Saus. su braškių skonio įdaru DOMINO, 175 g
    1
    69 €
    9,66 €/kg

    Saus. su braškių skonio įdaru DOMINO, 175 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,51 €/kg

  • Prieskonių mišinys su krapais SALLING, 20 g

    Prieskonių mišinys su krapais SALLING, 20 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 44,50 €/kg

  • Saldainiai su lazd. rieš. įd. GEISHA, 250 g

    Saldainiai su lazd. rieš. įd. GEISHA, 250 g

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,96 €/kg

  • Saldainiai KARALIENĖ KOTRYNA JOGAILAITĖ, 115g
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldainiai KARALIENĖ KOTRYNA JOGAILAITĖ, 115g

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 78,17 €/kg

  • Sausainiai su sėklomis RIMI SMART, 250 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Sausainiai su sėklomis RIMI SMART, 250 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,16 €/kg

  • Sausainiai RIMI SMART STARS, 250 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Sausainiai RIMI SMART STARS, 250 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,36 €/kg

  • Sausainiai TASTE STORY DUET, 550 g

    Sausainiai TASTE STORY DUET, 550 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,07 €/kg

  • Sausainiai su razinomis RIMI SMART, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Sausainiai su razinomis RIMI SMART, 300 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,30 €/kg

Filtrai

Filtrai