Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Saldainiai FAZER JELLIES, 260g
    3
    09 €
    11,88 €/kg

    Saldainiai FAZER JELLIES, 260g

    5.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,96 €/kg

  • Vaflinis tortas LAIMA KLASIKA, 350 g
    2
    19 €
    6,26 €/kg

    Vaflinis tortas LAIMA KLASIKA, 350 g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,54 €/kg

  • Vaflinis tortas SELGA KAPRIZAS, 350 g
    2
    25 €
    6,43 €/kg

    Vaflinis tortas SELGA KAPRIZAS, 350 g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,83 €/kg

  • Želė saldainiai TUTTI FRUTTI SOUR, 180 g

    Želė saldainiai TUTTI FRUTTI SOUR, 180 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,83 €/kg

  • Sūdyti riešutai TAFFEL Chilli, 140 g
    -40%
    1
    37 €
    9,79 €/kg

    Sūdyti riešutai TAFFEL Chilli, 140 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,36 €/kg

  • Juodos kepintos saulėgrąžos BAZARO, 100 g
    -40%
    0
    81 €
    8,10 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Juodos kepintos saulėgrąžos BAZARO, 100 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,50 €/kg

  • Pieninio šokolado batonėlis ROSHEN, 43 g

    Pieninio šokolado batonėlis ROSHEN, 43 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,05 €/kg

  • Kramt. saldainiai CHEWITS EXTREME CHERRY, 34g

    Kramt. saldainiai CHEWITS EXTREME CHERRY, 34g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,12 €/kg

  • Juod. šokoladas PERGALĖ su mangų įdaru, 100 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Juod. šokoladas PERGALĖ su mangų įdaru, 100 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,90 €/kg

  • Žemės riešutai su mėlyn. sūriu TAFFEL, 140 g
    -40%
    1
    43 €
    10,21 €/kg

    Žemės riešutai su mėlyn. sūriu TAFFEL, 140 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,07 €/kg

  • Dzadziki sk. bulvių traškučiai LAY'S, 120 g
    1
    59 €
    13,25 €/kg

    Dzadziki sk. bulvių traškučiai LAY'S, 120 g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,58 €/kg

  • Guminukai VIDAL FRIED EGGS, 90 g

    Guminukai VIDAL FRIED EGGS, 90 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,44 €/kg

  • Pranc. piršt. MADELEINE TREJOS GIRNOS, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Pranc. piršt. MADELEINE TREJOS GIRNOS, 200 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,95 €/kg

  • Sviest. lazd. su sūriu SELECT. BY RIMI, 100 g

    Sviest. lazd. su sūriu SELECT. BY RIMI, 100 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,90 €/kg

  • Dvigubo šokolado skonio plytelė KIT KAT, 99 g

    Dvigubo šokolado skonio plytelė KIT KAT, 99 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,18 €/kg

  • Lazdyno riešutų skonio plytelė KIT KAT, 99 g

    Lazdyno riešutų skonio plytelė KIT KAT, 99 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,18 €/kg

  • Šokoladinės monetos ONLY, 85 g

    Šokoladinės monetos ONLY, 85 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,18 €/kg

  • Klasikinis pieninis irisas SKRIVERU, 50 g

    Klasikinis pieninis irisas SKRIVERU, 50 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,80 €/kg

  • Traškučiai TAFFEL NACHO CHEESE BALLS, 60 g

    Traškučiai TAFFEL NACHO CHEESE BALLS, 60 g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,17 €/kg

  • Baltasis šokoladas MILKA, 90 g

    Baltasis šokoladas MILKA, 90 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,78 €/kg

  • Pieninis šokoladas su uog. KARL FAZER, 180 g
    3
    39 €
    18,83 €/kg

    Pieninis šokoladas su uog. KARL FAZER, 180 g

    5.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,61 €/kg

  • Obuolių kriaušių užkandis BOB SNAIL, 20 g

    Obuolių kriaušių užkandis BOB SNAIL, 20 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 64,50 €/kg

  • Batonėlis KIT KAT 4 FINGER WHITE, 41,5 g

    Batonėlis KIT KAT 4 FINGER WHITE, 41,5 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,33 €/kg

  • Saus. ROSHEN LOVITA BLONDIE, citr. sk. 152 g

    Saus. ROSHEN LOVITA BLONDIE, citr. sk. 152 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,80 €/kg

  • Skrudintos saulėgrąžų sėklos MONARCH, 100 g
    -40%
    0
    87 €
    8,70 €/kg

    Skrudintos saulėgrąžų sėklos MONARCH, 100 g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,50 €/kg

  • Krekeriai RIMI, 100 g
    0
    71 €
    7,10 €/kg

    Krekeriai RIMI, 100 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,90 €/kg

  • Sausainiai TASTE STORY LARGO, 650 g

    Sausainiai TASTE STORY LARGO, 650 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,68 €/kg

  • Braškių skonio guminukai RIMI PENCILS, 150 g

    Braškių skonio guminukai RIMI PENCILS, 150 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,60 €/kg

  • Sūrio skonio bulvių traškučiai LAYS, 180 g

    Sūrio skonio bulvių traškučiai LAYS, 180 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,28 €/kg

  • Bulvių traškuč. paprikos sk. LORENZ, 175 g
    2
    29 €
    13,09 €/kg

    Bulvių traškuč. paprikos sk. LORENZ, 175 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,23 €/kg

  • Šokoladinis batonėlis TUPLA MAXI, 50g

    Šokoladinis batonėlis TUPLA MAXI, 50g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,80 €/kg

  • Citrinų skonio vafliai SELGA, 90 g
    0
    59 €
    6,56 €/kg

    Citrinų skonio vafliai SELGA, 90 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,00 €/kg

  • Karam.svogūnų sk. žirnių traškučiai OHO, 100g
    Tinka veganams Pagaminta Lietuvoje

    Karam.svogūnų sk. žirnių traškučiai OHO, 100g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,50 €/kg

  • Becukrė avieč.,gr.sk.kr.guma ORBIT WHITE, 14g

    Becukrė avieč.,gr.sk.kr.guma ORBIT WHITE, 14g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 63,57 €/kg

  • Saldainiai KARL FAZER SELECTION, 150 g
    3
    29 €
    21,93 €/kg

    Saldainiai KARL FAZER SELECTION, 150 g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,60 €/kg

  • Rieš. ir džiov.uogų miš.ARIMEX VELVET, 140g
    -40%
    2
    39 €
    17,07 €/kg

    Rieš. ir džiov.uogų miš.ARIMEX VELVET, 140g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,50 €/kg

  • Juodo šokolado batonėlis ROSHEN, 43 g

    Juodo šokolado batonėlis ROSHEN, 43 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,05 €/kg

  • Besėklės razinos JUMBO RIMI, 500 g
    -40%
    2
    81 €
    5,62 €/kg

    Besėklės razinos JUMBO RIMI, 500 g

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,38 €/kg

  • Guminukai kirminai TROLLI WURRLI, 100 g

    Guminukai kirminai TROLLI WURRLI, 100 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,90 €/kg

  • Griet. ir papr. sk. trašk. ESTRELLA, 115 g

    Griet. ir papr. sk. trašk. ESTRELLA, 115 g

    2.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,30 €/kg

Filtrai

Filtrai