Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Užkandžių kibirėlis SNAKO HALLOWEEN, 500 g
    2
    99 €
    5,98 €/kg

    Užkandžių kibirėlis SNAKO HALLOWEEN, 500 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,98 €/kg

  • Meduoliai KLASIKINIAI JDC, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Meduoliai KLASIKINIAI JDC, 200 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,45 €/kg

  • Vanilės skon. saul. chalvos sald., 1 kg
    Tinka veganams Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Vanilės skon. saul. chalvos sald., 1 kg

    6.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 6,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Batonėlis HEMATOGENAS VITA + ENERGY, 50 g
    0
    95 €
    19,00 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Batonėlis HEMATOGENAS VITA + ENERGY, 50 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,80 €/kg

  • Traškučiai su mėlyn.sūriu, JERSIKA'S, 90 g

    Traškučiai su mėlyn.sūriu, JERSIKA'S, 90 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,89 €/kg

  • Raguolis su rieš.sk.įdar. ir saus.7 DAYS, 60g
    Įsidėk 2 už
    0
    95 €
    8,00 €/kg

    Raguolis su rieš.sk.įdar. ir saus.7 DAYS, 60g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,83 €/kg

  • Pien. šokoladas su aviet. ir mėl. RŪTA, 90 g
    2
    99 €
    33,22 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Pien. šokoladas su aviet. ir mėl. RŪTA, 90 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 44,33 €/kg

  • Guminukai TUTTI FRUTTI PASSION, 180 g
    Tinka veganams

    Guminukai TUTTI FRUTTI PASSION, 180 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,83 €/kg

  • Pieninis šokoladas KARŪNA, 80 g

    Pieninis šokoladas KARŪNA, 80 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,88 €/kg

  • Šokoladas MILKA CHOCO NUTTY WAFER, 270 g

    Šokoladas MILKA CHOCO NUTTY WAFER, 270 g

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,30 €/kg

  • Pieninio šokolado sald. su kr. SORINI, 105 g
    1
    49 €
    14,19 €/kg

    Pieninio šokolado sald. su kr. SORINI, 105 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,95 €/kg

  • Guminukai VIDAL NATURALL SOUR FRUIT MIX, 180g

    Guminukai VIDAL NATURALL SOUR FRUIT MIX, 180g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,61 €/kg

  • Ledinukai MINI CHUPA CHUPS, 120 g

    Ledinukai MINI CHUPA CHUPS, 120 g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,75 €/kg

  • Šok. keks. su pien. šok. MR BROWNIE, 200 g

    Šok. keks. su pien. šok. MR BROWNIE, 200 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,95 €/kg

  • Džiovinti abrikosai be kauliukų RIMI, 400 g
    -40%
    3
    83 €
    9,57 €/kg

    Džiovinti abrikosai be kauliukų RIMI, 400 g

    6.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,97 €/kg

  • Juod. šokol. su nesmulk. migd. VILNIUS, 190 g

    Juod. šokol. su nesmulk. migd. VILNIUS, 190 g

    6.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,68 €/kg

  • Dž. šaltyje braškės su šok. ČIURLIONIS, 115 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Dž. šaltyje braškės su šok. ČIURLIONIS, 115 g

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 65,13 €/kg

  • Grietinėlės skonio zefyrai LAIMA, 200 g

    Grietinėlės skonio zefyrai LAIMA, 200 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,95 €/kg

  • Gr. svog. sk. bulvių traškučiai TAFFEL, 250 g
    2
    69 €
    10,76 €/kg

    Gr. svog. sk. bulvių traškučiai TAFFEL, 250 g

    3.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,60 €/kg

  • Šilkm. uogų ir rieš. mišinys SEEBERGER, 150 g
    -40%
    3
    11 €
    20,73 €/kg

    Šilkm. uogų ir rieš. mišinys SEEBERGER, 150 g

    5.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,60 €/kg

  • Džiovintos figos ZELTA RIEKSTS, 200 g
    -40%
    2
    57 €
    12,85 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Džiovintos figos ZELTA RIEKSTS, 200 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,45 €/kg

  • Juod. šokolado saldainių rinkinys RŪTA, 160 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Juod. šokolado saldainių rinkinys RŪTA, 160 g

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 62,44 €/kg

  • Pieniškos karamelės RIMI, 100 g

    Pieniškos karamelės RIMI, 100 g

    0.67 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,70 €/kg

  • Saldainiai WERTHER'S ORIGINAL TOFFEE, 1 kg

    Saldainiai WERTHER'S ORIGINAL TOFFEE, 1 kg

    15.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 15,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Kep. žemės rieš. ESTRELLA su med. dr. 240g
    -40%
    1
    91 €
    7,96 €/kg

    Kep. žemės rieš. ESTRELLA su med. dr. 240g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,29 €/kg

  • Žemės riešutų chalva su braškėmis RIMI, 60 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Žemės riešutų chalva su braškėmis RIMI, 60 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,50 €/kg

  • Kr. guma su sald. ORBIT WHITE FRESHMINT, 64 g

    Kr. guma su sald. ORBIT WHITE FRESHMINT, 64 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,84 €/kg

  • Sald. su serbent., žemės riešut. CHUVS, 30 g

    Sald. su serbent., žemės riešut. CHUVS, 30 g

    0.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,00 €/kg

  • Sald. su brašk. ir žemės riešut. CHUVS, 30 g

    Sald. su brašk. ir žemės riešut. CHUVS, 30 g

    0.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,00 €/kg

  • Bulvių traškučiai HROOM, sūrio skonio, 50 g

    Bulvių traškučiai HROOM, sūrio skonio, 50 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,80 €/kg

  • Becuk. kramt. guma su sald. ORBIT, 64 g

    Becuk. kramt. guma su sald. ORBIT, 64 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 54,53 €/kg

  • Guminukai MINI MOCHIS FINI, 90 g

    Guminukai MINI MOCHIS FINI, 90 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,33 €/kg

  • Krekeriai GAIDELIS RŪKYTAS BEKONAS, 72 g
    0
    69 €
    9,58 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Krekeriai GAIDELIS RŪKYTAS BEKONAS, 72 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,75 €/kg

  • Sausainiai su kakava LOVITA BROWNIE, 152 g

    Sausainiai su kakava LOVITA BROWNIE, 152 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,80 €/kg

  • Pien. šokol. su kapučino sk. įd. MILKA, 97 g

    Pien. šokol. su kapučino sk. įd. MILKA, 97 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,70 €/kg

  • Sausainiai TASTE STORY MELODY, 490 g

    Sausainiai TASTE STORY MELODY, 490 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,18 €/kg

  • Lęšių trap. RIMI juod. pip., papr. sk., 60 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Lęšių trap. RIMI juod. pip., papr. sk., 60 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,17 €/kg

  • Bulvių trašk. griet. sk. LORENZ, 175 g
    2
    29 €
    13,09 €/kg

    Bulvių trašk. griet. sk. LORENZ, 175 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,23 €/kg

  • Vaf. SALEKS STROOPWAFEL su s. kar. įd. 33 g

    Vaf. SALEKS STROOPWAFEL su s. kar. įd. 33 g

    0.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,67 €/kg

  • Žel. sald. su aviečių sult. KOSSA FRUIT,15 g

    Žel. sald. su aviečių sult. KOSSA FRUIT,15 g

    0.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,67 €/kg

Filtrai

Filtrai