Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Juodos kep.saulėgrąžos BAZARO su druska, 300g
    -40%
    2
    33 €
    7,77 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Juodos kep.saulėgrąžos BAZARO su druska, 300g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,97 €/kg

  • Ananasų gabaliukai ZELTA RIEKSTS, 500 g
    -40%
    2
    99 €
    5,98 €/kg

    Ananasų gabaliukai ZELTA RIEKSTS, 500 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,98 €/kg

  • Saldainiai ZOZOLE ORANGE & LEMON, 75 g
    0
    63 €
    8,40 €/kg

    Saldainiai ZOZOLE ORANGE & LEMON, 75 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,53 €/kg

  • Vaisių ir riešutų mišinys CARIBI ROYAL, 200 g
    -40%
    2
    81 €
    14,05 €/kg

    Vaisių ir riešutų mišinys CARIBI ROYAL, 200 g

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,45 €/kg

  • Saldainiai ZOZOLE MUSSS BUBBLE GUM, 75 g
    0
    63 €
    8,40 €/kg

    Saldainiai ZOZOLE MUSSS BUBBLE GUM, 75 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,53 €/kg

  • Meduoliai su brašk. įd. juod. šok. RIMI, 200g

    Meduoliai su brašk. įd. juod. šok. RIMI, 200g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,95 €/kg

  • Meduoliai su vais. įd. juod. šok. RIMI, 200 g

    Meduoliai su vais. įd. juod. šok. RIMI, 200 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,95 €/kg

  • Džiovinti kokoso gabalėliai ALIS CO, 200 g
    -40%
    2
    39 €
    11,95 €/kg

    Džiovinti kokoso gabalėliai ALIS CO, 200 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,95 €/kg

  • Pien. šokoladas BUMČIAI APSIKABINKIME!, 70 g
    2
    02 €
    28,86 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Pien. šokoladas BUMČIAI APSIKABINKIME!, 70 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,43 €/kg

  • Vaflin. vamzd. su pien. įd. KONAFETTO, 140 g

    Vaflin. vamzd. su pien. įd. KONAFETTO, 140 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,21 €/kg

  • Grūdin. sausainiai su šok. riešut. RIMI, 300g

    Grūdin. sausainiai su šok. riešut. RIMI, 300g

    2.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,83 €/kg

  • Sezaminiai sausainiai GARLIAVOS DUONA, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sezaminiai sausainiai GARLIAVOS DUONA, 200 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,45 €/kg

  • Želin. sald. su uogų sult. KOSSA FRUIT, 15 g

    Želin. sald. su uogų sult. KOSSA FRUIT, 15 g

    0.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,67 €/kg

  • Trašk. karamel. kubeliai RŪTA IMBIERAS, 120 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Trašk. karamel. kubeliai RŪTA IMBIERAS, 120 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,92 €/kg

  • Bul. trašk. TAFFEL STICKS SPICY TOMATO, 100 g
    1
    49 €
    14,90 €/kg

    Bul. trašk. TAFFEL STICKS SPICY TOMATO, 100 g

    2.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,50 €/kg

  • Bulvių trašk. HROOM, griet. ir žol. sk. 50 g

    Bulvių trašk. HROOM, griet. ir žol. sk. 50 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,80 €/kg

  • Marcip. bat. vyšnių sk. kakv. gl. RIMI, 40 g

    Marcip. bat. vyšnių sk. kakv. gl. RIMI, 40 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,25 €/kg

  • Krekeriai su aguon. ir sezam. RIMI SMART, 70g
    Gera kaina kasdien

    Krekeriai su aguon. ir sezam. RIMI SMART, 70g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,43 €/kg

  • Kramt. guma RIMI SMART mėtų sk. su sald., 64g
    Gera kaina kasdien

    Kramt. guma RIMI SMART mėtų sk. su sald., 64g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,09 €/kg

  • Saus. ROSHEN LOVITA BLONDIE, su kok. 152 g

    Saus. ROSHEN LOVITA BLONDIE, su kok. 152 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,80 €/kg

  • Sausainiai SALLING JUNGLE ANIMAL, 200 g

    Sausainiai SALLING JUNGLE ANIMAL, 200 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,45 €/kg

  • Riešutų ir dž. vaisių mišinys GOURMIX, 100 g
    -40%
    0
    83 €
    8,30 €/kg

    Riešutų ir dž. vaisių mišinys GOURMIX, 100 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,90 €/kg

  • Pien. šok. vaf. POESIA su kak. įd. 40 g

    Pien. šok. vaf. POESIA su kak. įd. 40 g

    0.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,75 €/kg

  • Šokoladinė plytelė KIT KAT MILK, 99 g

    Šokoladinė plytelė KIT KAT MILK, 99 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,18 €/kg

  • Kramtomoji guma HUBBA BUBBA JUICY FRUIT, 56 g

    Kramtomoji guma HUBBA BUBBA JUICY FRUIT, 56 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 44,46 €/kg

  • Sausainiai SAULĖGRĄŽA, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausainiai SAULĖGRĄŽA, 300 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,30 €/kg

  • Rūgštūs guminukai RIMI RAINBOW BELTS, 150 g

    Rūgštūs guminukai RIMI RAINBOW BELTS, 150 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,60 €/kg

  • Žaliųjų svogūnų sk. bulvių trašk. LAYS, 180 g

    Žaliųjų svogūnų sk. bulvių trašk. LAYS, 180 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,28 €/kg

  • Guminukai TROLLI PLAY MOUSE, 200 g

    Guminukai TROLLI PLAY MOUSE, 200 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,95 €/kg

  • Pieniško šokolado rinkinys MERCI, 250 g

    Pieniško šokolado rinkinys MERCI, 250 g

    7.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,16 €/kg

  • Lukštentos saulėgrąžų sėklos PIGIAU, 500g
    -40%
    2
    39 €
    4,78 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Lukštentos saulėgrąžų sėklos PIGIAU, 500g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,98 €/kg

  • Braškių skonio guminukai Teeth RIMI,200g

    Braškių skonio guminukai Teeth RIMI,200g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,45 €/kg

  • Vaisių skonio guminukai LLama mix RIMI, 100g

    Vaisių skonio guminukai LLama mix RIMI, 100g

    0.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,50 €/kg

  • Guminukai ZOZOLE STICKS, 75 g
    0
    71 €
    9,47 €/kg

    Guminukai ZOZOLE STICKS, 75 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,87 €/kg

  • Melyniu skonio zefyras LAIMA, 200g

    Melyniu skonio zefyras LAIMA, 200g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,95 €/kg

  • Sausainiai DOMINO ORIGINAL, 175 g
    1
    69 €
    9,66 €/kg
    Tinka veganams

    Sausainiai DOMINO ORIGINAL, 175 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,51 €/kg

  • Pyragaičiai MILKA CHOCO BROOKIE, 6 vnt. 132 g

    Pyragaičiai MILKA CHOCO BROOKIE, 6 vnt. 132 g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,95 €/kg

  • Guminukai CINEMA MIX FINI, 90 g

    Guminukai CINEMA MIX FINI, 90 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,33 €/kg

  • Juodasis šokoladas PERGALĖ, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Juodasis šokoladas PERGALĖ, 200 g

    5.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,95 €/kg

  • Studentų maistas PIGIAU, 500g
    -40%
    4
    07 €
    8,14 €/kg

    Studentų maistas PIGIAU, 500g

    6.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,58 €/kg

Filtrai

Filtrai