Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Šokol. su karam. saus. gab. MILKA BISC., 90 g

    Šokol. su karam. saus. gab. MILKA BISC., 90 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,78 €/kg

  • Braškių ir bananų sk. guminukai FINI, 80 g

    Braškių ir bananų sk. guminukai FINI, 80 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,13 €/kg

  • Kep. sūd. anak. rieš. su luob. ALVO, 150 g
    -40%
    1
    79 €
    11,93 €/kg

    Kep. sūd. anak. rieš. su luob. ALVO, 150 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,93 €/kg

  • Sausainiai KINDER KINDERINI, 100 g

    Sausainiai KINDER KINDERINI, 100 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,90 €/kg

  • Skrud., sūd. saulėgrąžų sėklos MONARCH, 100 g
    -40%
    0
    87 €
    8,70 €/kg

    Skrud., sūd. saulėgrąžų sėklos MONARCH, 100 g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,50 €/kg

  • Sausainiai vanilės skonio SALLING, 125 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausainiai vanilės skonio SALLING, 125 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,92 €/kg

  • Saus. su vanil. sk. kr. TW. RIMI SMART, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Saus. su vanil. sk. kr. TW. RIMI SMART, 300 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,63 €/kg

  • Džiovinti persimonai FAMILY GARDEN, 100 g

    Džiovinti persimonai FAMILY GARDEN, 100 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,90 €/kg

  • Juod. šokoladas PERGALĖ su lazd. rieš., 85 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Juod. šokoladas PERGALĖ su lazd. rieš., 85 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,29 €/kg

  • Želė saldainiai HARIBO PHANTASIA, 175 g
    1
    65 €
    9,43 €/kg

    Želė saldainiai HARIBO PHANTASIA, 175 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,94 €/kg

  • Bulvių traškučiai ESTRELLA pomidorų sk., 250g

    Bulvių traškučiai ESTRELLA pomidorų sk., 250g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,56 €/kg

  • Juodos kepintos saulėgrąžos BAZARO, 300 g
    -40%
    2
    33 €
    7,77 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Juodos kepintos saulėgrąžos BAZARO, 300 g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,97 €/kg

  • Kukurūzų lazd. burnočio sėkl. MORKŪNAS, 100 g
    Tinka veganams Pagaminta Lietuvoje

    Kukurūzų lazd. burnočio sėkl. MORKŪNAS, 100 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,90 €/kg

  • Vaflis RIMI su lazdynų riešutų įdaru, 46 g

    Vaflis RIMI su lazdynų riešutų įdaru, 46 g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,83 €/kg

  • Migdolai su balt.šokoladu ir kava RŪTA, 100 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Migdolai su balt.šokoladu ir kava RŪTA, 100 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,90 €/kg

  • Sūdyti riešutai TAFFEL Mexican Salsa, 140 g
    -40%
    1
    37 €
    9,79 €/kg

    Sūdyti riešutai TAFFEL Mexican Salsa, 140 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,36 €/kg

  • Sūrio sk.bulv.traškučiai TAFFEL MegaPack,250g
    2
    69 €
    10,76 €/kg

    Sūrio sk.bulv.traškučiai TAFFEL MegaPack,250g

    3.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,60 €/kg

  • Kep. ir sūd. pistacijos ARIMEX PREMIUM,250 g
    -40%
    4
    19 €
    16,76 €/kg

    Kep. ir sūd. pistacijos ARIMEX PREMIUM,250 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,96 €/kg

  • Sūdyti riešutai gr. ir svog. sk. TAFFEL, 140g
    -40%
    1
    43 €
    10,21 €/kg

    Sūdyti riešutai gr. ir svog. sk. TAFFEL, 140g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,07 €/kg

  • Šok.sald.su traškiu ryžių įdaru M&M'S, 187 g

    Šok.sald.su traškiu ryžių įdaru M&M'S, 187 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,34 €/kg

  • Juod.d.traškučiai su česnaku BON CHANCE, 120g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Juod.d.traškučiai su česnaku BON CHANCE, 120g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,92 €/kg

  • Juod.šokoladas PERGALĖ su spang.gabal., 85 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Juod.šokoladas PERGALĖ su spang.gabal., 85 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,29 €/kg

  • Vais.saldainiai BOB SNAIL, mango skonio,60g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Vais.saldainiai BOB SNAIL, mango skonio,60g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,17 €/kg

  • Sezamų batonėlis MINI HONEY BAR, 27 g
    Tinka veganams Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Sezamų batonėlis MINI HONEY BAR, 27 g

    0.44 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,30 €/kg

  • Meduoliai su medumi RIMI SMART, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Meduoliai su medumi RIMI SMART, 200 g

    1.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,25 €/kg

  • Vaisių sk. karameliniai saldainiai RIMI, 16 g

    Vaisių sk. karameliniai saldainiai RIMI, 16 g

    0.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,37 €/kg

  • Krekeriai su trumais SCROCCHI LAURIERI, 175 g
    Tinka veganams

    Krekeriai su trumais SCROCCHI LAURIERI, 175 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,80 €/kg

  • Kramt. guma ORBIT WATERMELON su sald., 50 g

    Kramt. guma ORBIT WATERMELON su sald., 50 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 53,80 €/kg

  • Saulėgrąžų chalva RIMI, vanilės skonio, 60 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Saulėgrąžų chalva RIMI, vanilės skonio, 60 g

    0.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,17 €/kg

  • Sald. aviečių sult., žemės rieš. CHUVS, 30 g

    Sald. aviečių sult., žemės rieš. CHUVS, 30 g

    0.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,00 €/kg

  • Karam. migdolai su juod. serbent. RŪTA, 100 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Karam. migdolai su juod. serbent. RŪTA, 100 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,90 €/kg

  • Pien. šokol. batonėl. su įd. SALLING, 200 g

    Pien. šokol. batonėl. su įd. SALLING, 200 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,95 €/kg

  • Pien. šokoladu gl. sausainiai SALLING, 150 g

    Pien. šokoladu gl. sausainiai SALLING, 150 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,27 €/kg

  • Balt. porėt. šokoladas su karam. ROSHEN, 80 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Balt. porėt. šokoladas su karam. ROSHEN, 80 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,13 €/kg

  • Įvairių vaisių užkandis BOB SNAIL, 20 g

    Įvairių vaisių užkandis BOB SNAIL, 20 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 64,50 €/kg

  • Vafl. batonėlis su kakaviniu įd. PRINCE, 45 g
    0
    63 €
    14,00 €/kg

    Vafl. batonėlis su kakaviniu įd. PRINCE, 45 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,56 €/kg

  • Batonėlis su rieš. sk. įd. PRINCE POLO, 45 g
    0
    63 €
    14,00 €/kg

    Batonėlis su rieš. sk. įd. PRINCE POLO, 45 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,56 €/kg

  • Bulv. užkandis ESTRELLA POM-BEAR CHEESE, 65 g

    Bulv. užkandis ESTRELLA POM-BEAR CHEESE, 65 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,46 €/kg

  • Pien. šokoladas MILKA su DAIM kar. gab., 90 g

    Pien. šokoladas MILKA su DAIM kar. gab., 90 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,78 €/kg

  • Griet., žolelių sk. bulvių trašk. LAYS, 180 g

    Griet., žolelių sk. bulvių trašk. LAYS, 180 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,28 €/kg

Filtrai

Filtrai