Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Kar. anak. rieš. su med. ir drus. ALVO, 130 g
    -40%
    1
    43 €
    11,00 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kar. anak. rieš. su med. ir drus. ALVO, 130 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,38 €/kg

  • Migdolai tamsiame šokolade LAIMA, 140 g

    Migdolai tamsiame šokolade LAIMA, 140 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,64 €/kg

  • Žemės riešutų chalva RIMI, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Žemės riešutų chalva RIMI, 200 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,45 €/kg

  • Šokolado skonio sausainiai SELGA MINI, 250 g
    1
    39 €
    5,56 €/kg

    Šokolado skonio sausainiai SELGA MINI, 250 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,16 €/kg

  • Mėlynės juodajame šokolade LAIMA, 140 g

    Mėlynės juodajame šokolade LAIMA, 140 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,64 €/kg

  • Šokoladas SCHOGETTEN DARK, 100 g

    Šokoladas SCHOGETTEN DARK, 100 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,90 €/kg

  • Saldainiai ZOZOLE MUSSS APPLE & CHERRY, 75 g
    0
    63 €
    8,40 €/kg

    Saldainiai ZOZOLE MUSSS APPLE & CHERRY, 75 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,53 €/kg

  • Sūrio sk.kukur. traškučiai TAFFEL BALLS, 165g

    Sūrio sk.kukur. traškučiai TAFFEL BALLS, 165g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,91 €/kg

  • Sūrio skonio bulvių traškučiai TAFFEL, 180 g
    1
    29 €
    7,17 €/kg

    Sūrio skonio bulvių traškučiai TAFFEL, 180 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,94 €/kg

  • Gr.ir svog.sk. bulvių traškučiai TAFFEL, 180g
    1
    29 €
    7,17 €/kg

    Gr.ir svog.sk. bulvių traškučiai TAFFEL, 180g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,94 €/kg

  • Sausainiai KINDER CARDS, 76,8 g

    Sausainiai KINDER CARDS, 76,8 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 41,43 €/kg

  • Šokoladas brašk. sūrio pyrago sk. MILKA, 300g

    Šokoladas brašk. sūrio pyrago sk. MILKA, 300g

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,97 €/kg

  • Juodasis šokoladas AČIŪ! RŪTA, 55 %, 70 g
    2
    17 €
    31,00 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Juodasis šokoladas AČIŪ! RŪTA, 55 %, 70 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 41,29 €/kg

  • Makadamijų riešutai FRUNICA, 100 g
    -40%
    2
    09 €
    20,90 €/kg

    Makadamijų riešutai FRUNICA, 100 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,90 €/kg

  • Pieninis šokoladas BUMČIAI NUSIŠYPSOK!, 70 g
    2
    02 €
    28,86 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Pieninis šokoladas BUMČIAI NUSIŠYPSOK!, 70 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,43 €/kg

  • Rutuliukai PRETZELS su jog. ir brašk., 120 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Rutuliukai PRETZELS su jog. ir brašk., 120 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,92 €/kg

  • Vafliai su citrininiu įdaru ROSHEN, 216 g

    Vafliai su citrininiu įdaru ROSHEN, 216 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,75 €/kg

  • Kakav. saus. su vanil. įd. OREO DOUBLE, 157 g
    1
    74 €
    11,08 €/kg

    Kakav. saus. su vanil. įd. OREO DOUBLE, 157 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,50 €/kg

  • Kep. žemės riešutai su druska ESTRELLA, 500 g
    -40%
    2
    99 €
    5,98 €/kg

    Kep. žemės riešutai su druska ESTRELLA, 500 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,98 €/kg

  • Šokoladas su raz. ir rieš. KARL FAZER, 180 g
    3
    39 €
    18,83 €/kg

    Šokoladas su raz. ir rieš. KARL FAZER, 180 g

    5.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,61 €/kg

  • Sausainiai PRIE KAVOS, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausainiai PRIE KAVOS, 500 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,58 €/kg

  • Pomidorų skonio bulvių traškučiai LAYS, 180 g

    Pomidorų skonio bulvių traškučiai LAYS, 180 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,28 €/kg

  • Picos sk. krekeriai SCROCCHI LAURIERI, 175 g
    Tinka veganams

    Picos sk. krekeriai SCROCCHI LAURIERI, 175 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,80 €/kg

  • Skrudinti kukurūzai RIMI, sūdyti, 150 g
    -40%
    1
    19 €
    7,93 €/kg

    Skrudinti kukurūzai RIMI, sūdyti, 150 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,27 €/kg

  • Batonėlis NESTLÉ LION, 60 g

    Batonėlis NESTLÉ LION, 60 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,83 €/kg

  • Gr.ir sv.sk.kuk.traškučiai TAFFEL BALLS, 165g

    Gr.ir sv.sk.kuk.traškučiai TAFFEL BALLS, 165g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,91 €/kg

  • Pistacijos RIMI kepintos ir sūdytos, 400 g
    -40%
    5
    39 €
    13,47 €/kg

    Pistacijos RIMI kepintos ir sūdytos, 400 g

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,47 €/kg

  • Sūrios karamelės skonio vafliai SELGA, 180 g
    0
    99 €
    5,50 €/kg

    Sūrios karamelės skonio vafliai SELGA, 180 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,39 €/kg

  • Sausainiai su saldikliu SELGA KLASIKA, 180 g
    0
    83 €
    4,61 €/kg

    Sausainiai su saldikliu SELGA KLASIKA, 180 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,72 €/kg

  • Juodos sūdyt.kepin.saulėgrąžos BAZARO, 100 g
    -40%
    0
    81 €
    8,10 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Juodos sūdyt.kepin.saulėgrąžos BAZARO, 100 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,50 €/kg

  • Pieniškas šokoladas PERGALĖ, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Pieniškas šokoladas PERGALĖ, 200 g

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,45 €/kg

  • Šok. saldainių rinkinys RŪTA 1913, 480 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Šok. saldainių rinkinys RŪTA 1913, 480 g

    21.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 45,81 €/kg

  • Skrudintos, sūdytos moliūgų sėklos MOGYI,130g
    -40%
    1
    91 €
    14,69 €/kg

    Skrudintos, sūdytos moliūgų sėklos MOGYI,130g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,54 €/kg

  • Džiovintos datulės SEEBERGER, 200 g
    -40%
    2
    57 €
    12,85 €/kg

    Džiovintos datulės SEEBERGER, 200 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,45 €/kg

  • Rutuliukai PRETZELS su karam. glaistu, 120 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Rutuliukai PRETZELS su karam. glaistu, 120 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,58 €/kg

  • Sausainiai su sviestu RIMI, 200 g

    Sausainiai su sviestu RIMI, 200 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,45 €/kg

  • Sūrios karamelės skonio plytelė KIT KAT, 99 g

    Sūrios karamelės skonio plytelė KIT KAT, 99 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,18 €/kg

  • Kramtomoji guma ORBIT STRAWBERRY LEMON, 67 g

    Kramtomoji guma ORBIT STRAWBERRY LEMON, 67 g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 55,07 €/kg

  • Trašk. PRINGLES CREAM CHEESE & HERBS, 165 g

    Trašk. PRINGLES CREAM CHEESE & HERBS, 165 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,12 €/kg

  • Braškių skon. kr. guma su saldikl. ORBIT, 14g

    Braškių skon. kr. guma su saldikl. ORBIT, 14g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 63,57 €/kg

Filtrai

Filtrai