Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Šoninės skonio traškučiai SALLING, 150 g

    Šoninės skonio traškučiai SALLING, 150 g

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,33 €/kg

  • Šokoladinis kiaušinis KINDER JOY, 20 g

    Šokoladinis kiaušinis KINDER JOY, 20 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 79,50 €/kg

  • Spanguolių skonio zefyrai LAIMA, 200 g

    Spanguolių skonio zefyrai LAIMA, 200 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,95 €/kg

  • Gr.sk.bulvių traškučiai TAFFEL MegaPack, 250g
    2
    69 €
    10,76 €/kg

    Gr.sk.bulvių traškučiai TAFFEL MegaPack, 250g

    3.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,60 €/kg

  • Juodasis šokoladas LAIMA Vilnius, 90 g

    Juodasis šokoladas LAIMA Vilnius, 90 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,44 €/kg

  • Sūr. sk. trašk. kukurūzų užk. ESTRELLA, 110 g
    1
    29 €
    11,73 €/kg

    Sūr. sk. trašk. kukurūzų užk. ESTRELLA, 110 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,09 €/kg

  • Vaisių skonio kramtomoji guma ORBIT, 67 g

    Vaisių skonio kramtomoji guma ORBIT, 67 g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 55,07 €/kg

  • Riešutų ir razinų mišinys RIMI, 700 g
    -40%
    4
    19 €
    5,99 €/kg

    Riešutų ir razinų mišinys RIMI, 700 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,99 €/kg

  • Baltos skr. saul. sėklos YES su druska, 220 g
    -40%
    2
    07 €
    9,41 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Baltos skr. saul. sėklos YES su druska, 220 g

    3.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,68 €/kg

  • Vafliai su kakavos kremu RIMI, 180 g

    Vafliai su kakavos kremu RIMI, 180 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,50 €/kg

  • Sausainių ir vaflių asorti RIMI, 400 g

    Sausainių ir vaflių asorti RIMI, 400 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,97 €/kg

  • Sūrio, griet. sk. traškuč. SUPERMAN OHO, 50 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sūrio, griet. sk. traškuč. SUPERMAN OHO, 50 g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,00 €/kg

  • Vaisių sk. guminukai ROWNTREES RANDOMS, 150 g

    Vaisių sk. guminukai ROWNTREES RANDOMS, 150 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,27 €/kg

  • Vaisių sk. guminukai ROWNTREES RANDOMS, 140 g

    Vaisių sk. guminukai ROWNTREES RANDOMS, 140 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,21 €/kg

  • Ryžių trapučiai su jog. glazūra KUPIEC, 60 g
    0
    99 €
    16,50 €/kg

    Ryžių trapučiai su jog. glazūra KUPIEC, 60 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,50 €/kg

  • Rūgšt. vais. sk. gum. HARIBO MIAMI FIZZ, 85 g
    0
    99 €
    11,65 €/kg

    Rūgšt. vais. sk. gum. HARIBO MIAMI FIZZ, 85 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,88 €/kg

  • Sausainiai MINI GAIDELIS KLASIKA, 380 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausainiai MINI GAIDELIS KLASIKA, 380 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,24 €/kg

  • Vaflinis batonėlis KINDER BUENO DARK, 43 g
    0
    89 €
    20,70 €/kg

    Vaflinis batonėlis KINDER BUENO DARK, 43 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,00 €/kg

  • Batonėlis HEMATOGENAS VITA + su glaistu, 40 g
    0
    95 €
    23,75 €/kg
    Be glitimo Pagaminta Lietuvoje

    Batonėlis HEMATOGENAS VITA + su glaistu, 40 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,75 €/kg

  • Migdolai tamsiame šokolade LAIMA, 140 g

    Migdolai tamsiame šokolade LAIMA, 140 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,64 €/kg

  • Sausainiai su lazd. riešutų įd. SELGA, 205 g
    2
    15 €
    10,49 €/kg

    Sausainiai su lazd. riešutų įd. SELGA, 205 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,12 €/kg

  • Sausainiai AVIŽINIAI SU ŠOKOLADO GAB., 250 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausainiai AVIŽINIAI SU ŠOKOLADO GAB., 250 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,56 €/kg

  • Kokosų skonio vafliai SELGA, 180 g
    0
    99 €
    5,50 €/kg

    Kokosų skonio vafliai SELGA, 180 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,39 €/kg

  • Sausain. rut. SELGA su kar. pien. šok. 120 g
    1
    55 €
    12,92 €/kg

    Sausain. rut. SELGA su kar. pien. šok. 120 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,58 €/kg

  • Picos skonio kukurūzų užkandis CHEETOS, 160 g

    Picos skonio kukurūzų užkandis CHEETOS, 160 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,81 €/kg

  • Ledinukas CHUPA CHUPS THE BEST OF, 12 g

    Ledinukas CHUPA CHUPS THE BEST OF, 12 g

    0.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,50 €/kg

  • Keksiukai su belg. šokol. MR BROWNIE, 200 g

    Keksiukai su belg. šokol. MR BROWNIE, 200 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,95 €/kg

  • Džiovinti ananasų gabalėliai SEBERGER, 200 g
    -40%
    3
    11 €
    15,55 €/kg

    Džiovinti ananasų gabalėliai SEBERGER, 200 g

    5.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,95 €/kg

  • Studentų maistas ARIMEX PREMIUM, 300 g
    -40%
    3
    59 €
    11,97 €/kg

    Studentų maistas ARIMEX PREMIUM, 300 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,97 €/kg

  • Šokoladas su braškių skonio įdaru MILKA, 100g

    Šokoladas su braškių skonio įdaru MILKA, 100g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,90 €/kg

  • Žemės riešutų chalva RIMI, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Žemės riešutų chalva RIMI, 200 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,45 €/kg

  • Saulėgrąžų sėklų chalva RIMI, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Saulėgrąžų sėklų chalva RIMI, 200 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,45 €/kg

  • Saldainiai VILNIAUS PERGALĖ VELIUONA, 170 g
    2
    55 €
    15,00 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldainiai VILNIAUS PERGALĖ VELIUONA, 170 g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,71 €/kg

  • Keksiukai su braškių džemu MR BROWNIE, 200 g

    Keksiukai su braškių džemu MR BROWNIE, 200 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,95 €/kg

  • Guminukai 4D PINEAPPLE, 65 g

    Guminukai 4D PINEAPPLE, 65 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,62 €/kg

  • Želin. sald. su mangų sult. KOSSA FRUIT, 15 g

    Želin. sald. su mangų sult. KOSSA FRUIT, 15 g

    0.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,67 €/kg

  • Picos skonio traškučiai BATMAN OHO, 50 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Picos skonio traškučiai BATMAN OHO, 50 g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,00 €/kg

  • Guminukai HARIBO HAPPY COLA, 100 g
    0
    99 €
    9,90 €/kg

    Guminukai HARIBO HAPPY COLA, 100 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,90 €/kg

  • Pieninis porėtas šokoladas ROSHEN, 80 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Pieninis porėtas šokoladas ROSHEN, 80 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,88 €/kg

  • Kar. anak. rieš. su med. ir drus. ALVO, 130 g
    -40%
    1
    43 €
    11,00 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kar. anak. rieš. su med. ir drus. ALVO, 130 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,38 €/kg

Filtrai

Filtrai