Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Guminukai RED BAND Sours Bears, 100g

    Guminukai RED BAND Sours Bears, 100g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,90 €/kg

  • Skrudintos moliūgų sėklos BOSO, 150g
    -40%
    2
    09 €
    13,93 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Skrudintos moliūgų sėklos BOSO, 150g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,27 €/kg

  • Ryžių trapučiai su av.gl.USTUKIŲ MALŪNAS, 90g
    Pagaminta Lietuvoje

    Ryžių trapučiai su av.gl.USTUKIŲ MALŪNAS, 90g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,89 €/kg

  • Krekeriai GAIDELIS GRIETINĖ IR SVOGŪNAS, 72 g
    0
    69 €
    9,58 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Krekeriai GAIDELIS GRIETINĖ IR SVOGŪNAS, 72 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,75 €/kg

  • Pien. šok. MILKA su sveik. lazd. rieš. 95 g

    Pien. šok. MILKA su sveik. lazd. rieš. 95 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,26 €/kg

  • Vafliniai kūgeliai SALLING, 125 g, 10 vnt.

    Vafliniai kūgeliai SALLING, 125 g, 10 vnt.

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,20 €/kg

  • Saldainiai PERGALĖ MIX SINGLE TWIST, 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldainiai PERGALĖ MIX SINGLE TWIST, 1kg

    14.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 14,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Karamelė VĖŽELIAI, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Karamelė VĖŽELIAI, 1 kg

    4.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 4,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Užkandis griet.svog.sk. ESTRELLA POM BEAR,65g

    Užkandis griet.svog.sk. ESTRELLA POM BEAR,65g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,46 €/kg

  • Batonėlis GEISHA, 37g

    Batonėlis GEISHA, 37g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,97 €/kg

  • Avižiniai sausainiai RIMI SMART, 500 g
    Gera kaina kasdien

    Avižiniai sausainiai RIMI SMART, 500 g

    2.08 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,16 €/kg

  • Sezamų sėklų mišinys ALVO, 100 g
    -40%
    0
    71 €
    7,10 €/kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Sezamų sėklų mišinys ALVO, 100 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,90 €/kg

  • Baltasis šokoladas Poesia 100g

    Baltasis šokoladas Poesia 100g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,90 €/kg

  • Bulvių traškučiai ESTRELLA su krapais, 250 g

    Bulvių traškučiai ESTRELLA su krapais, 250 g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,56 €/kg

  • Lukštentos moliūgų sėklos ARIMEX, 300 g
    -40%
    2
    75 €
    9,17 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Lukštentos moliūgų sėklos ARIMEX, 300 g

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,30 €/kg

  • Juodasis šokoladas PERGALĖ, 72 %, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Juodasis šokoladas PERGALĖ, 72 %, 200 g

    5.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,95 €/kg

  • Džiovintos slyvos be kauliukų RIMI, 500 g
    -40%
    3
    47 €
    6,94 €/kg

    Džiovintos slyvos be kauliukų RIMI, 500 g

    5.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,58 €/kg

  • Želė saldainiai HARIBO PICO BALLA, 160 g
    1
    65 €
    10,31 €/kg
    Tinka veganams

    Želė saldainiai HARIBO PICO BALLA, 160 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,44 €/kg

  • Kep. pistacijos su dr. CR.NUTS ARIMEX, 100 g
    -40%
    1
    55 €
    15,50 €/kg

    Kep. pistacijos su dr. CR.NUTS ARIMEX, 100 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,90 €/kg

  • Dž. datulės be kauliukų PREMIUM ARIMEX, 300 g
    -40%
    1
    85 €
    6,17 €/kg

    Dž. datulės be kauliukų PREMIUM ARIMEX, 300 g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,30 €/kg

  • Sausainiai su vyšnių skonio įdaru RIMI, 160 g
    Tinka veganams Pagaminta Lietuvoje

    Sausainiai su vyšnių skonio įdaru RIMI, 160 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,56 €/kg

  • Vafliai su kokos., migdol. įd. ROSHEN, 216 g

    Vafliai su kokos., migdol. įd. ROSHEN, 216 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,75 €/kg

  • J. šokoladas RŪTA su j. serb., l. rieš., 90 g
    2
    99 €
    33,22 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    J. šokoladas RŪTA su j. serb., l. rieš., 90 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 44,33 €/kg

  • Sausainiai SELGA su šok. sk. kremo įd. 205 g
    1
    89 €
    9,22 €/kg

    Sausainiai SELGA su šok. sk. kremo įd. 205 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,66 €/kg

  • Guminukai HARIBO TROPIFRUTTI, 175 g
    1
    49 €
    8,51 €/kg

    Guminukai HARIBO TROPIFRUTTI, 175 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,23 €/kg

  • Šok. batonėlis su žemės riešutais MANIJA, 49g
    Pagaminta Lietuvoje

    Šok. batonėlis su žemės riešutais MANIJA, 49g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,16 €/kg

  • Saldainiai PERGALĖ CHERRY, 1 kg

    Saldainiai PERGALĖ CHERRY, 1 kg

    13.79 € už kg

    Kaina už vienetą: 13,79 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Džiovinti abrikosai I LOVE ECO, 200g
    -40%
    2
    69 €
    13,45 €/kg
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Džiovinti abrikosai I LOVE ECO, 200g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,45 €/kg

  • Karamel. spraginti kukurūzai MR. CHECK, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Karamel. spraginti kukurūzai MR. CHECK, 200 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,95 €/kg

  • Skrudintos pupos RIMI, sūdytos, 150 g
    -40%
    1
    19 €
    7,93 €/kg

    Skrudintos pupos RIMI, sūdytos, 150 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,27 €/kg

  • Žemės riešutų chalva RIMI, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Žemės riešutų chalva RIMI, 300 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,97 €/kg

  • Šok. su jog., vyšn. įd. ALPINELLA, 100 g

    Šok. su jog., vyšn. įd. ALPINELLA, 100 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,90 €/kg

  • Šokolado plytelė SNICKERS SUPER 2-PACK, 75 g
    0
    97 €
    12,93 €/kg

    Šokolado plytelė SNICKERS SUPER 2-PACK, 75 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,53 €/kg

  • Sausainiai aplieti šokoladu MILK OREO, 246 g
    3
    91 €
    15,89 €/kg

    Sausainiai aplieti šokoladu MILK OREO, 246 g

    5.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,72 €/kg

  • Sausainiai su įvair. sėklomis SMILTELĖ, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausainiai su įvair. sėklomis SMILTELĖ, 200 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,45 €/kg

  • Kramt. saldainiai MENTOS FRUIT MIX, 160g

    Kramt. saldainiai MENTOS FRUIT MIX, 160g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,69 €/kg

  • Juod.75 % šokolad.su apels. žiev.,RŪTA, 100 g
    3
    22 €
    32,20 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Juod.75 % šokolad.su apels. žiev.,RŪTA, 100 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,90 €/kg

  • Sausainiai su vyš. sk. želė šok. JAFFA, 135 g
    Be pieno

    Sausainiai su vyš. sk. želė šok. JAFFA, 135 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,33 €/kg

  • Sald. NOMEDA su riešutų kremu ir želė, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Sald. NOMEDA su riešutų kremu ir želė, 1 kg

    9.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 9,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.2 kg 0.2kg

  • Saldainiai BOB SNAIL, obuol.ir av.skonio 60g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Saldainiai BOB SNAIL, obuol.ir av.skonio 60g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,17 €/kg

Filtrai

Filtrai