Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Saldainiai RAFFAELLO, 260g
    6
    73 €
    25,88 €/kg

    Saldainiai RAFFAELLO, 260g

    8.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,50 €/kg

  • Sūrio ir paprikų sk. traškučiai LAYS, 120 g
    1
    39 €
    11,58 €/kg

    Sūrio ir paprikų sk. traškučiai LAYS, 120 g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,58 €/kg

  • Ving. bekon. sk. bulv. trašk. ESTRELLA, 130g

    Ving. bekon. sk. bulv. trašk. ESTRELLA, 130g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,08 €/kg

  • Šonkauliukų sk. bulvių traškučiai LAYS, 130 g
    1
    59 €
    12,23 €/kg

    Šonkauliukų sk. bulvių traškučiai LAYS, 130 g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,08 €/kg

  • Zefyrų rinkinys FINI TRONC MARSHMALLOW, 90g

    Zefyrų rinkinys FINI TRONC MARSHMALLOW, 90g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,56 €/kg

  • Saldainiai WERTHER'S ORIGINAL, 135 g
    2
    05 €
    15,19 €/kg

    Saldainiai WERTHER'S ORIGINAL, 135 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,19 €/kg

  • Apelsinų skonio sausainiai ANNAS, 150 g

    Apelsinų skonio sausainiai ANNAS, 150 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,60 €/kg

  • Meduoliai ARBATINIAI JAVINĖ, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Meduoliai ARBATINIAI JAVINĖ, 400 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,47 €/kg

  • Glaistyti saldainiai KROCK, 1 kg

    Glaistyti saldainiai KROCK, 1 kg

    8.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 8,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Krekeriai GAIDELIS SŪRIS, 72 g
    0
    69 €
    9,58 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Krekeriai GAIDELIS SŪRIS, 72 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,75 €/kg

  • Ledinukai ROSHEN LOLLIPOPS, 1 kg

    Ledinukai ROSHEN LOLLIPOPS, 1 kg

    5.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 5,49 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Šokoladinis batonėlis TWIX, 5 x 50 g

    Šokoladinis batonėlis TWIX, 5 x 50 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,96 €/kg

  • Voveraičių, sūr. sk. traškuč. ESTRELLA, 170 g

    Voveraičių, sūr. sk. traškuč. ESTRELLA, 170 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,00 €/kg

  • Saulėgrąžų chalva RIMI, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Saulėgrąžų chalva RIMI, 300 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,30 €/kg

  • Bulvių traškučiai NATURALS GARLIC&HERBS, 100g

    Bulvių traškučiai NATURALS GARLIC&HERBS, 100g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,90 €/kg

  • Guminukai FINI PIRATŲ KAUKOLĖS, 90 g
    1
    19 €
    13,22 €/kg

    Guminukai FINI PIRATŲ KAUKOLĖS, 90 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,56 €/kg

  • Zef. saldainiai RIMI MAXI MARSHMALLOWS, 300 g

    Zef. saldainiai RIMI MAXI MARSHMALLOWS, 300 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,63 €/kg

  • Kukurūzų užkandis su sūr. CHEESE BALLS, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kukurūzų užkandis su sūr. CHEESE BALLS, 200 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,95 €/kg

  • Saldainių rinkinys MERCI CRISPY ALMOND, 250g

    Saldainių rinkinys MERCI CRISPY ALMOND, 250g

    7.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,16 €/kg

  • Šokolad. saldainių rinkinys MERCI RED, 250g

    Šokolad. saldainių rinkinys MERCI RED, 250g

    7.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,16 €/kg

  • Studentų maistas RIMI, 150g
    -40%
    1
    53 €
    10,20 €/kg

    Studentų maistas RIMI, 150g

    2.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,00 €/kg

  • Džiovintos datulės be kauliukų Awake 150g
    -40%
    0
    53 €
    3,53 €/kg
    Rinkis sveikiau
    Gera kaina kasdien

    Džiovintos datulės be kauliukų Awake 150g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,93 €/kg

  • Saldainiai RED BAND SWEDISH FISH, 100 g

    Saldainiai RED BAND SWEDISH FISH, 100 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,90 €/kg

  • Sald., PERGALĖ SOSTINĖS CREAM & LIQUEUR, 380g
    8
    81 €
    23,18 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Sald., PERGALĖ SOSTINĖS CREAM & LIQUEUR, 380g

    12.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,39 €/kg

  • Vafl. vamzdeliai RIMI su vanilės įdaru, 280 g

    Vafl. vamzdeliai RIMI su vanilės įdaru, 280 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,68 €/kg

  • Druska apibarstyti krekeriai SNACKLINE, 250 g

    Druska apibarstyti krekeriai SNACKLINE, 250 g

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,60 €/kg

  • Krapų skonio bulvių traškučiai TAFFEL, 130 g
    1
    59 €
    12,23 €/kg
    Tinka veganams

    Krapų skonio bulvių traškučiai TAFFEL, 130 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,85 €/kg

  • Spraginti kukurūzai su sūriu MR. CHECK, 150 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Spraginti kukurūzai su sūriu MR. CHECK, 150 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,93 €/kg

  • Šokoladinis batonėlis BOUNTY, 5 x 57 g

    Šokoladinis batonėlis BOUNTY, 5 x 57 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,51 €/kg

  • Saldainiai GAIDELIS, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldainiai GAIDELIS, 1 kg

    9.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 9,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.2 kg 0.2kg

  • Voveraičių sk. trašk. LAY'S OVEN BAKED, 180 g

    Voveraičių sk. trašk. LAY'S OVEN BAKED, 180 g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,94 €/kg

  • Kakav. sausain. su vanil. sk. įd. OREO, 160 g
    2
    09 €
    13,06 €/kg

    Kakav. sausain. su vanil. sk. įd. OREO, 160 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,69 €/kg

  • Rūgšt. vais. sk. gum. HARIBO MIX FIZZ, 100 g
    0
    99 €
    9,90 €/kg

    Rūgšt. vais. sk. gum. HARIBO MIX FIZZ, 100 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,90 €/kg

  • Kruasanas 7 DAYS su kakaviniu įdaru, 5 x 37 g

    Kruasanas 7 DAYS su kakaviniu įdaru, 5 x 37 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,76 €/kg

  • Kramt. guma ORBIT REFRESHERS SPEARMINT, 15,6g

    Kramt. guma ORBIT REFRESHERS SPEARMINT, 15,6g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 80,62 €/kg

  • Trašk. vištienos sk. užkandis ESTRELLA, 110 g
    1
    29 €
    11,73 €/kg

    Trašk. vištienos sk. užkandis ESTRELLA, 110 g

    2.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,64 €/kg

  • Guminukai RED BAND TRULY PARTY ANIMALS, 110g

    Guminukai RED BAND TRULY PARTY ANIMALS, 110g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,09 €/kg

  • Guminukai RYKLIAI FINI, 90g

    Guminukai RYKLIAI FINI, 90g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,56 €/kg

  • Sausainiai RIMI SMART KLASIKA, 155 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Sausainiai RIMI SMART KLASIKA, 155 g

    0.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,52 €/kg

  • Guminukai RED BAND Sours Bears, 100g

    Guminukai RED BAND Sours Bears, 100g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,90 €/kg

Filtrai

Filtrai