Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Vanilės skonio meduoliai RIMI SMART, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Vanilės skonio meduoliai RIMI SMART, 200 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,45 €/kg

  • Guminukai 4D STRAWBERRY, 65 g

    Guminukai 4D STRAWBERRY, 65 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,62 €/kg

  • Baltas porėtas šokoladas ROSHEN, 80 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Baltas porėtas šokoladas ROSHEN, 80 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,88 €/kg

  • Juod. porėt. šokoladas ROSHEN EXTRA DARK, 80g
    Pagaminta Lietuvoje

    Juod. porėt. šokoladas ROSHEN EXTRA DARK, 80g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,88 €/kg

  • Sėklų miš. su braškėmis BEATOS VIRTUVĖ, 150 g
    -40%
    1
    97 €
    13,13 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Sėklų miš. su braškėmis BEATOS VIRTUVĖ, 150 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,93 €/kg

  • Kruasanas 7 DAYS su kak. van. sk. įd., 5x37g

    Kruasanas 7 DAYS su kak. van. sk. įd., 5x37g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,76 €/kg

  • Aviž. sausainiai su sėklom. RIMI SMART, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Aviž. sausainiai su sėklom. RIMI SMART, 300 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,63 €/kg

  • Paprikų sk. bulvių traškučiai SALLING, 175 g
    1
    75 €
    10,00 €/kg

    Paprikų sk. bulvių traškučiai SALLING, 175 g

    2.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,57 €/kg

  • Balt. šokoladas nesk.rieš., RITTER SPORT, 100

    Balt. šokoladas nesk.rieš., RITTER SPORT, 100

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,90 €/kg

  • Vafliniai vamzdeliai su kakava SELGA, 160 g

    Vafliniai vamzdeliai su kakava SELGA, 160 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,69 €/kg

  • Krekeriai su sezamo sėklomis SNACKLINE, 250 g

    Krekeriai su sezamo sėklomis SNACKLINE, 250 g

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,60 €/kg

  • Pieninis šok.skal. lazdynu r.Poesia100g

    Pieninis šok.skal. lazdynu r.Poesia100g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,90 €/kg

  • Guminukai HARIBO SAUER BRENNER, 160 g
    1
    65 €
    10,31 €/kg

    Guminukai HARIBO SAUER BRENNER, 160 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,44 €/kg

  • Kramtomoji guma ORBIT SWEET MINT, 50 g

    Kramtomoji guma ORBIT SWEET MINT, 50 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 53,80 €/kg

  • Datulės su pien. šok. RIMI, 100g
    -40%
    1
    85 €
    18,50 €/kg

    Datulės su pien. šok. RIMI, 100g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,90 €/kg

  • Guminukai AMOS PEELERZ MANGO, 65 g

    Guminukai AMOS PEELERZ MANGO, 65 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,62 €/kg

  • Pien. sald. RIMI GOTINA su sūria kar. 1 kg
    7
    99 €
    7,99 €/kg

    Pien. sald. RIMI GOTINA su sūria kar. 1 kg

    9.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 9,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.2 kg 0.2kg

  • Sūrūs krekeriai RIMI SMART, 70 g
    Gera kaina kasdien

    Sūrūs krekeriai RIMI SMART, 70 g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,43 €/kg

  • Kruasanas 7DAYS su vanil. įd. ir saus., 60 g
    Įsidėk 2 už
    0
    95 €
    8,00 €/kg

    Kruasanas 7DAYS su vanil. įd. ir saus., 60 g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,83 €/kg

  • Pien. šok. sal. ONLY SKELETONS AND EYES, 84 g
    1
    59 €
    18,93 €/kg

    Pien. šok. sal. ONLY SKELETONS AND EYES, 84 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,69 €/kg

  • Šokoladas su OREO sausain.gab., MILKA, 100g

    Šokoladas su OREO sausain.gab., MILKA, 100g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,90 €/kg

  • Sausainiai GAIDELIS 7 GRŪDAI su vanile, 160 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausainiai GAIDELIS 7 GRŪDAI su vanile, 160 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,69 €/kg

  • Glaistyti saldainiai SORRENTO, 1 kg

    Glaistyti saldainiai SORRENTO, 1 kg

    8.79 € už kg

    Kaina už vienetą: 8,79 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.2 kg 0.2kg

  • Šokoladas MILKA HAPPY COWS, 90 g

    Šokoladas MILKA HAPPY COWS, 90 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,78 €/kg

  • Įvairių vaisių skonio sald. RIMI SMART, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Įvairių vaisių skonio sald. RIMI SMART, 1 kg

    3.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 3,49 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.2 kg 0.2kg

  • Vafliniai batonėl. KINDER BUENO WHITE, 117 g
    2
    79 €
    23,85 €/kg

    Vafliniai batonėl. KINDER BUENO WHITE, 117 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,83 €/kg

  • Pieninis šokol. su kokosų įdaru MILKA, 97 g

    Pieninis šokol. su kokosų įdaru MILKA, 97 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,70 €/kg

  • Guminukai TROLLI PERSIKŲ ŽIEDELIAI, 200 g

    Guminukai TROLLI PERSIKŲ ŽIEDELIAI, 200 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,95 €/kg

  • Migdoliniai sausainiai ANNAS, 150 g

    Migdoliniai sausainiai ANNAS, 150 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,60 €/kg

  • Pom.sk.bulv. traškučiai TAFFEL SAN DIEGO,180g
    1
    29 €
    7,17 €/kg

    Pom.sk.bulv. traškučiai TAFFEL SAN DIEGO,180g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,94 €/kg

  • Mėtų sk. kramt. guma su saldikl. ORBIT, 64 g

    Mėtų sk. kramt. guma su saldikl. ORBIT, 64 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 54,53 €/kg

  • Pien. šokoladas su migdolais TOBLERONE, 100 g

    Pien. šokoladas su migdolais TOBLERONE, 100 g

    3.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,50 €/kg

  • Šokoladinis batonėlis KINDER CRISPY, 34,5 g

    Šokoladinis batonėlis KINDER CRISPY, 34,5 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,57 €/kg

  • Pien. šok. su brašk. sk. įd. ALPINELLA, 100 g

    Pien. šok. su brašk. sk. įd. ALPINELLA, 100 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,90 €/kg

  • Bulvių traškučiai su sūrio sk. AHOOOY!, 75 g

    Bulvių traškučiai su sūrio sk. AHOOOY!, 75 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,53 €/kg

  • Vaisių skonio guminukai HARIBO WORMS, 100 g
    0
    99 €
    9,90 €/kg

    Vaisių skonio guminukai HARIBO WORMS, 100 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,90 €/kg

  • Plik. tešlos sausainiai su cukr. RIMI, 200 g

    Plik. tešlos sausainiai su cukr. RIMI, 200 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,95 €/kg

  • Sausainiai SELGA MINI CLASSIC, 250 g
    1
    39 €
    5,56 €/kg

    Sausainiai SELGA MINI CLASSIC, 250 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,16 €/kg

  • Šokolad. saldainių rinkinys MERCI RED, 400g
    Gera kaina kasdien

    Šokolad. saldainių rinkinys MERCI RED, 400g

    12.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,47 €/kg

  • Daržovių sk. bulvių traškučiai LAYS, 110 g

    Daržovių sk. bulvių traškučiai LAYS, 110 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,64 €/kg

Filtrai

Filtrai