Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Valomasis pienelis CITRUS FROSCH, 500 ml

    Valomasis pienelis CITRUS FROSCH, 500 ml

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,18 €/l

  • Šiukšlių maišai PACLAN 60l/20vnt

    Šiukšlių maišai PACLAN 60l/20vnt

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,11 €/vnt.

  • Skalbinių minkštiklis TRI-BIO, 940ml

    Skalbinių minkštiklis TRI-BIO, 940ml

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,67 €/l

  • Pop. rankšl. RIMI TUCANO, 3 sl. 200 lap.

    Pop. rankšl. RIMI TUCANO, 3 sl. 200 lap.

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,49 €/vnt.

  • Unit. val. HARPIC POWER PLUS DISINFECT, 750ml

    Unit. val. HARPIC POWER PLUS DISINFECT, 750ml

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,39 €/l

  • Dėmių valiklis su tulžies muilu FROSCH, 75 ml

    Dėmių valiklis su tulžies muilu FROSCH, 75 ml

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,20 €/l

  • Tualetų valiklis TRI-BIO, 710ml

    Tualetų valiklis TRI-BIO, 710ml

    4.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,89 €/l

  • Tualet. popierius RIMI CAMOMILE, 3sl., 8rit.

    Tualet. popierius RIMI CAMOMILE, 3sl., 8rit.

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,42 €/vnt.

  • Audinių minkštiklis FROSCH, 1 l

    Audinių minkštiklis FROSCH, 1 l

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,39 €/l

  • Šiukšlių maišai CLERIT, 15 l, 30 vnt.
    Gera kaina kasdien

    Šiukšlių maišai CLERIT, 15 l, 30 vnt.

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,02 €/vnt.

  • Indų ploviklis CLERIT SENSITIVE, 500 ml

    Indų ploviklis CLERIT SENSITIVE, 500 ml

    0.68 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,36 €/l

  • WC val-gaiv.Bref PA Lavender 3x50g

    WC val-gaiv.Bref PA Lavender 3x50g

    6.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,93 €/kg

  • Universalus valiklis su soda FROSCH, 500 ml

    Universalus valiklis su soda FROSCH, 500 ml

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,38 €/l

  • Tualetinis popierius RIMI NATURA 3sl., 8 rit.

    Tualetinis popierius RIMI NATURA 3sl., 8 rit.

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,29 €/vnt.

  • Kempinės-šveist. MARINE 3vnt 7x8,5x4,5cm
    Pagaminta Lietuvoje

    Kempinės-šveist. MARINE 3vnt 7x8,5x4,5cm

    0.68 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,23 €/vnt.

  • Tualetinis popierius ZEWA DELUXE, 3sl., 4rit.

    Tualetinis popierius ZEWA DELUXE, 3sl., 4rit.

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,85 €/vnt.

  • Skal.miltel. NEUTRAL Colour Wash 1.188kg

    Skal.miltel. NEUTRAL Colour Wash 1.188kg

    8.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,98 €/kg

  • Tualet. popierius GRITE ORCHIDEA, 3sl., 8rit.
    Pagaminta Lietuvoje

    Tualet. popierius GRITE ORCHIDEA, 3sl., 8rit.

    5.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,67 €/vnt.

  • Popier. rankšluosčiai RIMI SMART, 2 rit.
    Gera kaina kasdien

    Popier. rankšluosčiai RIMI SMART, 2 rit.

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,80 €/vnt.

  • Unit. valikl. HARPIC POWER PLUS CITRUS, 750ml

    Unit. valikl. HARPIC POWER PLUS CITRUS, 750ml

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,39 €/l

  • Puršk.oro gaiv. Botanica santalų236ml

    Puršk.oro gaiv. Botanica santalų236ml

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,62 €/l

  • Indapl. tabl. ALL IN ONE SALLING FRI, 30 vnt.

    Indapl. tabl. ALL IN ONE SALLING FRI, 30 vnt.

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,18 €/vnt.

  • Ekologiškas paviršių valiklis BALANCE, 500ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Ekologiškas paviršių valiklis BALANCE, 500ml

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,58 €/l

  • Oro gaiviklis CLERIT SUMMER BLOSSOM, 300 ml
    1
    69 €
    5,63 €/l

    Oro gaiviklis CLERIT SUMMER BLOSSOM, 300 ml

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,17 €/l

  • Ūkinis muilas su kokosu RINGUVA, 150g
    Pagaminta Lietuvoje

    Ūkinis muilas su kokosu RINGUVA, 150g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,93 €/kg

  • Pop. rankšluosčiai RIMI SMART, 2 sl. 120 lap.
    Gera kaina kasdien

    Pop. rankšluosčiai RIMI SMART, 2 sl. 120 lap.

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,01 €/vnt.

  • Baliklis DR. BECKMANN, 80 g

    Baliklis DR. BECKMANN, 80 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,88 €/kg

  • Indaplovių druska FINISH SALT, 1,5kg
    3
    69 €
    2,46 €/kg

    Indaplovių druska FINISH SALT, 1,5kg

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,33 €/kg

  • Vonios patalpų valiklis TRI-BIO, 420 ml

    Vonios patalpų valiklis TRI-BIO, 420 ml

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,93 €/l

  • 3 in 1 valiklis TRI-BIO, 420 ml
    3
    19 €
    7,60 €/l

    3 in 1 valiklis TRI-BIO, 420 ml

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,93 €/l

  • Dažančios tabl. tualet.vand. RIMI SMART,2x35g
    Gera kaina kasdien

    Dažančios tabl. tualet.vand. RIMI SMART,2x35g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,60 €/vnt.

  • Kosmet. servetėlės RIMI SMART, 2 sl. 100 lap.
    Gera kaina kasdien

    Kosmet. servetėlės RIMI SMART, 2 sl. 100 lap.

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,01 €/vnt.

  • Skystas skalbiklis TRI-BIO Colour, 1,42l
    Gera kaina kasdien

    Skystas skalbiklis TRI-BIO Colour, 1,42l

    9.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,54 €/l

  • Indų ploviklis RIMI SMART su alij.arom., 1l
    Gera kaina kasdien

    Indų ploviklis RIMI SMART su alij.arom., 1l

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,35 €/l

  • Ypatingų audinių skalbiklis NEUTRAL,1l

    Ypatingų audinių skalbiklis NEUTRAL,1l

    8.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,29 €/l

  • Indų ploviklis citrinų kvapo CLERIT, 500ml

    Indų ploviklis citrinų kvapo CLERIT, 500ml

    0.68 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,36 €/l

  • Puršk.oro gaiv.Botanica greipfrutų236ml

    Puršk.oro gaiv.Botanica greipfrutų236ml

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,62 €/l

  • Indų plovimo balzamas TRI-BIO, 840ml

    Indų plovimo balzamas TRI-BIO, 840ml

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,94 €/l

  • Ind. skalav. pr. FINISH RINSE AID MAX, 800ml

    Ind. skalav. pr. FINISH RINSE AID MAX, 800ml

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,99 €/l

  • Indų plovimo gelis su soda FROSCH, 500 ml

    Indų plovimo gelis su soda FROSCH, 500 ml

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,58 €/l

Filtrai

Filtrai