Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • WC valymo priem. aviečių kvapo FROSCH, 750 ml

    WC valymo priem. aviečių kvapo FROSCH, 750 ml

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,19 €/l

  • Drėg. tualet. popier. ZEWA ALOE VERA, 42vnt.

    Drėg. tualet. popier. ZEWA ALOE VERA, 42vnt.

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,09 €/vnt.

  • Kalkių valiklis FROSCH aviečių kvapo, 500 ml

    Kalkių valiklis FROSCH aviečių kvapo, 500 ml

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,58 €/l

  • Tualet.popierius ZEWA Just1, 6 rit.

    Tualet.popierius ZEWA Just1, 6 rit.

    10.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,71 €/vnt.

  • Pop. rank. RIMI, 2 vnt., 3 sl. 100 lap.
    2
    15 €
    1,08 €/vnt.

    Pop. rank. RIMI, 2 vnt., 3 sl. 100 lap.

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,35 €/vnt.

  • Vienkartinės nosinaintės ZEWA SOFT 10x9vnt.
    2
    95 €
    0,30 €/vnt.

    Vienkartinės nosinaintės ZEWA SOFT 10x9vnt.

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,35 €/vnt.

  • Stiklo valiklis su bioalkoh. FROSCH, 500 ml

    Stiklo valiklis su bioalkoh. FROSCH, 500 ml

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,98 €/l

  • Skal.serv.nuo nusidažymo CLERIT,20vnt
    Gera kaina kasdien

    Skal.serv.nuo nusidažymo CLERIT,20vnt

    2.44 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,12 €/vnt.

  • Drėgnas tualet. popier. RIMI Sensitive,60vnt.

    Drėgnas tualet. popier. RIMI Sensitive,60vnt.

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,03 €/vnt.

  • Tual. pop. Grite Family, 8rit.,3sl.
    Pagaminta Lietuvoje

    Tual. pop. Grite Family, 8rit.,3sl.

    2.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,33 €/vnt.

  • Indų ploviklis TRI-BIO, 420ml

    Indų ploviklis TRI-BIO, 420ml

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,40 €/l

  • Koncentr.indų plov. NEUTRAL Sensit,500ml

    Koncentr.indų plov. NEUTRAL Sensit,500ml

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,98 €/l

  • Skalbyklių valiklis DR. BECKMANN, 250 ml

    Skalbyklių valiklis DR. BECKMANN, 250 ml

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,16 €/l

  • Balin.lapeliai balt. skalb.CLERIT,20vnt
    Gera kaina kasdien

    Balin.lapeliai balt. skalb.CLERIT,20vnt

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,10 €/vnt.

  • Tualeto valiklis DOMESTOS CITRUS, 750 ml

    Tualeto valiklis DOMESTOS CITRUS, 750 ml

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,92 €/l

  • Šiukšlių maišai PACLAN Premium 60l,10vnt

    Šiukšlių maišai PACLAN Premium 60l,10vnt

    2.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,26 €/vnt.

  • Virtuvės valiklis greipfr. kv. FROSCH, 500 ml

    Virtuvės valiklis greipfr. kv. FROSCH, 500 ml

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,38 €/l

  • Skystas skalbiklis baltiems NEUTRAL, 1l

    Skystas skalbiklis baltiems NEUTRAL, 1l

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,99 €/l

  • Vienkartinės nosinaitės 10 vnt., 4 sl., RIMI

    Vienkartinės nosinaitės 10 vnt., 4 sl., RIMI

    1.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,16 €/vnt.

  • Vaikiškas muilas skalbimui RINGUVA, 150g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vaikiškas muilas skalbimui RINGUVA, 150g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,60 €/kg

  • Valymo pienelis CIF CREAM LEMON, 500 ml

    Valymo pienelis CIF CREAM LEMON, 500 ml

    3.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,50 €/l

  • Kanaliz. valiklis VERDANČIOS GRANULĖS, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kanaliz. valiklis VERDANČIOS GRANULĖS, 500 g

    5.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,18 €/kg

  • Tualeto valiklis DOMESTOS PINE, 750 ml

    Tualeto valiklis DOMESTOS PINE, 750 ml

    3.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,87 €/l

  • Popieriniai rankšluosčiai ZEWA EASY, 120 vnt.

    Popieriniai rankšluosčiai ZEWA EASY, 120 vnt.

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,02 €/vnt.

  • Univer. valiklis apel. kvapo FROSCH, 500 ml

    Univer. valiklis apel. kvapo FROSCH, 500 ml

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,98 €/l

  • Tualetinis popierius ZEWA ULTRA SOFT, 8rit.

    Tualetinis popierius ZEWA ULTRA SOFT, 8rit.

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,25 €/vnt.

  • Šiukšlių maišai PACLAN Premium 120l,10vnt

    Šiukšlių maišai PACLAN Premium 120l,10vnt

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,60 €/vnt.

  • Musmušis BROS

    Musmušis BROS

    0.59 € už vnt.
    Įprasta kaina: 0,89 €

    Kaina už vienetą: 0,59 €/vnt.

  • Von. valikl. su vynuog. rūgšt. FROSCH, 500 ml

    Von. valikl. su vynuog. rūgšt. FROSCH, 500 ml

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,38 €/l

  • Pop. rankšluosčiai ZEWA EVERYDAY JUMBO XXL
    3
    29 €
    3,29 €/vnt.

    Pop. rankšluosčiai ZEWA EVERYDAY JUMBO XXL

    5.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,59 €/vnt.

  • Univ. šluostės MARINE, 3vnt
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Univ. šluostės MARINE, 3vnt

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,30 €/vnt.

  • Univ. Kempinėlė VILEDA Slalom, 2vnt

    Univ. Kempinėlė VILEDA Slalom, 2vnt

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,75 €/vnt.

  • Tualet. popierius GRITE BLOSSOM, 8 rit., 3 sl
    Pagaminta Lietuvoje

    Tualet. popierius GRITE BLOSSOM, 8 rit., 3 sl

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,60 €/vnt.

  • Šiukšlių maišai PACLAN 35l/30vnt

    Šiukšlių maišai PACLAN 35l/30vnt

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,07 €/vnt.

  • Stiklo valiklis su bioalkoholiu FROSCH, 1 l

    Stiklo valiklis su bioalkoholiu FROSCH, 1 l

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/l

  • Dėmių valikl. su tulžies muilu FROSCH, 500 ml

    Dėmių valikl. su tulžies muilu FROSCH, 500 ml

    5.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,38 €/l

  • Miltel. kalkių šalinti HI-LABS, 100 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Miltel. kalkių šalinti HI-LABS, 100 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,90 €/kg

  • Tualeto valiklis DOMESTOS ZERO LIME, 750ml

    Tualeto valiklis DOMESTOS ZERO LIME, 750ml

    4.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,20 €/l

  • Tual. pop. ZEWA DELUXE CAMOMILE, 3sl., 8rit.

    Tual. pop. ZEWA DELUXE CAMOMILE, 3sl., 8rit.

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,81 €/vnt.

  • Indų ploviklis su citrina FROSCH, 500 ml

    Indų ploviklis su citrina FROSCH, 500 ml

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,58 €/l

Filtrai

Filtrai