Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Val. putos su kempine SILVER MULTI CL. 125 ml

    Val. putos su kempine SILVER MULTI CL. 125 ml

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,92 €/l

  • Oro gaiv. jazm., frez. arom. AIR WICK, 19 ml

    Oro gaiv. jazm., frez. arom. AIR WICK, 19 ml

    9.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 499,47 €/l

  • Pirštinės VILEDA SUPER GRIP, L, AW26

    Pirštinės VILEDA SUPER GRIP, L, AW26

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/vnt.

  • Tualeto blokas DOMESTOS P5+ OCEAN, 2 x 48 g

    Tualeto blokas DOMESTOS P5+ OCEAN, 2 x 48 g

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 55,10 €/kg

  • Šepetys šlavimui su kotu VILEDA

    Šepetys šlavimui su kotu VILEDA

    9.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,69 €/vnt.

  • Šiukšlių dėžė CURVER SWING TOP, 10 l

    Šiukšlių dėžė CURVER SWING TOP, 10 l

    8.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,79 €/vnt.

  • Aud. minkš. LENOR ORCHID&VAN., 32 sk., 675 ml
    4
    39 €
    6,50 €/l

    Aud. minkš. LENOR ORCHID&VAN., 32 sk., 675 ml

    5.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,28 €/l

  • 2Papildoma šluostė VILEDA ULTRAMAX, AW26

    2Papildoma šluostė VILEDA ULTRAMAX, AW26

    16.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,99 €/vnt.

  • Vonios kilimėl. ALMEDA, smėlio sp., SS25

    Vonios kilimėl. ALMEDA, smėlio sp., SS25

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,99 €/vnt.

  • Indų plov. kaps. FINISH QUANTUM FRESH, 60 vnt

    Indų plov. kaps. FINISH QUANTUM FRESH, 60 vnt

    33.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,57 €/vnt.

  • Skalbimo gelis PERSIL COLOR LAVENDER, 1,35 l

    Skalbimo gelis PERSIL COLOR LAVENDER, 1,35 l

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,10 €/l

  • Drėgna šluostė SCRUB DADDY, AW26

    Drėgna šluostė SCRUB DADDY, AW26

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,99 €/vnt.

  • Butelių šepetys CLERIT SAGE, AW26

    Butelių šepetys CLERIT SAGE, AW26

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,79 €/vnt.

  • Dulkių šepetys CLERIT SAGE, AW26

    Dulkių šepetys CLERIT SAGE, AW26

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/vnt.

  • Šluota su teleskopiniu kotu CLERIT SAGE, AW26

    Šluota su teleskopiniu kotu CLERIT SAGE, AW26

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,99 €/vnt.

  • Langų valymo šluostė CLERIT SAGE, AW26

    Langų valymo šluostė CLERIT SAGE, AW26

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,99 €/vnt.

  • Sk. skalb. PERWOLL COLOR BL., 75 sk., 3,75 l

    Sk. skalb. PERWOLL COLOR BL., 75 sk., 3,75 l

    25.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,77 €/l

  • Vonios valiklis AJAX, 500 ml

    Vonios valiklis AJAX, 500 ml

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,38 €/l

  • Skalbimo kaps. PERSIL DISCS UNIVERSAL, 22 sk.
    9
    99 €
    0,45 €/vnt.

    Skalbimo kaps. PERSIL DISCS UNIVERSAL, 22 sk.

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,68 €/vnt.

  • Mik. šluostė VILEDA ULTRA FRESH, 3 vnt., AW26

    Mik. šluostė VILEDA ULTRA FRESH, 3 vnt., AW26

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,66 €/vnt.

  • Mikropluošto šluostė VILEDA ACTIFIBER, AW26

    Mikropluošto šluostė VILEDA ACTIFIBER, AW26

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/vnt.

  • Skalb. gelis MAYERI COLOR HYPOALLERGENIC, 3 l

    Skalb. gelis MAYERI COLOR HYPOALLERGENIC, 3 l

    15.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,33 €/l

  • Skalb. gelis MAYERI UNIV. HYPOALLERGENIC, 3 l

    Skalb. gelis MAYERI UNIV. HYPOALLERGENIC, 3 l

    15.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,33 €/l

  • Kv. granulės LENOR SPRING AWAK., 41 sk. 495 g

    Kv. granulės LENOR SPRING AWAK., 41 sk. 495 g

    15.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,30 €/kg

  • Apyrankės uodams atbaidyti CITRONELLA, 1 vnt.

    Apyrankės uodams atbaidyti CITRONELLA, 1 vnt.

    2.30 € už vnt.
    Įprasta kaina: 3,49 €

    Kaina už vienetą: 2,30 €/vnt.

  • Ind. gelis SOMAT ANTI-GR. LEM. 38 sk. 684 ml

    Ind. gelis SOMAT ANTI-GR. LEM. 38 sk. 684 ml

    19.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,23 €/l

  • Uodų repel. THERMACELL CITRIODIOL HALO MINI

    Uodų repel. THERMACELL CITRIODIOL HALO MINI

    34.31 € už vnt.
    Įprasta kaina: 52,79 €

    Kaina už vienetą: 34,31 €/vnt.

  • Neš. uodų rep. THERMACEL CITRIODIOL MR300-XIX

    Neš. uodų rep. THERMACEL CITRIODIOL MR300-XIX

    32.82 € už vnt.
    Įprasta kaina: 50,49 €

    Kaina už vienetą: 32,82 €/vnt.

  • Skyst. sk. ARIEL EXTRA REM., 35 sk., 1,575 l

    Skyst. sk. ARIEL EXTRA REM., 35 sk., 1,575 l

    19.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,69 €/l

  • Skalb. gelis PERSIL EXP. FRESH. SILAN, 1,35 l

    Skalb. gelis PERSIL EXP. FRESH. SILAN, 1,35 l

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,10 €/l

  • Sk.skalbiklis WOOLITE Delic. 0,9l 15sk.

    Sk.skalbiklis WOOLITE Delic. 0,9l 15sk.

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,21 €/l

  • Sk. ploviklis WOOLITE COLOR, 15 sk., 0,9 l

    Sk. ploviklis WOOLITE COLOR, 15 sk., 0,9 l

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,21 €/l

  • Skyst. skalbikl. WOOLITE PROCARE, 30sk., 1,8l

    Skyst. skalbikl. WOOLITE PROCARE, 30sk., 1,8l

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,11 €/l

  • Indaplovių gelis FINISH Max Power cit. 900 ml

    Indaplovių gelis FINISH Max Power cit. 900 ml

    22.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,99 €/l

  • Skystas skalbiklis WOOLITE COLOR, 4,5l

    Skystas skalbiklis WOOLITE COLOR, 4,5l

    19.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,44 €/l

  • Skystas skalbiklis WOOLITE DARK, 4,5l

    Skystas skalbiklis WOOLITE DARK, 4,5l

    19.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,44 €/l

  • Stand Spontex AW26
    Naujiena

    Stand Spontex AW26

    Šiuo metu prekės nėra

  • Mikropluošto šluostės SPONTEX, 8 vnt., AW26
    Naujiena

    Mikropluošto šluostės SPONTEX, 8 vnt., AW26

    Šiuo metu prekės nėra

  • Skalbimo kapsulės PERSIL COLOR DISCS, 100 sk.
    Naujiena

    Skalbimo kapsulės PERSIL COLOR DISCS, 100 sk.

    Šiuo metu prekės nėra

  • Skalb. gelis PERSIL UNIVERSAL, 130 sk. 5,85 l
    Naujiena

    Skalb. gelis PERSIL UNIVERSAL, 130 sk. 5,85 l

    Šiuo metu prekės nėra

Filtrai

Filtrai