Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Kosmet.servet. ZEWA EVERYDAY 2sl.100vnt

    Kosmet.servet. ZEWA EVERYDAY 2sl.100vnt

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,02 €/vnt.

  • Pop. rankšluoščiai RIMI, 3 sl. 300 lap.

    Pop. rankšluoščiai RIMI, 3 sl. 300 lap.

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,79 €/vnt.

  • Tualetinis popierius ZEWA EVERYDAY, 32 rit.

    Tualetinis popierius ZEWA EVERYDAY, 32 rit.

    19.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,62 €/vnt.

  • Šiukšlių maišai PACLAN Eco, 60l, 15vnt

    Šiukšlių maišai PACLAN Eco, 60l, 15vnt

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,24 €/vnt.

  • Pop. rankšluosčiai ZEWA KLASSIC, 2sl., 2rit.

    Pop. rankšluosčiai ZEWA KLASSIC, 2sl., 2rit.

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,20 €/vnt.

  • Pop. rankšluostis ZEWA WISCH&WEG, 2sl., 2rit.

    Pop. rankšluostis ZEWA WISCH&WEG, 2sl., 2rit.

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,75 €/vnt.

  • Šiukšlių maišai PACLAN Premium 35l,15vnt

    Šiukšlių maišai PACLAN Premium 35l,15vnt

    2.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,16 €/vnt.

  • Drėgnas tualetin. popierius ZEWA PURE, 42vnt.

    Drėgnas tualetin. popierius ZEWA PURE, 42vnt.

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,09 €/vnt.

  • Kosmet.servet. ZEWA SOFTIS 4sl.80vnt

    Kosmet.servet. ZEWA SOFTIS 4sl.80vnt

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,04 €/vnt.

  • Pop. rankšl. RIMI , 2 sl. 600 l.
    2
    39 €
    2,39 €/vnt.

    Pop. rankšl. RIMI , 2 sl. 600 l.

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,79 €/vnt.

  • Tualetinis popierius ZEWA EVERYDAY, 12 rit.
    4
    69 €
    0,39 €/vnt.

    Tualetinis popierius ZEWA EVERYDAY, 12 rit.

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,75 €/vnt.

  • Tualet. popierius ZEWA DELUXE, 3 sl., 8 rit.

    Tualet. popierius ZEWA DELUXE, 3 sl., 8 rit.

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,81 €/vnt.

  • Pop. nosinaitės Zewa Softis, 4sl.10x9vnt
    2
    95 €
    0,30 €/vnt.

    Pop. nosinaitės Zewa Softis, 4sl.10x9vnt

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,35 €/vnt.

  • Tualetinis popierius RIMI, 8 ritinėl.

    Tualetinis popierius RIMI, 8 ritinėl.

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,32 €/vnt.

  • Tualetinis popierius RIMI, 16 ritinėl.

    Tualetinis popierius RIMI, 16 ritinėl.

    5.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,36 €/vnt.

  • Drėgnas tualet. popier. RIMI su ramun.,60vnt.

    Drėgnas tualet. popier. RIMI su ramun.,60vnt.

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,03 €/vnt.

  • Indaplovių druska CLERIT, 1kg
    Gera kaina kasdien

    Indaplovių druska CLERIT, 1kg

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,59 €/kg

  • Kempinėlės VILEDA RAINBOW, 10vnt.

    Kempinėlės VILEDA RAINBOW, 10vnt.

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/vnt.

  • Kosmet. servetėlės RIMI, 3 sl., 90 lap.

    Kosmet. servetėlės RIMI, 3 sl., 90 lap.

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,02 €/vnt.

  • Tualetinis popierius RIMI, 24 ritinėl.

    Tualetinis popierius RIMI, 24 ritinėl.

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,29 €/vnt.

  • Kosmetinės servetėlės ​​ZEWA DELUXE, 90 vnt

    Kosmetinės servetėlės ​​ZEWA DELUXE, 90 vnt

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,03 €/vnt.

  • Kempinėlės VILEDA TIP - TOP, 3vnt.

    Kempinėlės VILEDA TIP - TOP, 3vnt.

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,56 €/vnt.

  • Šiukšliu maišai PACLAN 12L/15vnt

    Šiukšliu maišai PACLAN 12L/15vnt

    2.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,16 €/vnt.

  • Kanalizacijos vamzdžių valiklis KURMIS, 0,5l
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Kanalizacijos vamzdžių valiklis KURMIS, 0,5l

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/l

  • Šluostės SPONTEX Top Tex 3 vnt 15,5x18,5

    Šluostės SPONTEX Top Tex 3 vnt 15,5x18,5

    1.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,52 €/vnt.

  • Sulankst.rankšl. Grite Blossom, 120
    Pagaminta Lietuvoje

    Sulankst.rankšl. Grite Blossom, 120

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,02 €/vnt.

  • Tualetinis popierius RIMI, 32 rit., 3 sl.
    5
    59 €
    0,17 €/vnt.
    Pagaminta Lietuvoje

    Tualetinis popierius RIMI, 32 rit., 3 sl.

    12.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,41 €/vnt.

  • Tabletės indaplovėms TRI-BIO, 25vnt.

    Tabletės indaplovėms TRI-BIO, 25vnt.

    9.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,39 €/vnt.

  • Klozeto valiklis FROSCH su citrina, 750 ml

    Klozeto valiklis FROSCH su citrina, 750 ml

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,19 €/l

  • Druska indaplovėms TRI-BIO, 1,4kg

    Druska indaplovėms TRI-BIO, 1,4kg

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,49 €/kg

  • Kosm.servet. ZEWA SOFT&SENSIT. 4sl.80vnt

    Kosm.servet. ZEWA SOFT&SENSIT. 4sl.80vnt

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,04 €/vnt.

  • Pop. rank. RIMI AVOCADO, 3 sl. 200 lap.

    Pop. rank. RIMI AVOCADO, 3 sl. 200 lap.

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,49 €/vnt.

  • Tual. pop. ZEWA DELUXE, 3sl., 8rit.

    Tual. pop. ZEWA DELUXE, 3sl., 8rit.

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,81 €/vnt.

  • Pop.rankšluosčiai ZEWA Jumbo Prem, 1vnt,3sl,2
    5
    39 €
    5,39 €/vnt.

    Pop.rankšluosčiai ZEWA Jumbo Prem, 1vnt,3sl,2

    6.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,39 €/vnt.

  • Indaplovių valiklis SALLING, 250 ml
    1
    49 €
    5,96 €/l

    Indaplovių valiklis SALLING, 250 ml

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,76 €/l

  • Tabletės indaplovėms TRI-BIO, 50vnt.
    Gera kaina kasdien

    Tabletės indaplovėms TRI-BIO, 50vnt.

    17.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,34 €/vnt.

  • Indų ploviklis su citrinomis FROSCH, 1 l

    Indų ploviklis su citrinomis FROSCH, 1 l

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,69 €/l

  • Šiukšlių maišai PACLAN Eco, 120l, 10vnt

    Šiukšlių maišai PACLAN Eco, 120l, 10vnt

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,43 €/vnt.

  • Skyst.skalbiklis spalvotiems NEUTRAL,1l

    Skyst.skalbiklis spalvotiems NEUTRAL,1l

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,99 €/l

  • Drėgnos šluostės VILEDA, 5+1vnt

    Drėgnos šluostės VILEDA, 5+1vnt

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,83 €/vnt.

Filtrai

Filtrai