Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Repelentas nuo uodų, erkių MAGA SUPER, 100 ml

    Repelentas nuo uodų, erkių MAGA SUPER, 100 ml

    2.87 € už vnt.
    Įprasta kaina: 4,35 €

    Kaina už vienetą: 28,70 €/l

  • Skyst. skalbik. WOOLITE DELICATE, 30sk., 1,8l

    Skyst. skalbik. WOOLITE DELICATE, 30sk., 1,8l

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,11 €/l

  • Batraiščiai juodi 120cm
    Pagaminta Lietuvoje

    Batraiščiai juodi 120cm

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,59 €/vnt.

  • Juodi batraiščiai juodi 90cm
    Pagaminta Lietuvoje

    Juodi batraiščiai juodi 90cm

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,59 €/vnt.

  • Grindų šepetys VILEDA Active maxmop

    Grindų šepetys VILEDA Active maxmop

    21.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,99 €/vnt.

  • Vidpadis SILVER FELT, dydis 35-45

    Vidpadis SILVER FELT, dydis 35-45

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,89 €/vnt.

  • Sk.minkštiklis SILAN Lotus 770ml 35sk
    3
    19 €
    4,14 €/l

    Sk.minkštiklis SILAN Lotus 770ml 35sk

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,96 €/l

  • Skalb. milteliai PERSIL SILAN, 18 sk., 990 g
    6
    69 €
    6,76 €/kg

    Skalb. milteliai PERSIL SILAN, 18 sk., 990 g

    9.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,38 €/kg

  • Indų pl. kaps. FAIRY PLATINUM LEMON, 45 vnt.

    Indų pl. kaps. FAIRY PLATINUM LEMON, 45 vnt.

    29.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,65 €/vnt.

  • Indų pl. kaps. FAIRY PL. PLUS LEMON, 40 vnt.

    Indų pl. kaps. FAIRY PL. PLUS LEMON, 40 vnt.

    28.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,72 €/vnt.

  • Oro gaiviklis AMBI PUR GOLD ORCHID, 185 ml

    Oro gaiviklis AMBI PUR GOLD ORCHID, 185 ml

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,00 €/l

  • Oro gaiviklis ELIX LILY, 400 ml

    Oro gaiviklis ELIX LILY, 400 ml

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,97 €/l

  • Skalbimo kapsulės PERSIL POWER CAPS, 29 sk.

    Skalbimo kapsulės PERSIL POWER CAPS, 29 sk.

    15.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,55 €/vnt.

  • Od. gel. juostelės achilui KOMFORTAS, 1 vnt
    Pagaminta Lietuvoje

    Od. gel. juostelės achilui KOMFORTAS, 1 vnt

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,79 €/vnt.

  • Antibakt. batų vidpadžiai KOMFORTAS, 1 vnt
    Pagaminta Lietuvoje

    Antibakt. batų vidpadžiai KOMFORTAS, 1 vnt

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,29 €/vnt.

  • Sk. skalb. WOOLITE MIX COLORS, 45 sk., 2,7 l

    Sk. skalb. WOOLITE MIX COLORS, 45 sk., 2,7 l

    14.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,48 €/l

  • Tualeto blokelis DOMESTOS P5 PINE, 2 x 50 g

    Tualeto blokelis DOMESTOS P5 PINE, 2 x 50 g

    5.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 54,50 €/kg

  • Tualeto blokas DOMESTOS P5 OCEAN, 2 x 50 g

    Tualeto blokas DOMESTOS P5 OCEAN, 2 x 50 g

    5.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 54,50 €/kg

  • Skalb. spalv. drab. WOOLITE KER.FRUITY, 2,7 l

    Skalb. spalv. drab. WOOLITE KER.FRUITY, 2,7 l

    14.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,48 €/l

  • Pirštinės VILEDA SUPER GRIP, M, AW26

    Pirštinės VILEDA SUPER GRIP, M, AW26

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/vnt.

  • Tualeto blokelis DOMESTOS P5 LIME, 3 x 50 g

    Tualeto blokelis DOMESTOS P5 LIME, 3 x 50 g

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,27 €/kg

  • Dulkių šluotelė SPONTEX PREMIUM

    Dulkių šluotelė SPONTEX PREMIUM

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,99 €/vnt.

  • Perforuotos stand. šluostės VIGO!, 5 vnt

    Perforuotos stand. šluostės VIGO!, 5 vnt

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,28 €/vnt.

  • Semtuvėlis su kotu VILEDA

    Semtuvėlis su kotu VILEDA

    17.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,89 €/vnt.

  • Mikropluošto šluostės MCLEAN, 4 vnt.

    Mikropluošto šluostės MCLEAN, 4 vnt.

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,90 €/vnt.

  • Šiukšlių dėžė CURVER SWING TOP, 25 l

    Šiukšlių dėžė CURVER SWING TOP, 25 l

    16.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,99 €/vnt.

  • Skalbimo milteliai ARIEL COLOR, 6 sk., 330 g
    3
    09 €
    9,36 €/kg

    Skalbimo milteliai ARIEL COLOR, 6 sk., 330 g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,18 €/kg

  • Skalbimo kapsulės ARIEL EXTRA CLEAN, 26 vnt

    Skalbimo kapsulės ARIEL EXTRA CLEAN, 26 vnt

    20.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,81 €/vnt.

  • Skalbimo kapsulės ARIEL FRESH AIR, 26 vnt

    Skalbimo kapsulės ARIEL FRESH AIR, 26 vnt

    20.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,81 €/vnt.

  • Skalbimo kapsulės ARIEL COLOR 44 vnt.

    Skalbimo kapsulės ARIEL COLOR 44 vnt.

    27.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,64 €/vnt.

  • Vonios kilimėlis ALMEDA, pilkas, SS25

    Vonios kilimėlis ALMEDA, pilkas, SS25

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,99 €/vnt.

  • Sk. dėmių valikl. milteliai VANISH OXI, 970 g
    9
    79 €
    10,09 €/kg

    Sk. dėmių valikl. milteliai VANISH OXI, 970 g

    12.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,88 €/kg

  • Elektr. oro gaiv. AIR WICK lelijų kv., 19 ml

    Elektr. oro gaiv. AIR WICK lelijų kv., 19 ml

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 446,84 €/l

  • Oro gaiv. AIR WICK AROMA MIST kedrų kv., 20ml

    Oro gaiv. AIR WICK AROMA MIST kedrų kv., 20ml

    9.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 479,50 €/l

  • Oro gaiv. papild. AW AROM.MIST orch. kv, 20ml

    Oro gaiv. papild. AW AROM.MIST orch. kv, 20ml

    9.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 479,50 €/l

  • Oro gaiv. AIR WICK AROMA MIST orch. kv., 20ml

    Oro gaiv. AIR WICK AROMA MIST orch. kv., 20ml

    21.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1074,50 €/l

  • Skalbimo gelis MAYERI SENSITIVE COLOR, 3 l

    Skalbimo gelis MAYERI SENSITIVE COLOR, 3 l

    15.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,33 €/l

  • Indapl. kaps. FAIRY PL. LEM. MIRACLE, 31 vnt.
    19
    99 €
    0,64 €/vnt.

    Indapl. kaps. FAIRY PL. LEM. MIRACLE, 31 vnt.

    28.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,94 €/vnt.

  • Skalbimo kaps. PERSIL DISCS COLOR, 22 skalb.
    9
    99 €
    0,45 €/vnt.

    Skalbimo kaps. PERSIL DISCS COLOR, 22 skalb.

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,68 €/vnt.

  • Skalbimo kaps. PERSIL DISCS COLOR, 28 skalb.

    Skalbimo kaps. PERSIL DISCS COLOR, 28 skalb.

    16.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,61 €/vnt.

Filtrai

Filtrai