Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Indapl. kaps. FAIRY PL. LEM. MIRACLE, 31 vnt.
    19
    99 €
    0,64 €/vnt.

    Indapl. kaps. FAIRY PL. LEM. MIRACLE, 31 vnt.

    28.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,94 €/vnt.

  • Skalbimo kaps. PERSIL DISCS COLOR, 22 skalb.
    9
    99 €
    0,45 €/vnt.

    Skalbimo kaps. PERSIL DISCS COLOR, 22 skalb.

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,68 €/vnt.

  • Skalbimo kaps. PERSIL DISCS COLOR, 28 skalb.

    Skalbimo kaps. PERSIL DISCS COLOR, 28 skalb.

    16.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,61 €/vnt.

  • Sk. minkštiklis T. D ORIENTE HAMMAM, 760 ml

    Sk. minkštiklis T. D ORIENTE HAMMAM, 760 ml

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,88 €/l

  • Oro gaiviklis AIR WICK WHITE FLOWERS, 250 ml

    Oro gaiviklis AIR WICK WHITE FLOWERS, 250 ml

    12.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,56 €/l

  • WC val.-gaiv. BREF COLOR AC. FLOWER, 2 x 50 g
    4
    09 €
    40,90 €/kg

    WC val.-gaiv. BREF COLOR AC. FLOWER, 2 x 50 g

    5.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 57,50 €/kg

  • WC val.-gaiv. BREF COLOR AC. FLOWER, 3 x 50 g
    5
    19 €
    34,60 €/kg

    WC val.-gaiv. BREF COLOR AC. FLOWER, 3 x 50 g

    7.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 50,33 €/kg

  • Tabl. indapl. FINISH ULT.PLUS 1 LEMON, 51 vnt
    20
    39 €
    0,40 €/vnt.

    Tabl. indapl. FINISH ULT.PLUS 1 LEMON, 51 vnt

    33.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,67 €/vnt.

  • Tabletės indapl. FINISH QUANTUM LEMON, 40 vnt
    17
    99 €
    0,45 €/vnt.

    Tabletės indapl. FINISH QUANTUM LEMON, 40 vnt

    29.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,75 €/vnt.

  • Skalbimo actas MAYERI ORGANIC, 1 l

    Skalbimo actas MAYERI ORGANIC, 1 l

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,99 €/l

  • Skalb. kapsulės ARIEL GOLD ORCHID, 26 skalb.

    Skalb. kapsulės ARIEL GOLD ORCHID, 26 skalb.

    21.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,85 €/vnt.

  • Skalbinių minkšt. SILAN MARRAKESH, 770 ml
    4
    69 €
    6,09 €/l

    Skalbinių minkšt. SILAN MARRAKESH, 770 ml

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,43 €/l

  • Skalbimo kapsulės ARIEL FRESH AIR, 26 vnt

    Skalbimo kapsulės ARIEL FRESH AIR, 26 vnt

    20.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,81 €/vnt.

  • Ind. kaps. SOMAT EXCELL. PREMIUM 5IN1, 65 vnt
    25
    39 €
    0,39 €/vnt.

    Ind. kaps. SOMAT EXCELL. PREMIUM 5IN1, 65 vnt

    39.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,60 €/vnt.

  • Mikropluošto šluostės MCLEAN, 4 vnt.

    Mikropluošto šluostės MCLEAN, 4 vnt.

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,90 €/vnt.

  • Aeroz. nuo uodų ir erkių BROS MAX, 90ml

    Aeroz. nuo uodų ir erkių BROS MAX, 90ml

    3.62 € už vnt.
    Įprasta kaina: 5,49 €

    Kaina už vienetą: 40,22 €/l

  • El. belaidis uodų repelen. THERMACELL E55XI

    El. belaidis uodų repelen. THERMACELL E55XI

    61.42 € už vnt.
    Įprasta kaina: 94,49 €

    Kaina už vienetą: 61,42 €/vnt.

  • Papildymo kasetė THERMACEL ER140I

    Papildymo kasetė THERMACEL ER140I

    23.52 € už vnt.
    Įprasta kaina: 36,19 €

    Kaina už vienetą: 23,52 €/vnt.

  • Tual.gaivik.BREF POWER ACTIV LEMON,50g

    Tual.gaivik.BREF POWER ACTIV LEMON,50g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 63,80 €/kg

  • Skystas skalbiklis WOOLITE COLOR, 30sk., 1,8l

    Skystas skalbiklis WOOLITE COLOR, 30sk., 1,8l

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,11 €/l

  • Dulkių šluotelė Clerit

    Dulkių šluotelė Clerit

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,49 €/vnt.

  • Gelinė pagalvėlė pirštam Pb013
    Pagaminta Lietuvoje

    Gelinė pagalvėlė pirštam Pb013

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,49 €/vnt.

  • Gelinė kulninė Pb004
    Pagaminta Lietuvoje

    Gelinė kulninė Pb004

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,49 €/vnt.

  • Šluostė šepečiui ABRASIVE SPONTEX,1vnt

    Šluostė šepečiui ABRASIVE SPONTEX,1vnt

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,99 €/vnt.

  • Vidpadžiai juodas lateksas AIR W-014
    Pagaminta Lietuvoje

    Vidpadžiai juodas lateksas AIR W-014

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/vnt.

  • Vidpadis Silver  Thermo–Alu 35-45

    Vidpadis Silver  Thermo–Alu 35-45

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,89 €/vnt.

  • Vidpadis Silver Odour Stop 35-45

    Vidpadis Silver Odour Stop 35-45

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,89 €/vnt.

  • Vidpadis SILVER LEATHER, dydis 35-45

    Vidpadis SILVER LEATHER, dydis 35-45

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,89 €/vnt.

  • Grindų valymo šluostė VILEDA TURBO, AW26

    Grindų valymo šluostė VILEDA TURBO, AW26

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,99 €/vnt.

  • Aut. oro gaiviklis AIR WICK JASMINE, 228 ml

    Aut. oro gaiviklis AIR WICK JASMINE, 228 ml

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 65,75 €/l

  • Mikropluošto šluostė VILEDA, 8 vnt., AW26

    Mikropluošto šluostė VILEDA, 8 vnt., AW26

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,87 €/vnt.

  • Universali  šluostė VIGO! PREMIUM, 5 vnt

    Universali šluostė VIGO! PREMIUM, 5 vnt

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,36 €/vnt.

  • Indų pl. kap. FAIRY ALL IN ONE LEMON, 56 vnt.

    Indų pl. kap. FAIRY ALL IN ONE LEMON, 56 vnt.

    28.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,52 €/vnt.

  • Indų pl. kaps. FAIRY PLATINUM LEMON, 51 vnt.

    Indų pl. kaps. FAIRY PLATINUM LEMON, 51 vnt.

    29.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,59 €/vnt.

  • Indų pl. kaps. FAIRY PL. PLUS LEMON, 36 vnt.

    Indų pl. kaps. FAIRY PL. PLUS LEMON, 36 vnt.

    29.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,81 €/vnt.

  • Indų pl. kap. FAIRY ALL IN ONE LEMON, 71 vnt.

    Indų pl. kap. FAIRY ALL IN ONE LEMON, 71 vnt.

    34.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,49 €/vnt.

  • Skruzdėlių gaudyklė MROWEX BROS, 10 g

    Skruzdėlių gaudyklė MROWEX BROS, 10 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,49 €/vnt.

  • Platūs balti batraiščiai KOMFORTAS, 150 cm
    Pagaminta Lietuvoje

    Platūs balti batraiščiai KOMFORTAS, 150 cm

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,69 €/vnt.

  • Gelinės juostelės achilui KOMFORTAS, 1 vnt
    Pagaminta Lietuvoje

    Gelinės juostelės achilui KOMFORTAS, 1 vnt

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,29 €/vnt.

  • Val. putos su kempine SILVER MULTI CL. 125 ml

    Val. putos su kempine SILVER MULTI CL. 125 ml

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,92 €/l

Filtrai

Filtrai