Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Langų valytuvas PREMIUM SPONTEX, 1 vnt

    Langų valytuvas PREMIUM SPONTEX, 1 vnt

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,49 €/vnt.

  • Dulkių semtuvėlis Clerit

    Dulkių semtuvėlis Clerit

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,19 €/vnt.

  • Batų kempinėlė SELF SHINING COCCINE

    Batų kempinėlė SELF SHINING COCCINE

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,29 €/vnt.

  • Skalbiklis Woolite Fruity 1,8l

    Skalbiklis Woolite Fruity 1,8l

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,11 €/l

  • Oro gaiviklis ELIX LIME, 400 ml
    Gera kaina kasdien

    Oro gaiviklis ELIX LIME, 400 ml

    1.94 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,85 €/l

  • Vonios valik. AJAX STRONG & SAFE, 500 ml

    Vonios valik. AJAX STRONG & SAFE, 500 ml

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,98 €/l

  • Valiklis AJAX STRONG & SAFE, 1 l

    Valiklis AJAX STRONG & SAFE, 1 l

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,49 €/vnt.

  • Skalb. gelis PERSIL ACTIVE, 22 sk., 990 ml
    8
    59 €
    8,68 €/l

    Skalb. gelis PERSIL ACTIVE, 22 sk., 990 ml

    10.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,49 €/l

  • Indų pl. kaps. FAIRY PL. PLUS LEMON, 71 vnt.
    22
    99 €
    0,32 €/vnt.

    Indų pl. kaps. FAIRY PL. PLUS LEMON, 71 vnt.

    41.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,59 €/vnt.

  • Batų tepalas LIUKS KOSLITA, juodas, 75ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Batų tepalas LIUKS KOSLITA, juodas, 75ml

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,53 €/l

  • Sk. kapsulės PERSIL DISCS STAIN REM. 11 sk.
    6
    79 €
    0,62 €/vnt.

    Sk. kapsulės PERSIL DISCS STAIN REM. 11 sk.

    9.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,84 €/vnt.

  • Kaps. indapl. SOMAT PREMIUM 5IN1, 42 vnt
    15
    99 €
    0,38 €/vnt.

    Kaps. indapl. SOMAT PREMIUM 5IN1, 42 vnt

    29.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,71 €/vnt.

  • Indapl. tablet. SOMAT EXELLENCE 4IN1, 50 vnt
    18
    79 €
    0,38 €/vnt.

    Indapl. tablet. SOMAT EXELLENCE 4IN1, 50 vnt

    29.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,60 €/vnt.

  • Valymo gelis balt. sport. aval. SILVER, 50 ml

    Valymo gelis balt. sport. aval. SILVER, 50 ml

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,80 €/l

  • Rudas batų kremas SILVER, 50 ml

    Rudas batų kremas SILVER, 50 ml

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,80 €/l

  • Platūs juodi batraiščiai KOMFORTAS, 150 cm
    Pagaminta Lietuvoje

    Platūs juodi batraiščiai KOMFORTAS, 150 cm

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,69 €/vnt.

  • Univ. valymo priemonė MAYERI RHUBARB, 500 ml

    Univ. valymo priemonė MAYERI RHUBARB, 500 ml

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,58 €/l

  • Serv. apsaug. spalv. VANISH COL.PROT., 16 vnt

    Serv. apsaug. spalv. VANISH COL.PROT., 16 vnt

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,44 €/vnt.

  • Gaiv. papild. sandal. vanil. AIR WICK, 250 ml

    Gaiv. papild. sandal. vanil. AIR WICK, 250 ml

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,96 €/l

  • Šluostė šepečiui VILEDA Active maxmop

    Šluostė šepečiui VILEDA Active maxmop

    14.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,39 €/vnt.

  • Šluostės - kempinės MCLEAN, 5 vnt.

    Šluostės - kempinės MCLEAN, 5 vnt.

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,46 €/vnt.

  • Mikropl. šluostės elektron. VIGO!, 3 vnt

    Mikropl. šluostės elektron. VIGO!, 3 vnt

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,53 €/vnt.

  • Valomasis kremas THE PINK STUFF, 500 ml

    Valomasis kremas THE PINK STUFF, 500 ml

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,78 €/l

  • Kvap. gran. LENOR SPRING AWAKE., 22 sk. 270 g

    Kvap. gran. LENOR SPRING AWAKE., 22 sk. 270 g

    9.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,52 €/kg

  • Kv. gran. LENOR ORCHID&VANILLA, 22 sk. 270 g

    Kv. gran. LENOR ORCHID&VANILLA, 22 sk. 270 g

    9.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,52 €/kg

  • Aud. minkš. LENOR FLOW.&DIAM., 32 sk., 675 ml
    4
    39 €
    6,50 €/l

    Aud. minkš. LENOR FLOW.&DIAM., 32 sk., 675 ml

    5.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,28 €/l

  • Vonios kilimėlis ALMEDA, mėlynas, SS25

    Vonios kilimėlis ALMEDA, mėlynas, SS25

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,99 €/vnt.

  • Skystas skalbiklis ARIEL COLOR, 60 sk., 2,7 l
    19
    19 €
    7,11 €/l

    Skystas skalbiklis ARIEL COLOR, 60 sk., 2,7 l

    24.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,26 €/l

  • Univ. purškiamas valiklis SALLING FRI, 500 ml

    Univ. purškiamas valiklis SALLING FRI, 500 ml

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,98 €/l

  • Sk. kvepalai SILAN DIAMOND ORCHID 30sk. 540ml

    Sk. kvepalai SILAN DIAMOND ORCHID 30sk. 540ml

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,80 €/l

  • Skalbimo gelis MAYERI SENSITIVE, 3 l

    Skalbimo gelis MAYERI SENSITIVE, 3 l

    15.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,33 €/l

  • Aud. minkštiklis SILAN F. OCEAN, 35sk., 770ml
    3
    19 €
    4,14 €/l

    Aud. minkštiklis SILAN F. OCEAN, 35sk., 770ml

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,96 €/l

  • Kv. granulės LENOR GOLD ORCHID., 41 sk. 495 g

    Kv. granulės LENOR GOLD ORCHID., 41 sk. 495 g

    15.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,30 €/kg

  • Kūdikių drabužių dėmių valiklis LOVELA, 1 l

    Kūdikių drabužių dėmių valiklis LOVELA, 1 l

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,99 €/l

  • Skyst. sk. ARIEL GOLD ORCHID, 35 sk., 1,575 l

    Skyst. sk. ARIEL GOLD ORCHID, 35 sk., 1,575 l

    19.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,69 €/l

  • Skalbin. minkštiklis COCCOLINO PURPLE, 943 ml

    Skalbin. minkštiklis COCCOLINO PURPLE, 943 ml

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,61 €/l

  • Skalbinių minkšt. SILAN MARRAKESH, 770 ml
    4
    69 €
    6,09 €/l

    Skalbinių minkšt. SILAN MARRAKESH, 770 ml

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,43 €/l

  • WC valikl. gaiv. BREF SPA MOM.HARMONY, 3x50 g
    4
    89 €
    32,60 €/kg

    WC valikl. gaiv. BREF SPA MOM.HARMONY, 3x50 g

    7.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 51,93 €/kg

  • Uodų repel. įdėklai THERMACELL CIT. R-4-XIX

    Uodų repel. įdėklai THERMACELL CIT. R-4-XIX

    32.82 € už vnt.
    Įprasta kaina: 50,49 €

    Kaina už vienetą: 32,82 €/vnt.

  • Bioaktyvat. nuotėkoms MICROBEC TABS, 1 vnt

    Bioaktyvat. nuotėkoms MICROBEC TABS, 1 vnt

    0.85 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,29 €

    Kaina už vienetą: 0,85 €/vnt.

Filtrai

Filtrai