Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Kokoso kremas HENG GUAN, 200ml

    Kokoso kremas HENG GUAN, 200ml

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,41 €/l

  • Marinuotas rausvas imbieras AJI, 200g

    Marinuotas rausvas imbieras AJI, 200g

    1.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,25 €/kg

  • Ekol.nerafin. kokosų aliejus AMRITA, 500ml
    5
    25 €
    10,50 €/l
    Ekologiškas

    Ekol.nerafin. kokosų aliejus AMRITA, 500ml

    8.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,58 €/l

  • Greit. paruoš. avižiniai dribsn. RIMI, 450 g
    Rinkis sveikiau
    Gera kaina kasdien

    Greit. paruoš. avižiniai dribsn. RIMI, 450 g

    1.04 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,31 €/kg

  • Malti imbierai SANTA MARIA, 20g

    Malti imbierai SANTA MARIA, 20g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 54,50 €/kg

  • Makaronai SELECTION BY RIMI PENNONI, 500 g

    Makaronai SELECTION BY RIMI PENNONI, 500 g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,70 €/kg

  • Makaronai RIMI GOODLIFE SPAGHETTI, 500 g
    Rinkis sveikiau

    Makaronai RIMI GOODLIFE SPAGHETTI, 500 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,78 €/kg

  • Malta kava LAVAZZA CAFFE ESPRESSO, 250 g
    4
    99 €
    19,96 €/kg

    Malta kava LAVAZZA CAFFE ESPRESSO, 250 g

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,96 €/kg

  • Citrinų rūgštis ALVO, 100g

    Citrinų rūgštis ALVO, 100g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,90 €/kg

  • Švelnusis padažas SANTA MARIA TACO, 230g
    Rinkis sveikiau

    Švelnusis padažas SANTA MARIA TACO, 230g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,48 €/kg

  • Neskrudintos grikių kruopos GALINTA, 800 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Neskrudintos grikių kruopos GALINTA, 800 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,74 €/kg

  • Smulki Himalajų druska SALDVA, 250g

    Smulki Himalajų druska SALDVA, 250g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,76 €/kg

  • LIETUVOS BITININKO medus, 700 g
    Pagaminta Lietuvoje

    LIETUVOS BITININKO medus, 700 g

    6.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,84 €/kg

  • Granola su kakava ir avietėmis, 450 g

    Granola su kakava ir avietėmis, 450 g

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,42 €/kg

  • Arbata ŽOLYNĖLIS PIPIRMĖČIŲ LAPAI, 30 g
    -40%
    1
    01 €
    33,67 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Arbata ŽOLYNĖLIS PIPIRMĖČIŲ LAPAI, 30 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 56,33 €/kg

  • Migdolų riekelės RIMI, 100 g
    Rinkis sveikiau

    Migdolų riekelės RIMI, 100 g

    4.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 40,90 €/kg

  • Marin. valgomieji svogūn. RIMI, 320 g / 190 g

    Marin. valgomieji svogūn. RIMI, 320 g / 190 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,37 €/kg

  • Vid. aštrumo TACO padažas RIMI PLANET, 230g
    1
    45 €
    6,30 €/kg

    Vid. aštrumo TACO padažas RIMI PLANET, 230g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,09 €/kg

  • Cukraus milteliai DAN SUKKER, 500g

    Cukraus milteliai DAN SUKKER, 500g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/kg

  • Raik. duona be glit. SCHAR PAN RUSTICO, 250 g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Raik. duona be glit. SCHAR PAN RUSTICO, 250 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,96 €/kg

  • Grik. dribsnių košė su vištiena ACTIVUS, 60 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Grik. dribsnių košė su vištiena ACTIVUS, 60 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,83 €/kg

  • Klevų sirupas GREAT NORTHERN, 236 ml

    Klevų sirupas GREAT NORTHERN, 236 ml

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,74 €/l

  • Nemaltų pipirų mišinys KOTANYI, 16g
    1
    09 €
    68,12 €/kg

    Nemaltų pipirų mišinys KOTANYI, 16g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 99,37 €/kg

  • Akmens druska malūnėlyje SANTA MARIA, 140 g

    Akmens druska malūnėlyje SANTA MARIA, 140 g

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 37,79 €/kg

  • Makaronai LA MOLISANA CANNELLONI, 250 g
    1
    29 €
    5,16 €/kg

    Makaronai LA MOLISANA CANNELLONI, 250 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,56 €/kg

  • Alyv. KALAMATA be kaul. GAEA, 290 g / 160 g

    Alyv. KALAMATA be kaul. GAEA, 290 g / 160 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,94 €/kg

  • Grikių dribsniai RIMI, 500 g
    1
    45 €
    2,90 €/kg

    Grikių dribsniai RIMI, 500 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,18 €/kg

  • Marinuoti burokėl. RIMI SMART, 450 g / 350 g
    Gera kaina kasdien

    Marinuoti burokėl. RIMI SMART, 450 g / 350 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,54 €/kg

  • Ek.jaut.sultin., NATUR COMPAGNIE, 8 vnt., 96g
    Ekologiškas

    Ek.jaut.sultin., NATUR COMPAGNIE, 8 vnt., 96g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 41,56 €/kg

  • Javainis su pien. šokoladu CORNY BIG, 50 g
    Gera kaina kasdien

    Javainis su pien. šokoladu CORNY BIG, 50 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,80 €/kg

  • Pasta TOM YUM KANOKWAN, 30g

    Pasta TOM YUM KANOKWAN, 30g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,80 €/kg

  • Makaronai TROTTOLE SELECTION BY RIMI, 500 g

    Makaronai TROTTOLE SELECTION BY RIMI, 500 g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,70 €/kg

  • Marin. agurkai RIMI, 2 - 5 cm, 670 g / 370 g
    2
    29 €
    6,19 €/kg

    Marin. agurkai RIMI, 2 - 5 cm, 670 g / 370 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,81 €/kg

  • Alyvuogių aliejus BORGES EXTRA VIRGIN, 0,5l
    Rinkis sveikiau

    Alyvuogių aliejus BORGES EXTRA VIRGIN, 0,5l

    10.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,98 €/l

  • Burokėlių sriuba KĖDAINIŲ KONSERVAI, 480 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Burokėlių sriuba KĖDAINIŲ KONSERVAI, 480 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,19 €/kg

  • Avižių dribsniai ELOVENA, 500 g
    Rinkis sveikiau

    Avižių dribsniai ELOVENA, 500 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,58 €/kg

  • Įvairių grūdų tortilijos RIMI PLANET, 370g
    1
    99 €
    5,38 €/kg

    Įvairių grūdų tortilijos RIMI PLANET, 370g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,81 €/kg

  • Makaronai PASAKA, rageliai, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Makaronai PASAKA, rageliai, 400 g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,62 €/kg

  • Kukurūzų kruopos SKANĖJA, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kukurūzų kruopos SKANĖJA, 500 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,78 €/kg

  • Makaronai SELECTION BY RIMI LUMACONI, 500 g

    Makaronai SELECTION BY RIMI LUMACONI, 500 g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,70 €/kg

Filtrai

Filtrai