Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Kukurūzų kruopos SKANĖJA, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kukurūzų kruopos SKANĖJA, 500 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,78 €/kg

  • Makaronai SELECTION BY RIMI LUMACONI, 500 g

    Makaronai SELECTION BY RIMI LUMACONI, 500 g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,70 €/kg

  • Ryžių makaronai AJI, 200g

    Ryžių makaronai AJI, 200g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,95 €/kg

  • Makaronai LA MOLISANA 65 ORZO, 500 g
    1
    09 €
    2,18 €/kg

    Makaronai LA MOLISANA 65 ORZO, 500 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/kg

  • Ekologiški avižų dribsniai DOBELE, 500 g
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Ekologiški avižų dribsniai DOBELE, 500 g

    1.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,70 €/kg

  • Makaronai BARILLA FARFALLE, 500 g

    Makaronai BARILLA FARFALLE, 500 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/kg

  • Sausi pusryčiai RIMI CHOCO BLAST, 250 g
    Be pieno Pagaminta Lietuvoje

    Sausi pusryčiai RIMI CHOCO BLAST, 250 g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,36 €/kg

  • Sojų padažas KIKKOMAN, 1l

    Sojų padažas KIKKOMAN, 1l

    10.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,49 €/l

  • Lazd. rieš. kremas RIMI BASIC DUO, 400 g
    Gera kaina kasdien

    Lazd. rieš. kremas RIMI BASIC DUO, 400 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,22 €/kg

  • 8 grūdų dribsniai su sėlenomis MALSENA, 400 g
    1
    39 €
    3,47 €/kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    8 grūdų dribsniai su sėlenomis MALSENA, 400 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,97 €/kg

  • Daržovių sultinys MAGGI, 12 kub. x 10g, 120g
    0
    77 €
    6,42 €/kg

    Daržovių sultinys MAGGI, 12 kub. x 10g, 120g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,75 €/kg

  • Kečupas HELLMANN'S MILD, 477g
    2
    29 €
    4,67 €/kg

    Kečupas HELLMANN'S MILD, 477g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,71 €/kg

  • Vorčes. padažas HEINZ WORCESTER SAUCE, 150 ml

    Vorčes. padažas HEINZ WORCESTER SAUCE, 150 ml

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,27 €/l

  • Karis SANTA MARIA, 25g

    Karis SANTA MARIA, 25g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,60 €/kg

  • Spirito actas 9 % BAJORIŠKIŲ, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Spirito actas 9 % BAJORIŠKIŲ, 1 l

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,09 €/l

  • Spagečiai PASAKA, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Spagečiai PASAKA, 400 g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,62 €/kg

  • Želatina, 20g
    0
    57 €
    28,50 €/kg

    Želatina, 20g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 47,50 €/kg

  • Batonėliai su sūr. karam. SALLING, 6x25 g

    Batonėliai su sūr. karam. SALLING, 6x25 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,93 €/kg

  • Miltų mišinys lietiniams kepti RIMI, 400 g
    0
    87 €
    2,17 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Miltų mišinys lietiniams kepti RIMI, 400 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,72 €/kg

  • Malta saldžioji paprika TASTE FROM GARDEN,60g

    Malta saldžioji paprika TASTE FROM GARDEN,60g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,50 €/kg

  • Kepimo milteliai SANTA MARIA, 45g

    Kepimo milteliai SANTA MARIA, 45g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,78 €/kg

  • Aviečių džemas RIMI EXTRA, 450 g

    Aviečių džemas RIMI EXTRA, 450 g

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,76 €/kg

  • Burboninės vanilės cukrus KOTANYI, 15 g
    1
    09 €
    72,67 €/kg

    Burboninės vanilės cukrus KOTANYI, 15 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 106,00 €/kg

  • Ilgagrūdžiai ryžiai RIMI BASIC, 800 g
    Gera kaina kasdien

    Ilgagrūdžiai ryžiai RIMI BASIC, 800 g

    0.93 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,16 €/kg

  • Makaronai RIMI GOODLIFE PENNE RIGATE, 500 g
    Rinkis sveikiau

    Makaronai RIMI GOODLIFE PENNE RIGATE, 500 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,78 €/kg

  • Dribsniai su bolivine balanda RIMI, 350 g
    Be pieno

    Dribsniai su bolivine balanda RIMI, 350 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,40 €/kg

  • Naminiai krienai KĖDAINIŲ KONSERVAI, 250g
    1
    25 €
    5,00 €/kg

    Naminiai krienai KĖDAINIŲ KONSERVAI, 250g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,16 €/kg

  • Kavos pupelės PAULIG ARABICA, 1 kg
    14
    99 €
    14,99 €/kg

    Kavos pupelės PAULIG ARABICA, 1 kg

    22.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,99 €/kg

  • Kavos pupelės LAVAZZA QUALITA ORO, 1 kg
    18
    99 €
    18,99 €/kg

    Kavos pupelės LAVAZZA QUALITA ORO, 1 kg

    32.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,99 €/kg

  • Arbata ŽOLYNĖLIS NERVUS, 20 pak.
    -40%
    1
    49 €
    49,67 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Arbata ŽOLYNĖLIS NERVUS, 20 pak.

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 83,00 €/kg

  • Perlinis kuskusas ASIF, 500 g

    Perlinis kuskusas ASIF, 500 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,98 €/kg

  • Nulupti ir nepjaustyti pomidorai MUTTI, 400 g
    Rinkis sveikiau

    Nulupti ir nepjaustyti pomidorai MUTTI, 400 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,97 €/kg

  • Kukurūzų dribsniai NESTLE CORN FLAKES, 375 g
    Be glitimo Be pieno

    Kukurūzų dribsniai NESTLE CORN FLAKES, 375 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,64 €/kg

  • Arbata su šaltalan. ETNO SAULĖTAS RYTAS, 40 g
    -40%
    1
    79 €
    44,75 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Arbata su šaltalan. ETNO SAULĖTAS RYTAS, 40 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 74,75 €/kg

  • Alyv. aliejus BONO VAL DI MAZARA DOP, 500ml
    Rinkis sveikiau

    Alyv. aliejus BONO VAL DI MAZARA DOP, 500ml

    18.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 37,98 €/l

  • Juodieji pipirai SAUDA, 100g

    Juodieji pipirai SAUDA, 100g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,90 €/kg

  • Žal. alyvuogės be kaul., RIMI, 350 g / 150 g

    Žal. alyvuogės be kaul., RIMI, 350 g / 150 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,60 €/kg

  • Citrin. žuvies prieskoniai, SANTA MARIA, 23g

    Citrin. žuvies prieskoniai, SANTA MARIA, 23g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 58,70 €/kg

  • Mėsos prieskoniai SANTA MARIA, 70g

    Mėsos prieskoniai SANTA MARIA, 70g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,14 €/kg

  • Kiauš. makaronai FETTUCCINE PRINCIP, 250 g
    1
    59 €
    6,36 €/kg

    Kiauš. makaronai FETTUCCINE PRINCIP, 250 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,16 €/kg

Filtrai

Filtrai