Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Dž. makaronai KONJAC SPAGHETTI DIET-FOOD, 80g
    Tinka veganams Be glitimo Tinka vegetarams

    Dž. makaronai KONJAC SPAGHETTI DIET-FOOD, 80g

    3.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 69,00 €/kg

  • Padažas su sezamų aliejumi FELIX, 335 ml

    Padažas su sezamų aliejumi FELIX, 335 ml

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,42 €/l

  • Saldiklis pakeliuose CANDEREL STEVIA, 75 g

    Saldiklis pakeliuose CANDEREL STEVIA, 75 g

    5.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 77,20 €/kg

  • Žal. arbata DOLCE DE LUXE GINGER MINT, 50 g
    -40%
    1
    55 €
    31,00 €/kg

    Žal. arbata DOLCE DE LUXE GINGER MINT, 50 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 51,80 €/kg

  • Ekol. krekeriai su juod. pip., ADONIS, 60 g
    Tinka veganams Ekologiškas Tinka vegetarams

    Ekol. krekeriai su juod. pip., ADONIS, 60 g

    3.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 64,17 €/kg

  • Saldiklis CANDEREL, 100 tab., 8,5 g

    Saldiklis CANDEREL, 100 tab., 8,5 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,18 €/kg

  • Saldiklis STEVIA PURLEY SWEET, tabl.,12 g

    Saldiklis STEVIA PURLEY SWEET, tabl.,12 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 415,83 €/kg

  • Saldainiai MISSO CHERRY ALMOND, 45 g

    Saldainiai MISSO CHERRY ALMOND, 45 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 44,22 €/kg

  • Saldainiai MISSO THREE NUTS, 45 g

    Saldainiai MISSO THREE NUTS, 45 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 44,22 €/kg

  • Batonėlis ALMOND COCO FIZI, 40 g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Batonėlis ALMOND COCO FIZI, 40 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 47,25 €/kg

  • Batonėlis SALTY PEANUT FIZI, 40 g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Batonėlis SALTY PEANUT FIZI, 40 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 47,25 €/kg

  • Ekol. batonėlis BROWNIE TREATFULS, 2x20 g
    Tinka veganams Ekologiškas Tinka vegetarams

    Ekol. batonėlis BROWNIE TREATFULS, 2x20 g

    3.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 78,75 €/kg

  • Batonėlis CASHEW CARAMEL FIZI, 40 g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Batonėlis CASHEW CARAMEL FIZI, 40 g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,25 €/kg

  • Batonėlis SALTED ALMOND COCO FIZI, 40 g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Batonėlis SALTED ALMOND COCO FIZI, 40 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 47,25 €/kg

  • Balt. batonėlis CINNAMON ROLL FIZI, 40 g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Balt. batonėlis CINNAMON ROLL FIZI, 40 g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,25 €/kg

  • Batonėlis COCO CARAMEL FIZI, 40 g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Batonėlis COCO CARAMEL FIZI, 40 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 47,25 €/kg

  • Sausainių sk. baltym. batonėlis GRENADE, 60 g

    Sausainių sk. baltym. batonėlis GRENADE, 60 g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 61,50 €/kg

  • Kristalizuota fruktozė ALVO, 500 g

    Kristalizuota fruktozė ALVO, 500 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,98 €/kg

  • Kavos kapsulės NESCAFE ESPRESSO MILANO, 16vnt

    Kavos kapsulės NESCAFE ESPRESSO MILANO, 16vnt

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,53 €/vnt.

  • Kavos kapsulės AROMA GOLD VANILLA, 256 g
    Gera kaina kasdien

    Kavos kapsulės AROMA GOLD VANILLA, 256 g

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,39 €/vnt.

  • Kavos pupelės MERRILD BARISTA CREMOSO, 1 kg

    Kavos pupelės MERRILD BARISTA CREMOSO, 1 kg

    33.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,99 €/kg

  • Kavos pupelės MERRILD BARISTA ESPRESSO, 1 kg

    Kavos pupelės MERRILD BARISTA ESPRESSO, 1 kg

    33.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,99 €/kg

  • Česnakai smulkinti SALDVA, 30 g

    Česnakai smulkinti SALDVA, 30 g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,33 €/kg

  • Penkių rūšių grūsti pipirai SALDVA, 150 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Penkių rūšių grūsti pipirai SALDVA, 150 g

    7.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 51,67 €/kg

  • Apelsininiai pipirai SALDVA, 25 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Apelsininiai pipirai SALDVA, 25 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,60 €/kg

  • Ekologiškas datulių cukrus AMRITA, 400 g
    7
    13 €
    17,82 €/kg
    Ekologiškas

    Ekologiškas datulių cukrus AMRITA, 400 g

    9.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,87 €/kg

  • Agurkų - garstyčių salotos SPILVA, 380 g

    Agurkų - garstyčių salotos SPILVA, 380 g

    5.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,97 €/kg

  • Gėrimas NESQUIK POUCH braškių skonio, 350 g

    Gėrimas NESQUIK POUCH braškių skonio, 350 g

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,26 €/kg

  • Ferment. saldus sojų pad. KIKKOMAN, 150 ml

    Ferment. saldus sojų pad. KIKKOMAN, 150 ml

    5.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,60 €/l

  • Priesk. mišinys šašlykams BBQ SHASHLIK, 170 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Priesk. mišinys šašlykams BBQ SHASHLIK, 170 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,35 €/kg

  • BBQ prieskonių mišinys vištienai, 80 g
    Pagaminta Lietuvoje

    BBQ prieskonių mišinys vištienai, 80 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,63 €/kg

  • Makar. kimchi sk. pad. SUN YAN YAKISOBA, 85 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Makar. kimchi sk. pad. SUN YAN YAKISOBA, 85 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,29 €/kg

  • Miltų mišinys b. duonai RIMI FREE FROM, 500 g
    1
    65 €
    3,30 €/kg
    Be glitimo

    Miltų mišinys b. duonai RIMI FREE FROM, 500 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,18 €/kg

  • BBQ prieskoniai šonkauliams RIMI, 230 g
    Pagaminta Lietuvoje

    BBQ prieskoniai šonkauliams RIMI, 230 g

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,39 €/kg

  • BBQ prieskoniai daržovėms RIMI, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    BBQ prieskoniai daržovėms RIMI, 200 g

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,45 €/kg

  • Antienos sk. makaronai MAGGI MAGIC ASIA, 119g
    1
    65 €
    13,87 €/kg

    Antienos sk. makaronai MAGGI MAGIC ASIA, 119g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,45 €/kg

  • Aštrus kebabų padažas HOT KEBAB FELIX, 335 ml

    Aštrus kebabų padažas HOT KEBAB FELIX, 335 ml

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,26 €/kg

  • Vaisių ir sėklų užkand. GREENZ MANGO, 80 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vaisių ir sėklų užkand. GREENZ MANGO, 80 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,13 €/kg

  • Irisų sk. batonėlis  ACTIVUS, su sald., 50 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Irisų sk. batonėlis ACTIVUS, su sald., 50 g

    2.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 55,00 €/kg

  • Ž. obuolių sk. gelis su sald. MYPROTEIN, 48 g

    Ž. obuolių sk. gelis su sald. MYPROTEIN, 48 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 53,96 €/kg

Filtrai

Filtrai