Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Paniruotė SANTA MARIA GARLIC GINGER, 47 g

    Paniruotė SANTA MARIA GARLIC GINGER, 47 g

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,11 €/kg

  • Malta kava JACOBS KRONUNG MILD, 500 g

    Malta kava JACOBS KRONUNG MILD, 500 g

    11.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,78 €/kg

  • Gr. paruoš. jaut. sk. makar. RIMI SMART, 60 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Gr. paruoš. jaut. sk. makar. RIMI SMART, 60 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,50 €/kg

  • Vanilės skonio kremas tortui DR.OETKER, 105 g
    1
    19 €
    11,33 €/kg

    Vanilės skonio kremas tortui DR.OETKER, 105 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,95 €/kg

  • Kavos pup. JACOBS ORIG. UGANDA & KENYA, 1 kg

    Kavos pup. JACOBS ORIG. UGANDA & KENYA, 1 kg

    30.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,99 €/kg

  • Universalūs prieskoniai RIMI SMART, 75 g

    Universalūs prieskoniai RIMI SMART, 75 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,20 €/kg

  • Pomidorų kečupas HEINZ SMOKEY BACON, 460 g

    Pomidorų kečupas HEINZ SMOKEY BACON, 460 g

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,98 €/kg

  • Morkų salotos RIMI, 500 g

    Morkų salotos RIMI, 500 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,98 €/kg

  • Makaronai su Pad Thai padažu MAGGI, 128 g
    1
    59 €
    12,42 €/kg

    Makaronai su Pad Thai padažu MAGGI, 128 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,02 €/kg

  • Makaronai su ž. rieš. sk. padažu MAGGI, 75 g
    1
    49 €
    19,87 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Makaronai su ž. rieš. sk. padažu MAGGI, 75 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,20 €/kg

  • Kons. vaisių desertas SELECTION BY RIMI, 230g

    Kons. vaisių desertas SELECTION BY RIMI, 230g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,61 €/kg

  • Makaronai NOODZIE BULGOGI BEEF, 120 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Makaronai NOODZIE BULGOGI BEEF, 120 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,58 €/kg

  • Makaronai NOODZIE CHICKEN, 120 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Makaronai NOODZIE CHICKEN, 120 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,58 €/kg

  • Tirpi kava NESCAFE CAPPUCCINO, 8 x 13,5 g

    Tirpi kava NESCAFE CAPPUCCINO, 8 x 13,5 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,72 €/kg

  • Greitai par. makar. MAGGI BAMI GORENG, 185 g
    1
    39 €
    7,51 €/kg

    Greitai par. makar. MAGGI BAMI GORENG, 185 g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,70 €/kg

  • Padažas BBQ HICKORY FELIX, 335 ml

    Padažas BBQ HICKORY FELIX, 335 ml

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,42 €/l

  • Žal. arbata DOLCE DE LUXE SOURS.DELIGHT, 50 g
    -40%
    1
    55 €
    31,00 €/kg

    Žal. arbata DOLCE DE LUXE SOURS.DELIGHT, 50 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 51,80 €/kg

  • Vanil. KETO baltymų milteliai ADONIS, 350 g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Vanil. KETO baltymų milteliai ADONIS, 350 g

    24.00 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 600,00 €/kg

  • Šokol. KETO baltymų milteliai ADONIS, 350 g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Šokol. KETO baltymų milteliai ADONIS, 350 g

    24.00 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 68,57 €/kg

  • Karamelinis padažas SPILVA, 320 g

    Karamelinis padažas SPILVA, 320 g

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,66 €/kg

  • Balt. batonėlis NUTTY CARAMEL FIZI, 40 g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Balt. batonėlis NUTTY CARAMEL FIZI, 40 g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,25 €/kg

  • Aviečių sk. ledinukų rinkinys JOE GLOW, 6x6 g
    Tinka veganams Be cukraus Tinka vegetarams

    Aviečių sk. ledinukų rinkinys JOE GLOW, 6x6 g

    4.10 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 113,89 €/kg

  • Balt. batonėlis BROWNIE FIZI, 40 g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Balt. batonėlis BROWNIE FIZI, 40 g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,25 €/kg

  • Ananasų sk. ledinukas JOE GLOW, 8 g
    Tinka veganams Be cukraus Tinka vegetarams

    Ananasų sk. ledinukas JOE GLOW, 8 g

    0.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 106,25 €/kg

  • An., imb. sk. ledinukų rink. JOE GLOW, 6x6 g
    Tinka veganams Be cukraus Tinka vegetarams

    An., imb. sk. ledinukų rink. JOE GLOW, 6x6 g

    4.10 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 113,89 €/kg

  • Braškių sk. ledinukų rinkinys JOE GLOW, 6x6 g
    Tinka veganams Be cukraus Tinka vegetarams

    Braškių sk. ledinukų rinkinys JOE GLOW, 6x6 g

    3.70 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 102,78 €/kg

  • Juodoji arbata RIMI BASIC, 30 g
    -40%
    0
    21 €
    7,00 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Juodoji arbata RIMI BASIC, 30 g

    0.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,67 €/kg

  • Pomidorų padažas RIMI SMART, 480 g
    Gera kaina kasdien

    Pomidorų padažas RIMI SMART, 480 g

    1.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,19 €/kg

  • Makaronai RIMI SMART NOODLES, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Makaronai RIMI SMART NOODLES, 400 g

    0.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,87 €/kg

  • Rudasis cukrus uogienėms ALVO, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Rudasis cukrus uogienėms ALVO, 500 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,38 €/kg

  • Ypač gryn. alyv. aliejus LA ESPANOLA, 500 ml
    Naujiena

    Ypač gryn. alyv. aliejus LA ESPANOLA, 500 ml

    Šiuo metu prekės nėra

  • Yp. gr. al. aliejus GOURMANTE EXTRA V. 500 ml
    Naujiena Rinkis sveikiau

    Yp. gr. al. aliejus GOURMANTE EXTRA V. 500 ml

    Šiuo metu prekės nėra

  • Kuk. dribsniai KELLOG'S POKEMON CHOCO, 350 g
    Naujiena

    Kuk. dribsniai KELLOG'S POKEMON CHOCO, 350 g

    Šiuo metu prekės nėra

  • Yp. gr. al. aliejus GOURMANTE KALA.EV, 500 ml
    Naujiena Rinkis sveikiau

    Yp. gr. al. aliejus GOURMANTE KALA.EV, 500 ml

    Šiuo metu prekės nėra

  • Kavos pupelės PAULIG ARABICA COLOMBIA, 1 kg
    Naujiena

    Kavos pupelės PAULIG ARABICA COLOMBIA, 1 kg

    Šiuo metu prekės nėra

  • Kavos pup. PAULIG ARABICA ORIG. BRAZIL, 1 kg
    Naujiena

    Kavos pup. PAULIG ARABICA ORIG. BRAZIL, 1 kg

    Šiuo metu prekės nėra

  • Makaronai DECECCO CASARECCIA, 500 g
    Naujiena

    Makaronai DECECCO CASARECCIA, 500 g

    Šiuo metu prekės nėra

  • Makaronai DECECCO LINGUINI, 500 g
    Naujiena

    Makaronai DECECCO LINGUINI, 500 g

    Šiuo metu prekės nėra

  • Spagečiai DECECCO, 500 g
    Naujiena

    Spagečiai DECECCO, 500 g

    Šiuo metu prekės nėra

  • Tirpi kava JACOBS CREMA, 200 g
    Naujiena

    Tirpi kava JACOBS CREMA, 200 g

    Šiuo metu prekės nėra

Filtrai

Filtrai