Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Kavos kapsulės LAVAZZA AMM ROSSA, 120 g
    4
    99 €
    0,31 €/vnt.

    Kavos kapsulės LAVAZZA AMM ROSSA, 120 g

    6.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,41 €/vnt.

  • Kečupas DAUMANTŲ TRADICINIS, 480 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kečupas DAUMANTŲ TRADICINIS, 480 g

    2.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,10 €/kg

  • Kečupas DAUMANTŲ TRADICINIS AŠTRUS, 480g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kečupas DAUMANTŲ TRADICINIS AŠTRUS, 480g

    2.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,10 €/kg

  • Greitai paruoš. makar. CARBONARA REEVA, 70 g

    Greitai paruoš. makar. CARBONARA REEVA, 70 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,57 €/kg

  • Sausi pusryčiai ob. pyr., cin. sk. OHO, 325 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausi pusryčiai ob. pyr., cin. sk. OHO, 325 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,28 €/kg

  • Sausi pusryčiai spurg., šokol. sk. OHO, 325 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausi pusryčiai spurg., šokol. sk. OHO, 325 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,20 €/kg

  • Kav. gėrimas MOK. MATCHA MANGO, 14 g x 6 vnt.
    -40%
    2
    09 €
    24,88 €/kg

    Kav. gėrimas MOK. MATCHA MANGO, 14 g x 6 vnt.

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 41,55 €/kg

  • Mėsos marinavimo prieskoniai KOTANYI, 34 g
    0
    99 €
    29,12 €/kg

    Mėsos marinavimo prieskoniai KOTANYI, 34 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,82 €/kg

  • Priesk. mišinys šašlyk. BBQ SWEET TEXAS, 220g
    Pagaminta Lietuvoje

    Priesk. mišinys šašlyk. BBQ SWEET TEXAS, 220g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,68 €/kg

  • Priesk. mišinys šašlykams BBQ BURGER'S, 190 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Priesk. mišinys šašlykams BBQ BURGER'S, 190 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,26 €/kg

  • Prieskonių mišinys ADŽIKA, 60 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Prieskonių mišinys ADŽIKA, 60 g

    1.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,83 €/kg

  • Raugerškio uogos SALDVA, 85 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Raugerškio uogos SALDVA, 85 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 70,47 €/kg

  • Alyvuogės MIKADO su lašišų įd., 280 g / 90 g

    Alyvuogės MIKADO su lašišų įd., 280 g / 90 g

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,33 €/kg

  • Baltyminis batonėlis GO ON PANNA COTTA, 50 g

    Baltyminis batonėlis GO ON PANNA COTTA, 50 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 37,80 €/kg

  • Lęšių sriuba su mėsa RIMI, 480 g

    Lęšių sriuba su mėsa RIMI, 480 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,40 €/kg

  • Tamsusis muskovado cukrus DANSUKKER

    Tamsusis muskovado cukrus DANSUKKER

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,22 €/kg

  • Aštrios vištienos sk. makaronai RONDO, 50 g

    Aštrios vištienos sk. makaronai RONDO, 50 g

    0.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,80 €/kg

  • Ramunėlių arbata TEEKANNE,20 x 1,5 g
    -40%
    1
    85 €
    61,67 €/kg

    Ramunėlių arbata TEEKANNE,20 x 1,5 g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 103,00 €/kg

  • Žal. alyv. įd. lašiša EL FARO, 244 ml / 130 g

    Žal. alyv. įd. lašiša EL FARO, 244 ml / 130 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,62 €/kg

  • Žal. alyv. įd. krev. EL FARO, 370 ml / 150 g

    Žal. alyv. įd. krev. EL FARO, 370 ml / 150 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,60 €/kg

  • Žal. alyv. įd. tūnu EL FARO, 370 ml / 150 g

    Žal. alyv. įd. tūnu EL FARO, 370 ml / 150 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,60 €/kg

  • Padažas su česnakais SANTA MARIA, 250 ml

    Padažas su česnakais SANTA MARIA, 250 ml

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,96 €/l

  • Kavos kapsulės AROMA GOLD CREME BRULEE, 256 g
    Gera kaina kasdien

    Kavos kapsulės AROMA GOLD CREME BRULEE, 256 g

    6.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,52 €/kg

  • Pomidorų sriuba su makaronais SALLING, 49 g

    Pomidorų sriuba su makaronais SALLING, 49 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,41 €/kg

  • Marcipanas SALLING, 200 g

    Marcipanas SALLING, 200 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,95 €/kg

  • Makaronai jautienos skonio REEVA, 85 g

    Makaronai jautienos skonio REEVA, 85 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,00 €/kg

  • Makaronai su Teriyaki padažu MAGGI, 128 g
    1
    59 €
    12,42 €/kg

    Makaronai su Teriyaki padažu MAGGI, 128 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,02 €/kg

  • Makaronai sojų ir imbiero padaže MAGGI, 75 g
    1
    49 €
    19,87 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Makaronai sojų ir imbiero padaže MAGGI, 75 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,20 €/kg

  • Jaut. sk. Udon makaronų sriuba OYAKATA, 69,5g

    Jaut. sk. Udon makaronų sriuba OYAKATA, 69,5g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,86 €/kg

  • Antienos skonio makaronų sriuba OYAKATA, 70 g

    Antienos skonio makaronų sriuba OYAKATA, 70 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,86 €/kg

  • Maltos kavos kapsulės L'OR CAPRI, 10 x 5,2 g
    3
    79 €
    0,38 €/vnt.

    Maltos kavos kapsulės L'OR CAPRI, 10 x 5,2 g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,55 €/vnt.

  • Maltos kavos kap. L'OR DUBAI CHOC. 10 x 5,2 g
    3
    79 €
    0,38 €/vnt.

    Maltos kavos kap. L'OR DUBAI CHOC. 10 x 5,2 g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,55 €/vnt.

  • Maltos kavos kaps. L'OR SANTORINI, 10 x 5,2 g
    3
    79 €
    0,38 €/vnt.

    Maltos kavos kaps. L'OR SANTORINI, 10 x 5,2 g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,55 €/vnt.

  • Juodoji arbata POSTI GOLDEN INDIA, 130 g
    -40%
    1
    31 €
    10,08 €/kg

    Juodoji arbata POSTI GOLDEN INDIA, 130 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,85 €/kg

  • Juodųjų serbentų džemas SPILVA, 380g

    Juodųjų serbentų džemas SPILVA, 380g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,50 €/kg

  • Ryžių makaronai GLADS Tom Yum skonio, 65 g

    Ryžių makaronai GLADS Tom Yum skonio, 65 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,00 €/kg

  • Tirpi kava NESCAFE CAPPUCCINO IRISH, 8 x 14 g

    Tirpi kava NESCAFE CAPPUCCINO IRISH, 8 x 14 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,30 €/kg

  • Kavos kap. STARBUCKS DOLCE GUSTO, rieš. 123 g

    Kavos kap. STARBUCKS DOLCE GUSTO, rieš. 123 g

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,56 €/vnt.

  • Kavos kap. STARBUCKS BLONDE ESPR. DECAF, 55 g

    Kavos kap. STARBUCKS BLONDE ESPR. DECAF, 55 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,60 €/vnt.

  • Nealk. sulčių gėr. TWO SHOTS SANGRITA, 0,75 l
    5
    99 €
    7,99 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Nealk. sulčių gėr. TWO SHOTS SANGRITA, 0,75 l

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,65 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

Filtrai

Filtrai