Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Kuskusas RIMI PLANET, 500 g

    Kuskusas RIMI PLANET, 500 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,18 €/kg

  • Viso grūdo dalių duona BALVITEN, 250 g
    2
    39 €
    9,56 €/kg
    Be glitimo Be laktozės

    Viso grūdo dalių duona BALVITEN, 250 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,96 €/kg

  • Viso grūdo avižiniai miltai MALSENA, 1 kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Viso grūdo avižiniai miltai MALSENA, 1 kg

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,19 €/kg

  • Alyvuogių aliejus NATURALISIMO, 0,2 %, 500 ml
    Rinkis sveikiau

    Alyvuogių aliejus NATURALISIMO, 0,2 %, 500 ml

    12.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,24 €/kg

  • Kons. žalieji žirneliai RIMI, 200 g / 140 g
    0
    99 €
    7,07 €/kg

    Kons. žalieji žirneliai RIMI, 200 g / 140 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,64 €/kg

  • Grikių dribsniai MALSENA, 3 min., 400 g
    1
    69 €
    4,22 €/kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Grikių dribsniai MALSENA, 3 min., 400 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,22 €/kg

  • Braškių džemas RIMI EXTRA, 450 g
    Gera kaina kasdien

    Braškių džemas RIMI EXTRA, 450 g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,53 €/kg

  • Ekologišk. vištienos sultinys I LOVE ECO, 66g
    Ekologiškas

    Ekologišk. vištienos sultinys I LOVE ECO, 66g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 37,73 €/kg

  • Traškus žemės riešutų kremas ULDUKAS, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Traškus žemės riešutų kremas ULDUKAS, 1 kg

    7.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,69 €/kg

  • Migdolų riekelės ALVO, 50g
    Rinkis sveikiau

    Migdolų riekelės ALVO, 50g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,80 €/kg

  • Ekologiški lukštenti grikiai EKOFRISA, 400 g
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekologiški lukštenti grikiai EKOFRISA, 400 g

    2.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,12 €/kg

  • Migdolų miltai RIMI GREATLIFE, 300 g
    4
    19 €
    13,97 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Migdolų miltai RIMI GREATLIFE, 300 g

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,63 €/kg

  • Kukurūzai BONDUELLE, 340 g / 285 g
    Rinkis sveikiau

    Kukurūzai BONDUELLE, 340 g / 285 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,68 €/kg

  • Raudonosios pupelės BONDUELLE KIDNEY 400/250g

    Raudonosios pupelės BONDUELLE KIDNEY 400/250g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,16 €/kg

  • Plikyti ryžiai SKANĖJA, 500 g

    Plikyti ryžiai SKANĖJA, 500 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,18 €/kg

  • Alyvuogių aliejus RIMI EXTRA VIRGIN, 750ml
    Rinkis sveikiau

    Alyvuogių aliejus RIMI EXTRA VIRGIN, 750ml

    10.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,99 €/l

  • Sorų kruopos SKANĖJA, 0,5 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Sorų kruopos SKANĖJA, 0,5 kg

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,18 €/kg

  • Makaronai LA MOLISANA GNOCCHI, 500 g
    1
    09 €
    2,18 €/kg

    Makaronai LA MOLISANA GNOCCHI, 500 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/kg

  • Smulki jūros druska CHALUPA FINA, 1 kg

    Smulki jūros druska CHALUPA FINA, 1 kg

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,99 €/kg

  • Avinžirniai BONDUELLE VAPEUR, 310g/265g

    Avinžirniai BONDUELLE VAPEUR, 310g/265g

    2.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,74 €/kg

  • Kotletų prieskoniai SANTA MARIA, 28g

    Kotletų prieskoniai SANTA MARIA, 28g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,93 €/kg

  • Ekol. skald. raud. lęšiai SALLING EKO, 400 g
    Ekologiškas

    Ekol. skald. raud. lęšiai SALLING EKO, 400 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,72 €/kg

  • Žalieji žirneliai BONDUELLE, 200 g / 130 g

    Žalieji žirneliai BONDUELLE, 200 g / 130 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,23 €/kg

  • Žal. alyv. SELECTION BY RIMI, 345 g / 160 g
    1
    69 €
    10,56 €/kg

    Žal. alyv. SELECTION BY RIMI, 345 g / 160 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,56 €/kg

  • Rūkyta paprika TASTE FROM GARDEN, 60 g

    Rūkyta paprika TASTE FROM GARDEN, 60 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,50 €/kg

  • Grikių kruopos dėžutėje GALINTA, 4 x 100 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Grikių kruopos dėžutėje GALINTA, 4 x 100 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,97 €/kg

  • Pomidorų pasta RIMI (100%), 270g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Pomidorų pasta RIMI (100%), 270g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,00 €/kg

  • Kviečiai su medumi OHO, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kviečiai su medumi OHO, 500 g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,58 €/kg

  • Maistinė soda KORNI, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Maistinė soda KORNI, 400 g

    1.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,62 €/kg

  • Makaronai RIMI SPIRALI, 500 g

    Makaronai RIMI SPIRALI, 500 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,38 €/kg

  • Aviž. dribsnių košė su aviet. ACTIVUS, 60 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Aviž. dribsnių košė su aviet. ACTIVUS, 60 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,83 €/kg

  • Pomidorų padažas PONAS POMIDORAS, 500g

    Pomidorų padažas PONAS POMIDORAS, 500g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,78 €/kg

  • Maltas kuminas SANTA MARIA, 20g

    Maltas kuminas SANTA MARIA, 20g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 72,50 €/kg

  • Maltas cinamonas SANTA MARIA, 40g

    Maltas cinamonas SANTA MARIA, 40g

    2.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 66,25 €/kg

  • Makaronai RIMI CORNETTI, 500 g

    Makaronai RIMI CORNETTI, 500 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,38 €/kg

  • Nulupti pomidorai RIMI SMART, 800 g
    Rinkis sveikiau
    Gera kaina kasdien

    Nulupti pomidorai RIMI SMART, 800 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,99 €/kg

  • Ryžių su grikiais trapučiai RIMI, 100 g
    Tinka veganams Be cukraus Be glitimo Be pieno

    Ryžių su grikiais trapučiai RIMI, 100 g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,50 €/kg

  • Raudon. pupelės čili pad. RIMI, 400 g / 200 g

    Raudon. pupelės čili pad. RIMI, 400 g / 200 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,45 €/kg

  • Alyvuogių aliejus BORGES EXTRA LIGHT, 0,75l

    Alyvuogių aliejus BORGES EXTRA LIGHT, 0,75l

    12.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,32 €/l

  • Pomidorų kečupas HEINZ, 1 kg / 875 ml

    Pomidorų kečupas HEINZ, 1 kg / 875 ml

    4.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,75 €/kg

Filtrai

Filtrai