Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Ekolog. kokosų gėrimas BIONATURALIS, 400 ml
    Ekologiškas

    Ekolog. kokosų gėrimas BIONATURALIS, 400 ml

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,49 €/l

  • Rupi jūros druska RIMI, 500g

    Rupi jūros druska RIMI, 500g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,18 €/kg

  • Kvietinės tortilijos RIMI PLANET, 320 g
    1
    59 €
    4,97 €/kg

    Kvietinės tortilijos RIMI PLANET, 320 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,16 €/kg

  • Krapai SANTA MARIA, 7g

    Krapai SANTA MARIA, 7g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 155,71 €/kg

  • Smulkinti česnakai SANTA MARIA, 25g

    Smulkinti česnakai SANTA MARIA, 25g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 55,60 €/kg

  • Dribsniai su šokoladu, braškėmis RIMI, 400 g
    2
    29 €
    5,72 €/kg
    Be pieno

    Dribsniai su šokoladu, braškėmis RIMI, 400 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,22 €/kg

  • Grikių kruopos EKOFRISA, 800 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Grikių kruopos EKOFRISA, 800 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,86 €/kg

  • Apvalieji ryžiai GRALLA, 800 g

    Apvalieji ryžiai GRALLA, 800 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,74 €/kg

  • Ekol. juod. pupel. be skysčio ACTIVUS, 150 g
    1
    05 €
    7,00 €/kg
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. juod. pupel. be skysčio ACTIVUS, 150 g

    1.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,33 €/kg

  • Grikių kruopos SKANĖJA, 800 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Grikių kruopos SKANĖJA, 800 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,74 €/kg

  • Pomidorų PESTO pad., SELECTION BY RIMI, 130g

    Pomidorų PESTO pad., SELECTION BY RIMI, 130g

    2.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,92 €/kg

  • Ryžių makaronai SANTA MARIA, 180g

    Ryžių makaronai SANTA MARIA, 180g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,06 €/kg

  • Smulkiai pjaustyti pomidorai ICA, 390 g
    Rinkis sveikiau

    Smulkiai pjaustyti pomidorai ICA, 390 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,38 €/kg

  • Ekol. vištienos sultinys NATUR COMPAGNIE, 88g
    Ekologiškas

    Ekol. vištienos sultinys NATUR COMPAGNIE, 88g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 45,34 €/kg

  • Perlinės kruopos FASMA, 800 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Perlinės kruopos FASMA, 800 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,24 €/kg

  • Basmati ryžiai MITHAS, 1 kg

    Basmati ryžiai MITHAS, 1 kg

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,99 €/kg

  • Rožinė rupi Himalajų druska RIMI, 500g

    Rožinė rupi Himalajų druska RIMI, 500g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,98 €/kg

  • Žalieji žirneliai BONDUELLE, 660 g / 465 g

    Žalieji žirneliai BONDUELLE, 660 g / 465 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,57 €/kg

  • Malti juodieji pipirai SANTA MARIA, 16g

    Malti juodieji pipirai SANTA MARIA, 16g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 105,62 €/kg

  • Kukurūzų traškučiai NACHO SANTA MARIA, 475 g
    3
    49 €
    7,35 €/kg

    Kukurūzų traškučiai NACHO SANTA MARIA, 475 g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,56 €/kg

  • Bulvių prieskoniai SANTA MARIA, 100g

    Bulvių prieskoniai SANTA MARIA, 100g

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,50 €/kg

  • Lipnūs vidutin. grūdų sušių ryžiai AJI, 500g

    Lipnūs vidutin. grūdų sušių ryžiai AJI, 500g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,58 €/kg

  • Vištienos sultinys MAGGI, 12 x 10g, 120g
    0
    77 €
    6,42 €/kg

    Vištienos sultinys MAGGI, 12 x 10g, 120g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,75 €/kg

  • Kvietiniai miltai MALSENA, 550 D, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kvietiniai miltai MALSENA, 550 D, 1 kg

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,29 €/kg

  • Krevečių traškučiai RIMI PLANET, 150 g
    1
    85 €
    12,33 €/kg

    Krevečių traškučiai RIMI PLANET, 150 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,93 €/kg

  • Maži lęšių trapučiai RIMI, 44 g
    Tinka veganams Rinkis sveikiau Be glitimo Be pieno

    Maži lęšių trapučiai RIMI, 44 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,50 €/kg

  • Ekologiškas klevų sirupas SALLING EKO, 189 ml
    Tinka veganams Ekologiškas

    Ekologiškas klevų sirupas SALLING EKO, 189 ml

    5.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,46 €/l

  • Migdolų miltai SALLING, 150 g

    Migdolų miltai SALLING, 150 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,27 €/kg

  • Tirpiosios mielės, 7g
    0
    27 €
    38,57 €/kg

    Tirpiosios mielės, 7g

    0.46 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 65,71 €/kg

  • Juodieji pipirai SANTA MARIA (žirnel.), 22g

    Juodieji pipirai SANTA MARIA (žirnel.), 22g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 76,82 €/kg

  • Javainiai OHO COCOA CRUNCH, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Javainiai OHO COCOA CRUNCH, 500 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,38 €/kg

  • Valgomoji akmens druska SALT HILL, 1 kg

    Valgomoji akmens druska SALT HILL, 1 kg

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,59 €/kg

  • Skrudinti dribsniai su sėklomis RIMI, 350 g
    2
    09 €
    5,97 €/kg

    Skrudinti dribsniai su sėklomis RIMI, 350 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,54 €/kg

  • Kons. burokėliai ob. sult. KKF, 480 g / 265 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kons. burokėliai ob. sult. KKF, 480 g / 265 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,00 €/kg

  • Dribsniai su datulėmis RIMI, 400 g
    2
    29 €
    5,72 €/kg
    Be pieno

    Dribsniai su datulėmis RIMI, 400 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,22 €/kg

  • Aviečių uogienė KĖDAINIŲ KONSERVAI, 430 g
    3
    09 €
    7,19 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Aviečių uogienė KĖDAINIŲ KONSERVAI, 430 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,44 €/kg

  • Baltos bolivinės balandos RIMI, 400 g
    2
    39 €
    5,97 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Baltos bolivinės balandos RIMI, 400 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,47 €/kg

  • Sėlenų dribsniai BONA VITA, 375 g
    Rinkis sveikiau

    Sėlenų dribsniai BONA VITA, 375 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,04 €/kg

  • Baltosios pupelės RIMI, 400 g / 240 g
    Gera kaina kasdien

    Baltosios pupelės RIMI, 400 g / 240 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,13 €/kg

  • Provanso žolelės SANTA MARIA, 6 g

    Provanso žolelės SANTA MARIA, 6 g

    1.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 175,00 €/kg

Filtrai

Filtrai