Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Makaronai LUBELLA (spiralės), 400 g

    Makaronai LUBELLA (spiralės), 400 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,72 €/kg

  • Kavos kapsulės AROMA GOLD NOTA VIOLA, 55 g

    Kavos kapsulės AROMA GOLD NOTA VIOLA, 55 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,30 €/vnt.

  • Madag. burbono vanilės pasta DR.OETKER, 19 g
    1
    45 €
    76,32 €/kg

    Madag. burbono vanilės pasta DR.OETKER, 19 g

    2.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 128,95 €/kg

  • Tirp. gėrimas NESCAFE 3 IN 1 CR. LATTE, 150 g

    Tirp. gėrimas NESCAFE 3 IN 1 CR. LATTE, 150 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,60 €/kg

  • Prieskonių mišinys GARAM MASALA SM, 33 g

    Prieskonių mišinys GARAM MASALA SM, 33 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 57,27 €/kg

  • Kvietiniai miltai RIMI, 550 C, 2 kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Kvietiniai miltai RIMI, 550 C, 2 kg

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,80 €/kg

  • Persikų skonio želė DR OETKER, 72 g
    0
    81 €
    11,25 €/kg

    Persikų skonio želė DR OETKER, 72 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,75 €/kg

  • Viso gr. kak. sk. drib. NESTLE FITNESS, 310 g

    Viso gr. kak. sk. drib. NESTLE FITNESS, 310 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,87 €/kg

  • Vaisiniai guminukai RIMI PERSIKAS, 35 g
    Tinka veganams Be glitimo

    Vaisiniai guminukai RIMI PERSIKAS, 35 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,86 €/kg

  • Maistinių mielių dribsniai ENGEVITA, 125 g
    Tinka veganams Be pieno

    Maistinių mielių dribsniai ENGEVITA, 125 g

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,32 €/kg

  • Gelt. garstyčių švelnus padažas HEINZ, 240 g

    Gelt. garstyčių švelnus padažas HEINZ, 240 g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,38 €/kg

  • Pomidorų padažas be konservantų KKF, 970 g
    2
    49 €
    2,57 €/kg
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Pomidorų padažas be konservantų KKF, 970 g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,70 €/kg

  • Avižinė košė su obuol. ir cin. SKANĖJA, 40 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Avižinė košė su obuol. ir cin. SKANĖJA, 40 g

    0.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,25 €/kg

  • Čili pipirų sk. kukur. trašk. DORITOS, 180 g
    1
    99 €
    11,06 €/kg

    Čili pipirų sk. kukur. trašk. DORITOS, 180 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,61 €/kg

  • Ilgagrūdžiai ryžiai GALINTA DELICAT, 800 g

    Ilgagrūdžiai ryžiai GALINTA DELICAT, 800 g

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,69 €/kg

  • Vegan. BBQ sk. baltym. trašk. POPCROP, 60 g
    Tinka veganams Be cukraus Be glitimo Be pieno

    Vegan. BBQ sk. baltym. trašk. POPCROP, 60 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,83 €/kg

  • Kukurūzų trap. su pom. pr. SAULĖS GRŪD., 60 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kukurūzų trap. su pom. pr. SAULĖS GRŪD., 60 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,50 €/kg

  • Bambukų ūgliai sūryme SALLING, 230 g
    0
    79 €
    5,64 €/kg

    Bambukų ūgliai sūryme SALLING, 230 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,50 €/kg

  • Meksik. daržovių trošk. ACTIVUS & BV, 320 g
    2
    79 €
    8,72 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Meksik. daržovių trošk. ACTIVUS & BV, 320 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,47 €/kg

  • Sūrio sk. padažas S. MARIA NACHO STYLE, 250 g

    Sūrio sk. padažas S. MARIA NACHO STYLE, 250 g

    4.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,00 €/kg

  • Baltym. batonėlis BAREBELL PEANUT CLOUD, 55 g
    2
    19 €
    39,82 €/kg

    Baltym. batonėlis BAREBELL PEANUT CLOUD, 55 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,82 €/kg

  • Makaronai LUBELLA (auselės) Nr. 40, 400 g

    Makaronai LUBELLA (auselės) Nr. 40, 400 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,72 €/kg

  • Ekologiškas tamsus agavų sirupas RAW, 250 ml
    4
    19 €
    16,76 €/l
    Ekologiškas

    Ekologiškas tamsus agavų sirupas RAW, 250 ml

    5.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,76 €/l

  • BAJORIŠKIŲ maistinė acto rūgštis, 9%, 1l
    Pagaminta Lietuvoje

    BAJORIŠKIŲ maistinė acto rūgštis, 9%, 1l

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,65 €/l

  • Džemas VYŠNIŲ KĖDAINIŲ KONSERVAI, 330 g
    3
    09 €
    9,36 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Džemas VYŠNIŲ KĖDAINIŲ KONSERVAI, 330 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,61 €/kg

  • Gr. par. aviž.dribsniai dėžut. GALINTA, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Gr. par. aviž.dribsniai dėžut. GALINTA, 500 g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,30 €/kg

  • Kavos kapsulės AROMA GOLD GRANDE, 128 g
    Gera kaina kasdien

    Kavos kapsulės AROMA GOLD GRANDE, 128 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,31 €/vnt.

  • Gr. paruoš. mak. aštr. višt. sk. REEVA, 60 g
    Gera kaina kasdien

    Gr. paruoš. mak. aštr. višt. sk. REEVA, 60 g

    0.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,17 €/kg

  • Javainiai su miško uogomis BONA VITA, 375 g

    Javainiai su miško uogomis BONA VITA, 375 g

    2.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,33 €/kg

  • Daugiagrūd. tortilijos LIETUVOS KEPĖJAS, 360g
    Pagaminta Lietuvoje

    Daugiagrūd. tortilijos LIETUVOS KEPĖJAS, 360g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,75 €/kg

  • Bulvių prieskoniai RIMI SMART, 25 g
    Gera kaina kasdien

    Bulvių prieskoniai RIMI SMART, 25 g

    0.20 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,00 €/kg

  • Kiauš. makaronai SPAETZLE RIMI PLANET, 500 g

    Kiauš. makaronai SPAETZLE RIMI PLANET, 500 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,18 €/kg

  • Ryžių trapučiai su j. ryžiais RICE UP, 120 g
    Rinkis sveikiau Be glitimo Tinka vegetarams

    Ryžių trapučiai su j. ryžiais RICE UP, 120 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,58 €/kg

  • Citrinpipiriai SANTA MARIA, 70 g

    Citrinpipiriai SANTA MARIA, 70 g

    2.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 40,71 €/kg

  • Vyšnių skonio želė DR OETKER, 72 g
    0
    81 €
    11,25 €/kg

    Vyšnių skonio želė DR OETKER, 72 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,75 €/kg

  • Kavos pupelės MERRILD CREMA DOLCE, 1 kg
    14
    99 €
    14,99 €/kg

    Kavos pupelės MERRILD CREMA DOLCE, 1 kg

    25.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,99 €/kg

  • Avižinė košė su braškėmis SKANĖJA, 40 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Avižinė košė su braškėmis SKANĖJA, 40 g

    0.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,25 €/kg

  • Elektr. tabl. obuol. sk. MAXI NUTRITION, 40 g

    Elektr. tabl. obuol. sk. MAXI NUTRITION, 40 g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 77,25 €/kg

  • Kvietiniai miltai RIMI, 550C, 900 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kvietiniai miltai RIMI, 550C, 900 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,99 €/kg

  • Granola be glitimo SALLING GLUTENFRI, 325 g
    Be glitimo

    Granola be glitimo SALLING GLUTENFRI, 325 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,28 €/kg

Filtrai

Filtrai