Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Datulių batonėlis su mork.ir brašk. RIMI, 31g
    0
    60 €
    19,35 €/kg
    Tinka veganams Rinkis sveikiau Be pieno

    Datulių batonėlis su mork.ir brašk. RIMI, 31g

    0.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,19 €/kg

  • Ryžių trapučiai RIMI su pien. šokoladu, 100g
    Be glitimo Tinka vegetarams

    Ryžių trapučiai RIMI su pien. šokoladu, 100g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,90 €/kg

  • Citr. avižiniai saus. THE BEGINNINGS, 80 g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Citr. avižiniai saus. THE BEGINNINGS, 80 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 37,38 €/kg

  • Tortilijos be glitimo OLD EL PASO, 216 g
    Be glitimo

    Tortilijos be glitimo OLD EL PASO, 216 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,79 €/kg

  • Ekol. kokosų gėrimas SALLING EKO, 400 ml
    Ekologiškas

    Ekol. kokosų gėrimas SALLING EKO, 400 ml

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,72 €/l

  • Tirpioji kava NESTLE NESCAFE CLASSIC, 200 g

    Tirpioji kava NESTLE NESCAFE CLASSIC, 200 g

    11.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 57,45 €/kg

  • Tirpioji kava NESCAFE GOLD, 100 g

    Tirpioji kava NESCAFE GOLD, 100 g

    9.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 94,90 €/kg

  • KARALIŠKAS pomidorų padažas be E, 500g
    Pagaminta Lietuvoje

    KARALIŠKAS pomidorų padažas be E, 500g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,18 €/kg

  • Pikantiškas SUSLAVIČIAUS pomid. kečupas, 500g
    1
    85 €
    3,70 €/kg

    Pikantiškas SUSLAVIČIAUS pomid. kečupas, 500g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,38 €/kg

  • Saulėgrąžų aliejus NATURA, 1,5l

    Saulėgrąžų aliejus NATURA, 1,5l

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/l

  • Juod. arb. TWININGS ENGLISH BREAKFAST, 100 g
    -40%
    3
    77 €
    37,70 €/kg

    Juod. arb. TWININGS ENGLISH BREAKFAST, 100 g

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 62,90 €/kg

  • Balt. bat. GRENADE WHITE CHOC. SAL. PEA. 60 g

    Balt. bat. GRENADE WHITE CHOC. SAL. PEA. 60 g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 61,50 €/kg

  • Auks.vištienos prieskoniai VEGETA NATUR, 20g

    Auks.vištienos prieskoniai VEGETA NATUR, 20g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,50 €/kg

  • Balta bolivinė balanda GRALLA PREMIUM, 400 g

    Balta bolivinė balanda GRALLA PREMIUM, 400 g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,97 €/kg

  • Sausainiai be cukr. su saldik. DIGESTIVE,400g
    Tinka veganams Be cukraus

    Sausainiai be cukr. su saldik. DIGESTIVE,400g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,97 €/kg

  • Raudonosios pupelės SKANĖJA, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Raudonosios pupelės SKANĖJA, 500 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,58 €/kg

  • Sūr.sk.kukurūzų traškučiai DORITOS, 180g
    1
    99 €
    11,06 €/kg

    Sūr.sk.kukurūzų traškučiai DORITOS, 180g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,61 €/kg

  • Ypač grynas alyvuog. aliejus GUSTO LU, 750 ml
    8
    99 €
    11,99 €/l
    Rinkis sveikiau

    Ypač grynas alyvuog. aliejus GUSTO LU, 750 ml

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,99 €/l

  • Traški granola su miško uogomis AXA, 330 g
    1
    99 €
    6,03 €/kg

    Traški granola su miško uogomis AXA, 330 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,15 €/kg

  • Garstyčios DAUMANTŲ DIJON, 185 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Garstyčios DAUMANTŲ DIJON, 185 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,59 €/kg

  • Vegan. gr. sk. baltym. trašk. POPCROP, 60 g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Vegan. gr. sk. baltym. trašk. POPCROP, 60 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,83 €/kg

  • Braškių uogienė RIMI SMART, 300 g
    Gera kaina kasdien

    Braškių uogienė RIMI SMART, 300 g

    1.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,50 €/kg

  • Juodųjų serbentų uogienė RIMI SMART, 300 g
    Gera kaina kasdien

    Juodųjų serbentų uogienė RIMI SMART, 300 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,97 €/kg

  • Ekologiški JASMINE ryžiai BUDGET, 1 kg
    3
    19 €
    3,19 €/kg
    Ekologiškas

    Ekologiški JASMINE ryžiai BUDGET, 1 kg

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/kg

  • Ekol. KALAMATA alyv. SALLING EKO, 290/180 g
    Ekologiškas

    Ekol. KALAMATA alyv. SALLING EKO, 290/180 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,61 €/kg

  • Vaisių rieš. batonėlis NAKD S. CARAMEL, 4x35g

    Vaisių rieš. batonėlis NAKD S. CARAMEL, 4x35g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,64 €/kg

  • GINTARINIAI makaronai, rageliai, 400 g
    0
    78 €
    1,95 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    GINTARINIAI makaronai, rageliai, 400 g

    0.98 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,45 €/kg

  • Makaronai RIMI SMART KNEES, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Makaronai RIMI SMART KNEES, 400 g

    0.34 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,85 €/kg

  • Alyvuogių aliejus RIMI, 1 l

    Alyvuogių aliejus RIMI, 1 l

    12.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,39 €/l

  • Mangų skonio sluoksniuota želė KLINGAI, 80 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Mangų skonio sluoksniuota želė KLINGAI, 80 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,63 €/kg

  • Padažas FELIX PESTO, 285g

    Padažas FELIX PESTO, 285g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,93 €/kg

  • Mišinys keksiukams MALSENA GALAXY, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Mišinys keksiukams MALSENA GALAXY, 400 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,22 €/kg

  • Tamsusis sirupas DANSUKKER, 750 g

    Tamsusis sirupas DANSUKKER, 750 g

    2.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,80 €/kg

  • SUSLAVIČIAUS pom. padažas su česn.gab., 500g

    SUSLAVIČIAUS pom. padažas su česn.gab., 500g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,58 €/kg

  • Tirpios kavos gėrimas RIMI 3 in 1, 150 g

    Tirpios kavos gėrimas RIMI 3 in 1, 150 g

    2.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,33 €/kg

  • Ryžių dribsniai dėžutėje GALINTA, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Ryžių dribsniai dėžutėje GALINTA, 500 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,78 €/kg

  • Ilgagrūdžiai ryžiai GALINTA DELICAT, 4 x 100g

    Ilgagrūdžiai ryžiai GALINTA DELICAT, 4 x 100g

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,12 €/kg

  • Aviž. dribsnių košė su uogomis ACTIVUS, 60 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Aviž. dribsnių košė su uogomis ACTIVUS, 60 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,83 €/kg

  • Kivių skonio želė DR OETKER, 72 g
    0
    81 €
    11,25 €/kg

    Kivių skonio želė DR OETKER, 72 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,75 €/kg

  • Aviečių skonio želė, DR OETKER, 72 g
    0
    81 €
    11,25 €/kg

    Aviečių skonio želė, DR OETKER, 72 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,75 €/kg

Filtrai

Filtrai