Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Garinti grikiai RIMI, 8 x 100 g
    1
    55 €
    1,94 €/kg

    Garinti grikiai RIMI, 8 x 100 g

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,81 €/kg

  • Grūdų mišinys su lęšiais ACTIVUS & BV, 250 g
    2
    79 €
    11,16 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Grūdų mišinys su lęšiais ACTIVUS & BV, 250 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,96 €/kg

  • Makaronai su TERIYAKI priesk. pad. NISSIN,90g

    Makaronai su TERIYAKI priesk. pad. NISSIN,90g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,22 €/kg

  • Milt. mišinys desert. blynel., MALSENA, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Milt. mišinys desert. blynel., MALSENA, 400 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,97 €/kg

  • Švelnusis SUSLAVIČIAUS pomidorų kečupas, 1kg

    Švelnusis SUSLAVIČIAUS pomidorų kečupas, 1kg

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/kg

  • Žalioji arbata su ženš. citr. GURMAN'S, 90 g
    -40%
    1
    16 €
    12,89 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Žalioji arbata su ženš. citr. GURMAN'S, 90 g

    1.94 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,56 €/kg

  • Graikiškos alyvuogės be kaul. ICA, 227g/120g

    Graikiškos alyvuogės be kaul. ICA, 227g/120g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,58 €/kg

  • Barbekiu granatų glazūra BUGA'S, 190 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Barbekiu granatų glazūra BUGA'S, 190 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,63 €/kg

  • Žalioji arbata SIDABRINIS JUNANIS, 80 g
    -40%
    1
    31 €
    16,38 €/kg

    Žalioji arbata SIDABRINIS JUNANIS, 80 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,38 €/kg

  • Pabarstukai DR.OETKER, ŽVAIGŽDUTĖS, 10 g
    0
    40 €
    40,00 €/kg

    Pabarstukai DR.OETKER, ŽVAIGŽDUTĖS, 10 g

    0.68 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 68,00 €/kg

  • DAUMANTŲ GURMANIŠKAS kinišk.pom. padažas, 500
    Pagaminta Lietuvoje

    DAUMANTŲ GURMANIŠKAS kinišk.pom. padažas, 500

    2.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,10 €/kg

  • Kav. kap. DOLCE GUSTO CORTADO ESPRESSO, 100 g
    5
    81 €
    0,36 €/vnt.

    Kav. kap. DOLCE GUSTO CORTADO ESPRESSO, 100 g

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,53 €/vnt.

  • Sausi pusryčiai KELLOGG'S FROOT LOOPS, 375 g
    3
    49 €
    9,31 €/kg

    Sausi pusryčiai KELLOGG'S FROOT LOOPS, 375 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,31 €/kg

  • Arbata SELECTION BY RIMI GUNPOWDER, 90 g
    -40%
    2
    39 €
    26,56 €/kg

    Arbata SELECTION BY RIMI GUNPOWDER, 90 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 44,33 €/kg

  • Gr. par. makaronai aštraus sk. SUN YAN, 65 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Gr. par. makaronai aštraus sk. SUN YAN, 65 g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,69 €/kg

  • Makaronai česnak. krevetės sk. SUN YAN, 65 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Makaronai česnak. krevetės sk. SUN YAN, 65 g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,69 €/kg

  • Kepti artišokai CITRES, 230g/200g

    Kepti artišokai CITRES, 230g/200g

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 37,45 €/kg

  • Javainis su vyšn. ir jogurt. gl. TEKMAR, 30 g

    Javainis su vyšn. ir jogurt. gl. TEKMAR, 30 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,00 €/kg

  • Javainis juod. serbentų skonio MUSLI, 30 g

    Javainis juod. serbentų skonio MUSLI, 30 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,00 €/kg

  • Ekol. greit. paruoš. aviž. dribs. AUGA, 500 g
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. greit. paruoš. aviž. dribs. AUGA, 500 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/kg

  • Batonėlis THE BEGINNINGS BROWNIE, 40 g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Batonėlis THE BEGINNINGS BROWNIE, 40 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,25 €/kg

  • Malta kava LAVAZZA QUALITA  ORO, 500 g
    9
    49 €
    18,98 €/kg

    Malta kava LAVAZZA QUALITA ORO, 500 g

    19.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,98 €/kg

  • Malta kava ILLY BRAZIL ARABICA, 250 g
    7
    29 €
    29,16 €/kg

    Malta kava ILLY BRAZIL ARABICA, 250 g

    13.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 53,96 €/kg

  • Avižinė košė su mėlynėmis MALSENA, 45 g
    0
    48 €
    10,67 €/kg

    Avižinė košė su mėlynėmis MALSENA, 45 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,33 €/kg

  • Beluga lęšiai RIMI PLANET, 400 g
    2
    39 €
    5,97 €/kg

    Beluga lęšiai RIMI PLANET, 400 g

    3.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,62 €/kg

  • Plikyti ryžiai RIMI, 4 x 100 g
    0
    88 €
    2,20 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Plikyti ryžiai RIMI, 4 x 100 g

    1.27 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,17 €/kg

  • Sušių ryžiai RIMI PLANET, 400 g
    1
    15 €
    2,87 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Sušių ryžiai RIMI PLANET, 400 g

    1.66 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,15 €/kg

  • Raug. agurkų sriub., jaut. ACTIVUS & BV, 400g
    2
    09 €
    5,22 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Raug. agurkų sriub., jaut. ACTIVUS & BV, 400g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,47 €/kg

  • Makaronai vermišeliai PASAKA, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Makaronai vermišeliai PASAKA, 400 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,97 €/kg

  • Balt. arbata SELECTION BY RIMI MAO FENG, 60 g
    -40%
    2
    39 €
    39,83 €/kg

    Balt. arbata SELECTION BY RIMI MAO FENG, 60 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 66,50 €/kg

  • Padažas FELIX Tūkstantis salų, 375g

    Padažas FELIX Tūkstantis salų, 375g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,91 €/kg

  • Miltinis mišinys milt. blynams MALSENA, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Miltinis mišinys milt. blynams MALSENA, 400 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,97 €/kg

  • Malta kava PAULIG PRESIDENTTI, 500 g

    Malta kava PAULIG PRESIDENTTI, 500 g

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,98 €/kg

  • Šok.sk. baltyminis batonėlis MAXSPORT, 50g
    Be glitimo

    Šok.sk. baltyminis batonėlis MAXSPORT, 50g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,80 €/kg

  • Ekologiški žalieji žirneliai GLOBUS, 330 g
    Ekologiškas

    Ekologiški žalieji žirneliai GLOBUS, 330 g

    3.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,00 €/kg

  • Kavos pupelės LAVAZZA CREMA E AROMA, 1 kg
    17
    99 €
    17,99 €/kg

    Kavos pupelės LAVAZZA CREMA E AROMA, 1 kg

    29.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,99 €/kg

  • Aitr.papr., bruk.-kriauš. padažas BUG'AS,170g
    Pagaminta Lietuvoje

    Aitr.papr., bruk.-kriauš. padažas BUG'AS,170g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,24 €/kg

  • SUSLAVIČIAUS padažas su alyv. aliejumi, 320g
    1
    49 €
    4,66 €/kg

    SUSLAVIČIAUS padažas su alyv. aliejumi, 320g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,84 €/kg

  • SUSLAVIČIAUS padažas salotoms PESTO, 315 g
    1
    39 €
    4,41 €/kg

    SUSLAVIČIAUS padažas salotoms PESTO, 315 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,32 €/kg

  • Mišinys bulviniams blynams MALSENA, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Mišinys bulviniams blynams MALSENA, 200 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,95 €/kg

Filtrai

Filtrai