Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Ekologiškas agavų sirupas AMRITA, 250 ml
    4
    19 €
    16,76 €/l
    Ekologiškas

    Ekologiškas agavų sirupas AMRITA, 250 ml

    5.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,76 €/l

  • Tirpioji kava RIMI DECAF, 100 g

    Tirpioji kava RIMI DECAF, 100 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,90 €/kg

  • Raik. duona be glit. SCHAR PAN BLANCO, 250g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Raik. duona be glit. SCHAR PAN BLANCO, 250g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,56 €/kg

  • Šok.keksiukų kep. mišinys RIMI FREEFROM,500g
    Be glitimo

    Šok.keksiukų kep. mišinys RIMI FREEFROM,500g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,98 €/kg

  • Auksaspalvis sirupas DAN SUKKER, 750g

    Auksaspalvis sirupas DAN SUKKER, 750g

    2.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,80 €/kg

  • Saldiklis HUXOL, 1200 tab., 72g

    Saldiklis HUXOL, 1200 tab., 72g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,90 €/kg

  • Sūd.karam.sk. batonėlis su sald. GRENADE, 60g

    Sūd.karam.sk. batonėlis su sald. GRENADE, 60g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 61,50 €/kg

  • Alyvuogių aliejus RIMI MILD TASTE, 500ml
    4
    39 €
    8,78 €/l

    Alyvuogių aliejus RIMI MILD TASTE, 500ml

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,58 €/l

  • Jautienos sk. sriuba NISSIN ASIAN-STYLE, 64 g

    Jautienos sk. sriuba NISSIN ASIAN-STYLE, 64 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,66 €/kg

  • Žiedų arbata HIBISCUS, 100 g
    -40%
    0
    89 €
    8,90 €/kg

    Žiedų arbata HIBISCUS, 100 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,90 €/kg

  • Aitriosios paprikos KOTANYI malūnėlyje, 34g
    2
    79 €
    82,06 €/kg

    Aitriosios paprikos KOTANYI malūnėlyje, 34g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 117,35 €/kg

  • Rudasis gabalinis cukrus DAN SUKKER, 500g

    Rudasis gabalinis cukrus DAN SUKKER, 500g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,78 €/kg

  • Maistinė soda LOMBARDI, 0,5 kg

    Maistinė soda LOMBARDI, 0,5 kg

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,50 €/kg

  • Smulkinti pomidorai HEINZ, 400 g
    Rinkis sveikiau

    Smulkinti pomidorai HEINZ, 400 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,47 €/kg

  • Datulių batonėlis su anak.ir burn. RIMI, 30 g
    0
    60 €
    20,00 €/kg
    Tinka veganams Be pieno Be laktozės

    Datulių batonėlis su anak.ir burn. RIMI, 30 g

    0.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,00 €/kg

  • Juod. arbata su bergam. ETNO EARL GREY, 40 g
    -40%
    1
    25 €
    31,25 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Juod. arbata su bergam. ETNO EARL GREY, 40 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 52,25 €/kg

  • Raudonos saldžios rūkytos paprikos RIMI, 25g

    Raudonos saldžios rūkytos paprikos RIMI, 25g

    0.83 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,20 €/kg

  • Makaronai BARILLA SPAGETTINI, 1 kg

    Makaronai BARILLA SPAGETTINI, 1 kg

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,39 €/kg

  • Raudonieji lęšiai su luobele RIMI, 400 g

    Raudonieji lęšiai su luobele RIMI, 400 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,37 €/kg

  • Tamsi duona RIMI FREE FROM, pjaustyta, 250 g
    Tinka veganams Be glitimo Be laktozės

    Tamsi duona RIMI FREE FROM, pjaustyta, 250 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,16 €/kg

  • Žirnel. makar. PENNE SALLING GLUTENFRI, 250 g
    Be glitimo

    Žirnel. makar. PENNE SALLING GLUTENFRI, 250 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,56 €/kg

  • Tr. anak.-migdolų rieš. kremas Uldukas, 170 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Tr. anak.-migdolų rieš. kremas Uldukas, 170 g

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 37,00 €/kg

  • Aitr.paprik. spanguolių padažas BUG'AS,170g
    Pagaminta Lietuvoje

    Aitr.paprik. spanguolių padažas BUG'AS,170g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,69 €/kg

  • Tirpioji kava NESTLE NESCAFE CLASSIC, 100 g

    Tirpioji kava NESTLE NESCAFE CLASSIC, 100 g

    6.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 67,90 €/kg

  • Kavos kaps. DOLCE GUSTO LATTE MACCH. 183,2 g
    6
    99 €
    0,87 €/vnt.

    Kavos kaps. DOLCE GUSTO LATTE MACCH. 183,2 g

    10.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,27 €/vnt.

  • Tirpioji kava NESCAFE CLASSIC STRONG, 250 g

    Tirpioji kava NESCAFE CLASSIC STRONG, 250 g

    12.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,96 €/kg

  • Kavos pupelės JACOBS KRONUNG, 1 kg

    Kavos pupelės JACOBS KRONUNG, 1 kg

    28.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,99 €/kg

  • Žalioji arbata su ženšeniu ir citrina, 80 g
    -40%
    1
    55 €
    19,38 €/kg

    Žalioji arbata su ženšeniu ir citrina, 80 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,38 €/kg

  • Barb.sk.rudųjų ryžių traškučiai RICE UP, 60g
    Tinka veganams Be glitimo Be laktozės Tinka vegetarams

    Barb.sk.rudųjų ryžių traškučiai RICE UP, 60g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,50 €/kg

  • Marin. pievagrybiai RIMI SMART, 500 g / 268 g
    Gera kaina kasdien

    Marin. pievagrybiai RIMI SMART, 500 g / 268 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,43 €/kg

  • SUSLAVIČIAUS šašlykų pomidorų kečupas, 500g
    1
    85 €
    3,70 €/kg

    SUSLAVIČIAUS šašlykų pomidorų kečupas, 500g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,38 €/kg

  • Rudasis cukrus RIMI, 50 X 3 g, 150g

    Rudasis cukrus RIMI, 50 X 3 g, 150g

    1.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,00 €/kg

  • SUSLAVIČIAUS trintų pomidorų padažas, 500g

    SUSLAVIČIAUS trintų pomidorų padažas, 500g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,38 €/kg

  • Vištienos sk. sriuba NISSIN ASIAN-STYLE, 63 g

    Vištienos sk. sriuba NISSIN ASIAN-STYLE, 63 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,17 €/kg

  • Moliūgų sėklų aliejus ANIRA, 250ml
    Rinkis sveikiau

    Moliūgų sėklų aliejus ANIRA, 250ml

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,96 €/l

  • Džemas BRAŠKIŲ KĖDAINIŲ KONSERVAI, 330 g
    2
    49 €
    7,55 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Džemas BRAŠKIŲ KĖDAINIŲ KONSERVAI, 330 g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,88 €/kg

  • Smulki jūros druska CHALUPA FINA, 250 g

    Smulki jūros druska CHALUPA FINA, 250 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,76 €/kg

  • Grikiai su višt., šitak. gryb. ACTIVUS, 250 g
    2
    65 €
    10,60 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Grikiai su višt., šitak. gryb. ACTIVUS, 250 g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,16 €/kg

  • Ekol. trinta pievagr. sriuba ACTIVUS, 400 g
    1
    65 €
    4,12 €/kg
    Tinka veganams Ekologiškas Tinka vegetarams

    Ekol. trinta pievagr. sriuba ACTIVUS, 400 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,97 €/kg

  • Ekol. trinta pomidorų sriuba ACTIVUS, 400 g
    1
    65 €
    4,12 €/kg
    Tinka veganams Ekologiškas Tinka vegetarams

    Ekol. trinta pomidorų sriuba ACTIVUS, 400 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,97 €/kg

Filtrai

Filtrai