Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Malta kava PAULIG CLASSIC, 250 g

    Malta kava PAULIG CLASSIC, 250 g

    5.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,76 €/kg

  • Rafinuotas kokosų aliejus NATURALISIMO, 500ml

    Rafinuotas kokosų aliejus NATURALISIMO, 500ml

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,98 €/kg

  • Tirpioji kava SELECTION BRAZIL, 100 g

    Tirpioji kava SELECTION BRAZIL, 100 g

    7.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 71,90 €/kg

  • Malta kava JACOBS KRONUNG, 250 g

    Malta kava JACOBS KRONUNG, 250 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,96 €/kg

  • Pomidorų padažas RIMI, 480g
    Pagaminta Lietuvoje

    Pomidorų padažas RIMI, 480g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,73 €/kg

  • Pomid.padažas KARALIŠKAS originalaus sk. 500g
    Pagaminta Lietuvoje

    Pomid.padažas KARALIŠKAS originalaus sk. 500g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,18 €/kg

  • Mar. LOMBARDIJOS pipir. SPILVA, 300 g / 150 g

    Mar. LOMBARDIJOS pipir. SPILVA, 300 g / 150 g

    2.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,67 €/kg

  • Alyv. su papr. SELECT. BY RIMI, 345 g / 200 g
    2
    29 €
    11,45 €/kg

    Alyv. su papr. SELECT. BY RIMI, 345 g / 200 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,45 €/kg

  • Figų vaisių desertas SELECTION BY RIMI, 230 g

    Figų vaisių desertas SELECTION BY RIMI, 230 g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,43 €/kg

  • Aviž. saus. su brašk. sk. THE BEGINNINGS, 80g
    Tinka veganams Rinkis sveikiau Be glitimo Be pieno

    Aviž. saus. su brašk. sk. THE BEGINNINGS, 80g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 37,38 €/kg

  • Ekol. tortilijų traškučiai SALLING EKO, 125 g
    Ekologiškas

    Ekol. tortilijų traškučiai SALLING EKO, 125 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,52 €/kg

  • Saldiklis ksilitolis ALVO, 300 g

    Saldiklis ksilitolis ALVO, 300 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,63 €/kg

  • Brašk. van. sk. vaisinė arbata LOYD, 20 pak.
    -40%
    1
    79 €
    44,75 €/kg

    Brašk. van. sk. vaisinė arbata LOYD, 20 pak.

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 74,75 €/kg

  • Grikių miltai MALSENA, 1 kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Grikių miltai MALSENA, 1 kg

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,29 €/kg

  • Žalioji arbata su jazminais RIMI, 80 g
    -40%
    1
    49 €
    18,63 €/kg

    Žalioji arbata su jazminais RIMI, 80 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,13 €/kg

  • Juodoji arbata TWININGS EARL GREY, 100 g
    -40%
    3
    77 €
    37,70 €/kg

    Juodoji arbata TWININGS EARL GREY, 100 g

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 62,90 €/kg

  • BBQ prieskonių mišinys TASTE FROM GARDEN, 60g
    Pagaminta Lietuvoje

    BBQ prieskonių mišinys TASTE FROM GARDEN, 60g

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,50 €/kg

  • Traškūs dribsniai RIMI EXTRA, 375 g

    Traškūs dribsniai RIMI EXTRA, 375 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,97 €/kg

  • Šokolado skonio baltyminis batonėlis ME2U,60g

    Šokolado skonio baltyminis batonėlis ME2U,60g

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,83 €/kg

  • Miltų mišinys varšk. ir spurg. MALSENA, 250 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Miltų mišinys varšk. ir spurg. MALSENA, 250 g

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,60 €/kg

  • Ypat.pomid. padažas KĖDAINIŲ KONSERVAI, 500g
    1
    59 €
    3,53 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Ypat.pomid. padažas KĖDAINIŲ KONSERVAI, 500g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,09 €/l

  • Makaronai SPAGHETTI LUBELLA Nr. 4, 400 g

    Makaronai SPAGHETTI LUBELLA Nr. 4, 400 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,72 €/kg

  • Sausi pusryčiai RIMI CHOCO SHELLS, 250 g
    Be pieno Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Sausi pusryčiai RIMI CHOCO SHELLS, 250 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,96 €/kg

  • SUSLAVIČIAUS padažas su mork. ir papr., 320g
    1
    49 €
    4,66 €/kg

    SUSLAVIČIAUS padažas su mork. ir papr., 320g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,84 €/kg

  • SUSLAVIČIAUS padažas su česn.,al. aliej.,320g
    1
    49 €
    4,66 €/kg

    SUSLAVIČIAUS padažas su česn.,al. aliej.,320g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,84 €/kg

  • GINTARINIAI makaronai su kiaušiniu, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    GINTARINIAI makaronai su kiaušiniu, 400 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,72 €/kg

  • Prieskonių mišinys šašl.TASTE FROM GARDEN,60g
    Pagaminta Lietuvoje

    Prieskonių mišinys šašl.TASTE FROM GARDEN,60g

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,83 €/kg

  • SUSLAVIČIAUS pomidorų padažas ŠAŠLYKŲ, 500 g

    SUSLAVIČIAUS pomidorų padažas ŠAŠLYKŲ, 500 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,38 €/kg

  • Įv. grūdų duonos mišinys RIMI FREEFROM, 500g
    Be glitimo

    Įv. grūdų duonos mišinys RIMI FREEFROM, 500g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,98 €/kg

  • Obuolių skonio skanėstas FIRST FRUITS, 60 g
    Rinkis sveikiau

    Obuolių skonio skanėstas FIRST FRUITS, 60 g

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 37,50 €/kg

  • Sausainiai be glitimo su šok.įd.GULLON, 225 g
    Tinka veganams Be glitimo

    Sausainiai be glitimo su šok.įd.GULLON, 225 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,90 €/kg

  • Kviet. tortilijos LIETUVOS KEPĖJAS, 25cm,360g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kviet. tortilijos LIETUVOS KEPĖJAS, 25cm,360g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,75 €/kg

  • Sojų padažas KIKKOMAN LESS SALT, 975 ml

    Sojų padažas KIKKOMAN LESS SALT, 975 ml

    10.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,07 €/l

  • Batonėlis su aviet. BERRY DELIGHT, 4 x 35 g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Batonėlis su aviet. BERRY DELIGHT, 4 x 35 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,64 €/kg

  • Miežinės kruopos GALINTA, 4 x 100 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Miežinės kruopos GALINTA, 4 x 100 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,47 €/kg

  • Maži ryžių trapučiai su paprika RIMI, 60 g
    Tinka veganams Pagaminta Lietuvoje

    Maži ryžių trapučiai su paprika RIMI, 60 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,83 €/kg

  • Sėklų duona RIMI FREE FROM, pjaustyta, 250 g
    Tinka veganams Be glitimo Be laktozės

    Sėklų duona RIMI FREE FROM, pjaustyta, 250 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,16 €/kg

  • Avinž. makaronai SALLING FUSILLI, 250 g
    Be glitimo

    Avinž. makaronai SALLING FUSILLI, 250 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,96 €/kg

  • Apvaliagrūdžiai ryžiai RIMI, 800 g
    1
    75 €
    2,19 €/kg

    Apvaliagrūdžiai ryžiai RIMI, 800 g

    2.54 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,17 €/kg

  • Visų grūdo dalių kviet. makar. SALLING, 250 g
    0
    79 €
    3,16 €/kg

    Visų grūdo dalių kviet. makar. SALLING, 250 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,76 €/kg

Filtrai

Filtrai