Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Aštrus kečupas HELLMANN'S, 470g
    2
    29 €
    4,87 €/kg

    Aštrus kečupas HELLMANN'S, 470g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,00 €/kg

  • Vištienos sriuba su skrebučiais KNORR, 16 g

    Vištienos sriuba su skrebučiais KNORR, 16 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,37 €/kg

  • Neraf., kokosų aliejus RIMI PLANET, 500 ml

    Neraf., kokosų aliejus RIMI PLANET, 500 ml

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,98 €/l

  • BRUSCHETTA svog. kump. SELECT. BY RIMI, 130 g

    BRUSCHETTA svog. kump. SELECT. BY RIMI, 130 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,00 €/kg

  • Cukrus DAN SUKKER DAMERARA, 500g

    Cukrus DAN SUKKER DAMERARA, 500g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,78 €/kg

  • Malti imbierai TASTE FROM GARDEN, 40 g

    Malti imbierai TASTE FROM GARDEN, 40 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,25 €/kg

  • Dribsniai su šok., karam. NESTLE LION, 600 g

    Dribsniai su šok., karam. NESTLE LION, 600 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,98 €/kg

  • ZUSTO cukraus pakaitalas, 300 g

    ZUSTO cukraus pakaitalas, 300 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,97 €/kg

  • Kakav. lazd. riešutų kremas KIDDY DUO, 350 g

    Kakav. lazd. riešutų kremas KIDDY DUO, 350 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,40 €/kg

  • Vištienos sultinys MAGGI, 160 g
    1
    55 €
    9,69 €/kg

    Vištienos sultinys MAGGI, 160 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,19 €/kg

  • Ekol. saulėje dž. pom. SALLING EKO, 190/110 g
    Ekologiškas

    Ekol. saulėje dž. pom. SALLING EKO, 190/110 g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,55 €/kg

  • Pabarstukai CUKRINĖS ŠIRDELĖS, 10g
    0
    40 €
    40,00 €/kg

    Pabarstukai CUKRINĖS ŠIRDELĖS, 10g

    0.68 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 68,00 €/kg

  • Modenos balzaminis actas BORGES, 250ml

    Modenos balzaminis actas BORGES, 250ml

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,96 €/l

  • Rauginta duona SCHAR, be glitimo, 240 g
    Be glitimo Be pieno Be laktozės Tinka vegetarams

    Rauginta duona SCHAR, be glitimo, 240 g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,88 €/kg

  • Kavos kapsulės DOLCE GUSTO FLATWHITE, 187,2 g
    6
    99 €
    0,44 €/vnt.

    Kavos kapsulės DOLCE GUSTO FLATWHITE, 187,2 g

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,62 €/vnt.

  • Kavos pupelės JACOBS CREMA, 1 kg

    Kavos pupelės JACOBS CREMA, 1 kg

    28.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,99 €/kg

  • Miltinis mišinys čeburekams MALSENA, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Miltinis mišinys čeburekams MALSENA, 400 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,22 €/kg

  • Žal. konserv. žirneliai SPILVA, 690 g / 450 g

    Žal. konserv. žirneliai SPILVA, 690 g / 450 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,76 €/kg

  • Prieskoniai VEGETA, 250g

    Prieskoniai VEGETA, 250g

    2.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,50 €/kg

  • Švelnusis SUSLAVIČIAUS pomidorų kečupas, 500g
    1
    85 €
    3,70 €/kg

    Švelnusis SUSLAVIČIAUS pomidorų kečupas, 500g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,38 €/kg

  • Žalioji arbata RIMI, 80 g
    -40%
    1
    49 €
    18,63 €/kg

    Žalioji arbata RIMI, 80 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,13 €/kg

  • Vaisių, žolelių arbata RAMŪS OBUOLIUKAI, 55 g
    -40%
    1
    67 €
    30,36 €/kg

    Vaisių, žolelių arbata RAMŪS OBUOLIUKAI, 55 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 50,73 €/kg

  • Marin. pievagrybiai RINKTINIAI KKF, 480/255g

    Marin. pievagrybiai RINKTINIAI KKF, 480/255g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,65 €/kg

  • Tirpioji kava RIMI GOLD, 200 g

    Tirpioji kava RIMI GOLD, 200 g

    10.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 53,45 €/kg

  • Juodoji arbata LIPTON YELLOW LABEL 50 vnt.
    -40%
    2
    99 €
    29,90 €/kg

    Juodoji arbata LIPTON YELLOW LABEL 50 vnt.

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,90 €/kg

  • Višt.ir sezamų sk.makaronai su pad.MAGGI, 75g
    1
    35 €
    18,00 €/kg

    Višt.ir sezamų sk.makaronai su pad.MAGGI, 75g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,53 €/kg

  • BBQ padažas su juod. česnakais WOWMAMA, 280g
    Pagaminta Lietuvoje

    BBQ padažas su juod. česnakais WOWMAMA, 280g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,54 €/kg

  • Trisp. bolivinė balanda GRALLA PREMIUM, 400 g

    Trisp. bolivinė balanda GRALLA PREMIUM, 400 g

    2.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,12 €/kg

  • Kons. kukurūzai BONDUELLE, 340g/2x140g

    Kons. kukurūzai BONDUELLE, 340g/2x140g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,32 €/kg

  • Kons. raudonosios pupelės HEINZ KIDNEY, 400 g

    Kons. raudonosios pupelės HEINZ KIDNEY, 400 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,72 €/kg

  • Vaisiniai guminukai RIMI VYŠNIA, 35 g
    Tinka veganams Be glitimo

    Vaisiniai guminukai RIMI VYŠNIA, 35 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,86 €/kg

  • Ekol. aviečių uogienė SALLING EKO, 275 g
    Ekologiškas

    Ekol. aviečių uogienė SALLING EKO, 275 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,60 €/kg

  • Vyšnių užtepėlė PŪRE, 410 g

    Vyšnių užtepėlė PŪRE, 410 g

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,83 €/kg

  • Paprikų ir kario sk. padažas HESBURGER, 390g

    Paprikų ir kario sk. padažas HESBURGER, 390g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,31 €/l

  • Dribsnių batonėlis NESTLE FITNESS, 23,5 g

    Dribsnių batonėlis NESTLE FITNESS, 23,5 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,75 €/kg

  • Rudas cukrus DEMERARA, 500 g

    Rudas cukrus DEMERARA, 500 g

    1.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,70 €/kg

  • Vyšn. pomidorai SPILVA savo sult., 680 / 350g

    Vyšn. pomidorai SPILVA savo sult., 680 / 350g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,54 €/kg

  • Džemas AVIEČIŲ KĖDAINIŲ KONSERVAI, 330 g
    2
    79 €
    8,45 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Džemas AVIEČIŲ KĖDAINIŲ KONSERVAI, 330 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,09 €/kg

  • Miltinis mišinys baltai duonai MALSENA, 508 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Miltinis mišinys baltai duonai MALSENA, 508 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,92 €/kg

  • Krienai RIMI SMART, 165 g
    Gera kaina kasdien

    Krienai RIMI SMART, 165 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,18 €/kg

Filtrai

Filtrai