Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Kavos kaps. DOLCE GUSTO CAPPUCCINO, 186,4 g
    6
    99 €
    0,87 €/vnt.

    Kavos kaps. DOLCE GUSTO CAPPUCCINO, 186,4 g

    10.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,27 €/vnt.

  • Klasik. DAUMANTŲ pomid. padažas (trad.), 500g
    Pagaminta Lietuvoje

    Klasik. DAUMANTŲ pomid. padažas (trad.), 500g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/kg

  • Itališkos salotos KOTANYI, 13g
    0
    87 €
    66,92 €/kg

    Itališkos salotos KOTANYI, 13g

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 96,15 €/kg

  • Prieskoniai su pomidorais SANTA MARIA, 69 g

    Prieskoniai su pomidorais SANTA MARIA, 69 g

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 91,16 €/kg

  • Tirpioji kava JACOBS GOLD, 100 g

    Tirpioji kava JACOBS GOLD, 100 g

    7.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 72,90 €/kg

  • Miltinis mišinys miel. blynams MALSENA, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Miltinis mišinys miel. blynams MALSENA, 400 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,47 €/kg

  • Pievagrybių sriuba su skrebučiais KNORR, 15 g

    Pievagrybių sriuba su skrebučiais KNORR, 15 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 52,67 €/kg

  • Žalioji arbata KAKTUSŲ ŽIEDAI, 70 g
    -40%
    1
    85 €
    26,43 €/kg

    Žalioji arbata KAKTUSŲ ŽIEDAI, 70 g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 44,14 €/kg

  • Kepimo mišinys RIMI BROWNIE, 500 g

    Kepimo mišinys RIMI BROWNIE, 500 g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,18 €/kg

  • Prieskonių mišinys TASTE FROM GARDEN, 60 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Prieskonių mišinys TASTE FROM GARDEN, 60 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,83 €/kg

  • Pomid. užtepėlė su alyvuog. SKANOVĖ, 190 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Pomid. užtepėlė su alyvuog. SKANOVĖ, 190 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,00 €/kg

  • Prieskonių mišinys TASTE FROM GARDEN, 100 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Prieskonių mišinys TASTE FROM GARDEN, 100 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,90 €/kg

  • Trintos spanguolės su cukrumi KKF, 420 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Trintos spanguolės su cukrumi KKF, 420 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,69 €/kg

  • Prieskon. mišinys višt. TASTE FROM GARDEN,60g
    Pagaminta Lietuvoje

    Prieskon. mišinys višt. TASTE FROM GARDEN,60g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,17 €/kg

  • Tirpi kava AROMA GOLD, 200 g

    Tirpi kava AROMA GOLD, 200 g

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,95 €/kg

  • Žvėrienos prieskoniai SAUDA, 100g
    Pagaminta Lietuvoje

    Žvėrienos prieskoniai SAUDA, 100g

    0.93 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,30 €/kg

  • Mėlynių uogienė KKF, 430 g
    5
    44 €
    12,65 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Mėlynių uogienė KKF, 430 g

    7.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,12 €/kg

  • Makaronai MAGGI 5 MINUTES CARBONARA, 50g
    1
    05 €
    21,00 €/kg

    Makaronai MAGGI 5 MINUTES CARBONARA, 50g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,80 €/kg

  • J. arb. TWININGS ENGLISH BREAKFAST, 25 x 2 g
    -40%
    3
    23 €
    64,60 €/kg

    J. arb. TWININGS ENGLISH BREAKFAST, 25 x 2 g

    5.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 107,80 €/kg

  • Gel. maistiniai dažai DR.OETKER (mėlyni), 10g
    1
    05 €
    105,00 €/kg

    Gel. maistiniai dažai DR.OETKER (mėlyni), 10g

    1.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 175,00 €/kg

  • Gel. maistiniai dažai DR.OETKER (žali), 10g
    1
    05 €
    105,00 €/kg

    Gel. maistiniai dažai DR.OETKER (žali), 10g

    1.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 175,00 €/kg

  • Mėl. pelėsinio sūrio sk. lęšių trapučiai, 70g
    Pagaminta Lietuvoje

    Mėl. pelėsinio sūrio sk. lęšių trapučiai, 70g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,57 €/kg

  • Greitai paruoš. makaronai SUN YAN višt.sk.60g
    Pagaminta Lietuvoje

    Greitai paruoš. makaronai SUN YAN višt.sk.60g

    0.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,17 €/kg

  • Dribsnių batonėlis braškių skonio RIMI, 30 g
    0
    27 €
    9,00 €/kg

    Dribsnių batonėlis braškių skonio RIMI, 30 g

    0.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,00 €/kg

  • Ceilono cinamonas SALDVA, 20 g

    Ceilono cinamonas SALDVA, 20 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 64,50 €/kg

  • Kukurūzų trap. su sūr. SAULĖS GRŪDAS, 60 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kukurūzų trap. su sūr. SAULĖS GRŪDAS, 60 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,50 €/kg

  • Saldieji kukurūzai BONDUELLE, 670g/570g
    Rinkis sveikiau

    Saldieji kukurūzai BONDUELLE, 670g/570g

    3.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,93 €/kg

  • Sausainiai be glitimo GULLON SHARKIES, 250 g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Sausainiai be glitimo GULLON SHARKIES, 250 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,16 €/kg

  • Ekol. avižinė košė su abrik., ban. AUGA, 60 g
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. avižinė košė su abrik., ban. AUGA, 60 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,50 €/kg

  • Granola su lazdynų riešutais, 450 g

    Granola su lazdynų riešutais, 450 g

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,42 €/kg

  • Žal. arbata LIPTON GREEN CITRUS, 25 vnt
    -40%
    1
    85 €
    71,15 €/kg

    Žal. arbata LIPTON GREEN CITRUS, 25 vnt

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 118,85 €/kg

  • Maži cukraus gabaliukai DAN SUKKER, 500g

    Maži cukraus gabaliukai DAN SUKKER, 500g

    1.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,90 €/kg

  • Kvietiniai miltai MALSENA EKSTRA, 1,75 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kvietiniai miltai MALSENA EKSTRA, 1,75 kg

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,31 €/kg

  • Pieno milteliai CARMEN CLASSIC, 200 g

    Pieno milteliai CARMEN CLASSIC, 200 g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,95 €/kg

  • Mangų, aitriųjų paprikų padažas FELIX, 285g

    Mangų, aitriųjų paprikų padažas FELIX, 285g

    2.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,48 €/kg

  • Juod. serb. uogų tyrė su pip. MASHIE, 160 ml
    -40%
    2
    81 €
    17,56 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Juod. serb. uogų tyrė su pip. MASHIE, 160 ml

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,31 €/kg

  • Japoniškų krienų pasta AJI, 43g

    Japoniškų krienų pasta AJI, 43g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 60,23 €/kg

  • Aviečių uogienė SPILVA, 380 g

    Aviečių uogienė SPILVA, 380 g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,24 €/kg

  • Teriyaki sk. makaronai su padažu MAGGI, 75 g
    1
    35 €
    18,00 €/kg

    Teriyaki sk. makaronai su padažu MAGGI, 75 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,53 €/kg

  • Tirpioji kava SELECTION COLOMBIA, 100 g

    Tirpioji kava SELECTION COLOMBIA, 100 g

    7.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 71,90 €/kg

Filtrai

Filtrai