Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Spagečiai GINTARINIAI, 400 g
    0
    78 €
    1,95 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Spagečiai GINTARINIAI, 400 g

    0.98 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,45 €/kg

  • Malti juodieji pipirai RIMI SMART, 15 g
    Gera kaina kasdien

    Malti juodieji pipirai RIMI SMART, 15 g

    0.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,33 €/kg

  • Sūrio skonio baltyminiai traškuč.POPCROP, 60g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Sūrio skonio baltyminiai traškuč.POPCROP, 60g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,17 €/kg

  • Stikliniai makaronai SALLING, 100 g
    0
    95 €
    9,50 €/kg

    Stikliniai makaronai SALLING, 100 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,90 €/kg

  • Bambukinės lazdelės vokeliuose AJI, 15 porų

    Bambukinės lazdelės vokeliuose AJI, 15 porų

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,99 €/vnt.

  • Mangų ir ananasų užtepėlė PŪRĖ, 410 g

    Mangų ir ananasų užtepėlė PŪRĖ, 410 g

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,20 €/kg

  • Dribsnių batonėlis NESTLE FITNESS, 23,5 g

    Dribsnių batonėlis NESTLE FITNESS, 23,5 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,75 €/kg

  • Skrudinti javainiai su braškėmis RIMI, 375 g
    2
    05 €
    5,47 €/kg

    Skrudinti javainiai su braškėmis RIMI, 375 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,91 €/kg

  • Citrinų PESTO padažas SELECTION BY RIMI, 130g

    Citrinų PESTO padažas SELECTION BY RIMI, 130g

    2.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,69 €/kg

  • Malta kava PUPA, skardinėje, 250 g
    4
    99 €
    19,96 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Malta kava PUPA, skardinėje, 250 g

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 47,96 €/kg

  • Kavos kapsulės DOLCE GUSTO LUNGO, 16 x 5,6 g
    5
    81 €
    0,36 €/vnt.

    Kavos kapsulės DOLCE GUSTO LUNGO, 16 x 5,6 g

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,53 €/vnt.

  • Juod., serbentų batonėlis THE BEGINNINGS, 40g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Juod., serbentų batonėlis THE BEGINNINGS, 40g

    1.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,75 €/kg

  • Gel. maistiniai dažai DR.OETKER (gelt.), 10g
    1
    05 €
    105,00 €/kg

    Gel. maistiniai dažai DR.OETKER (gelt.), 10g

    1.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 175,00 €/kg

  • Gel. maistiniai dažai DR.OETKER (raud.), 10g
    1
    05 €
    105,00 €/kg

    Gel. maistiniai dažai DR.OETKER (raud.), 10g

    1.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 175,00 €/kg

  • Apelsinų džemas SPILVA, 380 g

    Apelsinų džemas SPILVA, 380 g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,24 €/kg

  • Sūrio padažo mišinys SANTA MARIA, 16g

    Sūrio padažo mišinys SANTA MARIA, 16g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 93,12 €/kg

  • Cukranendrių cukrus DARK MUSCOVADO,500g
    2
    09 €
    4,18 €/kg

    Cukranendrių cukrus DARK MUSCOVADO,500g

    2.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,30 €/kg

  • Alyvuogių aliejus GRANFRUTTATO, 500ml
    10
    49 €
    20,98 €/l
    Rinkis sveikiau

    Alyvuogių aliejus GRANFRUTTATO, 500ml

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,98 €/l

  • Plikyti ir laukiniai ryžiai SKANĖJA, 400 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Plikyti ir laukiniai ryžiai SKANĖJA, 400 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,97 €/kg

  • Žal. arbata LIPTON GREEN MAND ORANGE 20 vnt
    -40%
    2
    33 €
    64,72 €/kg

    Žal. arbata LIPTON GREEN MAND ORANGE 20 vnt

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 108,06 €/kg

  • Modenos balzaminis actas BELL BRONZE, 250 ml

    Modenos balzaminis actas BELL BRONZE, 250 ml

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,96 €/l

  • Malta kava MERRILD IN-CUP, 500 g

    Malta kava MERRILD IN-CUP, 500 g

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,98 €/kg

  • Klasik. pomidorų kečupas SUSLAVIČIAUS, 1,25kg

    Klasik. pomidorų kečupas SUSLAVIČIAUS, 1,25kg

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,23 €/kg

  • GINTARINIAI vermišeliai su kiaušiniu, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    GINTARINIAI vermišeliai su kiaušiniu, 400 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,72 €/kg

  • Sausi pusryčiai KELLOGG'S FROSTIES, 330 g
    2
    79 €
    8,45 €/kg

    Sausi pusryčiai KELLOGG'S FROSTIES, 330 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,09 €/kg

  • Baltoji arbata BALTAS ANGELAS, 50 g
    -40%
    2
    15 €
    43,00 €/kg

    Baltoji arbata BALTAS ANGELAS, 50 g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 71,80 €/kg

  • Tirpioji kava JACOBS CRONAT GOLD, 200 g

    Tirpioji kava JACOBS CRONAT GOLD, 200 g

    12.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 63,45 €/kg

  • Žalioji arbata THE ISLAND OF TEA, 100 g
    -40%
    3
    47 €
    34,70 €/kg

    Žalioji arbata THE ISLAND OF TEA, 100 g

    5.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 57,90 €/kg

  • Kons. chalapos KĖDAINIŲ KONSERVAI, 330g/150g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kons. chalapos KĖDAINIŲ KONSERVAI, 330g/150g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,12 €/kg

  • Malti kvapieji pipirai SAUDA, 100g

    Malti kvapieji pipirai SAUDA, 100g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,90 €/kg

  • Ekologiška aštri kario sriuba ACTIVUS, 400 g
    1
    65 €
    4,12 €/kg
    Tinka veganams Ekologiškas Tinka vegetarams

    Ekologiška aštri kario sriuba ACTIVUS, 400 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,97 €/kg

  • Baltym. sausain. žem. rieš. FRANK&OLI, 50 g

    Baltym. sausain. žem. rieš. FRANK&OLI, 50 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,80 €/kg

  • Ekol. braškių uogienė SALLING EKO, 275 g
    Ekologiškas

    Ekol. braškių uogienė SALLING EKO, 275 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,60 €/kg

  • Raud. apels. ir cinam. sk. arbata LOYD, 40 g
    -40%
    1
    79 €
    44,75 €/kg

    Raud. apels. ir cinam. sk. arbata LOYD, 40 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 74,75 €/kg

  • KARALIŠKAS pomid. padažas su dž.pomid., 500g
    Pagaminta Lietuvoje

    KARALIŠKAS pomid. padažas su dž.pomid., 500g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,18 €/kg

  • Torto papuošimai ALVO, 50g

    Torto papuošimai ALVO, 50g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,80 €/kg

  • Kvietinės kruopos RIMI SMART, 800 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Kvietinės kruopos RIMI SMART, 800 g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,81 €/kg

  • Ilgagrūdžiai ryžiai SKANĖJA, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Ilgagrūdžiai ryžiai SKANĖJA, 1 kg

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/kg

  • Šašlykų prieskoniai SAUDA (be druskos), 50g

    Šašlykų prieskoniai SAUDA (be druskos), 50g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,80 €/kg

  • Juodieji pipirai KOTANYI malūnėlyje, 41g
    2
    85 €
    79,17 €/kg

    Juodieji pipirai KOTANYI malūnėlyje, 41g

    4.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 113,61 €/kg

Filtrai

Filtrai