Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Majonezinis padažas HEINZ, 425 g

    Majonezinis padažas HEINZ, 425 g

    4.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,51 €/kg

  • Saldiklis tabletemis DIAMANT, 650 vnt.

    Saldiklis tabletemis DIAMANT, 650 vnt.

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 52,37 €/kg

  • Vaisinė arbata SODO GAIVA, 70 g
    -40%
    1
    79 €
    25,57 €/kg

    Vaisinė arbata SODO GAIVA, 70 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,71 €/kg

  • Pieniškas šokoladas su saldikliu VALOR, 100 g
    Be glitimo

    Pieniškas šokoladas su saldikliu VALOR, 100 g

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,90 €/kg

  • Maltos mėsos prieskoniai SAUDA, 100g
    Pagaminta Lietuvoje

    Maltos mėsos prieskoniai SAUDA, 100g

    0.93 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,30 €/kg

  • Arbata PUERO, 80 g
    -40%
    1
    55 €
    19,38 €/kg

    Arbata PUERO, 80 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,38 €/kg

  • Miltinis mišinys juodai duonai MALSENA, 508 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Miltinis mišinys juodai duonai MALSENA, 508 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,72 €/kg

  • Žal.citr.pipirų prieskoniai, SANTA MARIA, 90g

    Žal.citr.pipirų prieskoniai, SANTA MARIA, 90g

    6.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 74,33 €/kg

  • Vaisinė arbata LOYD SUNNY ORANGE, 40 g
    -40%
    1
    79 €
    44,75 €/kg

    Vaisinė arbata LOYD SUNNY ORANGE, 40 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 74,75 €/kg

  • Avižų sėlenos MALSENA, 300 g
    1
    49 €
    4,97 €/kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Avižų sėlenos MALSENA, 300 g

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,17 €/kg

  • Migdolin.pekano sausainiai THE BEGINNINGS,80g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Migdolin.pekano sausainiai THE BEGINNINGS,80g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,88 €/kg

  • Čiobrelių žolė ŽOLYNĖLIS, 30 g
    -40%
    0
    95 €
    31,67 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Čiobrelių žolė ŽOLYNĖLIS, 30 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 53,00 €/kg

  • Vanilinis cukrus RIMI SMART, 35 g
    Gera kaina kasdien

    Vanilinis cukrus RIMI SMART, 35 g

    0.26 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,43 €/kg

  • Malta kava LAVAZZA DECAFFEINATO, 250 g
    4
    99 €
    19,96 €/kg

    Malta kava LAVAZZA DECAFFEINATO, 250 g

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,96 €/kg

  • Ekol. kviečių makar. PENNE SALLING EKO, 500 g
    1
    09 €
    2,18 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. kviečių makar. PENNE SALLING EKO, 500 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,18 €/kg

  • Pomidorų padažas DAUMANTŲ KARALIŠKAS, 480 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Pomidorų padažas DAUMANTŲ KARALIŠKAS, 480 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,81 €/kg

  • Trintų pomidorų padažas ORIGINALUS, 480 g

    Trintų pomidorų padažas ORIGINALUS, 480 g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,06 €/kg

  • Baltojo šokolado skonio glajus, 100g
    1
    55 €
    15,50 €/kg

    Baltojo šokolado skonio glajus, 100g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,90 €/kg

  • Švelnus SUSLAVIČIAUS pomidorų padažas, 500g

    Švelnus SUSLAVIČIAUS pomidorų padažas, 500g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,58 €/kg

  • Aštrus SUSLAVIČIAUS pomidorų padažas, 500g

    Aštrus SUSLAVIČIAUS pomidorų padažas, 500g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,38 €/kg

  • Lazd. rieš. ir kakavos kremas VALSOIA, 200 g
    Tinka veganams Be pieno Be laktozės

    Lazd. rieš. ir kakavos kremas VALSOIA, 200 g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,45 €/kg

  • Žal. arbata LIPTON GREEN CLASSIC, 25 vnt
    -40%
    1
    85 €
    71,15 €/kg

    Žal. arbata LIPTON GREEN CLASSIC, 25 vnt

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 118,85 €/kg

  • Barbekiu skonio padažas HELLMANN'S, 430 ml
    2
    85 €
    6,63 €/l

    Barbekiu skonio padažas HELLMANN'S, 430 ml

    4.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,51 €/l

  • Šaltalankių arbata SKANOVĖ, 300 g
    -40%
    2
    99 €
    9,97 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Šaltalankių arbata SKANOVĖ, 300 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,63 €/kg

  • Marinuotos voveraitės RIMI, 280 g / 120 g

    Marinuotos voveraitės RIMI, 280 g / 120 g

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,08 €/kg

  • Tuno užtepėlė su baland. citr. SKANOVĖ, 190 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Tuno užtepėlė su baland. citr. SKANOVĖ, 190 g

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,16 €/kg

  • Šal.spaud.neraf.rapsų aliejus NATURALISIMO,1l
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Šal.spaud.neraf.rapsų aliejus NATURALISIMO,1l

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/l

  • Ekol.nerafin.kokosų aliejus AMRITA, 200ml
    2
    25 €
    12,50 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol.nerafin.kokosų aliejus AMRITA, 200ml

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,06 €/kg

  • Sausi pusryčiai KELLOGG'S FROSTIES, 330 g
    2
    79 €
    8,45 €/kg

    Sausi pusryčiai KELLOGG'S FROSTIES, 330 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,09 €/kg

  • Vais. arbata su aviet. brašk. LOYD, 20 x 2 g
    -40%
    1
    79 €
    44,75 €/kg

    Vais. arbata su aviet. brašk. LOYD, 20 x 2 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 74,75 €/kg

  • Apelsinų žievelės ALVO, 50g

    Apelsinų žievelės ALVO, 50g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,80 €/kg

  • GINTARINIAI vermišeliai su kiaušiniu, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    GINTARINIAI vermišeliai su kiaušiniu, 400 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,72 €/kg

  • Paukštienos prieskonių mišinys SAUDA, 80g
    Pagaminta Lietuvoje

    Paukštienos prieskonių mišinys SAUDA, 80g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,63 €/kg

  • Pistacijų batonėlis BETTER, 45 g
    Be glitimo Tinka vegetarams

    Pistacijų batonėlis BETTER, 45 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,67 €/kg

  • SUSLAVIČIAUS garstyčios, 160g

    SUSLAVIČIAUS garstyčios, 160g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,06 €/kg

  • Žuvies prieskoniai SAUDA (be druskos), 50g

    Žuvies prieskoniai SAUDA (be druskos), 50g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,80 €/kg

  • Džiovinti laiškiniai česnakai ALVO, 15g

    Džiovinti laiškiniai česnakai ALVO, 15g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 79,33 €/kg

  • Užtepėlė su džiovint. baravyk. SKANOVĖ, 190 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Užtepėlė su džiovint. baravyk. SKANOVĖ, 190 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,37 €/kg

  • Ryžiai JASMIN BOSTO, 4 x 125 g

    Ryžiai JASMIN BOSTO, 4 x 125 g

    4.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,38 €/kg

  • Cukriniai pabarstukai, 80g
    1
    29 €
    16,13 €/kg

    Cukriniai pabarstukai, 80g

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,88 €/kg

Filtrai

Filtrai