Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Saldiklis eritritolis ALVO, 300 g

    Saldiklis eritritolis ALVO, 300 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,63 €/kg

  • Makaronai BARILLA CASARECCE SICILIANE, 500 g

    Makaronai BARILLA CASARECCE SICILIANE, 500 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/kg

  • Kavos k. DOLCE GUSTO ESPRESSO INTENSO, 112 g
    5
    81 €
    0,36 €/vnt.

    Kavos k. DOLCE GUSTO ESPRESSO INTENSO, 112 g

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,53 €/vnt.

  • Bulvių košė su krapais MAGGI 5 MINUTES, 50g
    1
    05 €
    21,00 €/kg

    Bulvių košė su krapais MAGGI 5 MINUTES, 50g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,80 €/kg

  • Žemės riešutų miltai ALVO, 300 g
    Rinkis sveikiau

    Žemės riešutų miltai ALVO, 300 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • Marinuoti agurkėliai SPILVA, 330 g / 190 g

    Marinuoti agurkėliai SPILVA, 330 g / 190 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,11 €/kg

  • Šašlykų prieskoniai SAUDA, 100g
    Pagaminta Lietuvoje

    Šašlykų prieskoniai SAUDA, 100g

    0.93 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,30 €/kg

  • Ekol.sezam. sėklų aliejus BIONATURALIS, 250ml
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Ekol.sezam. sėklų aliejus BIONATURALIS, 250ml

    6.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,65 €/l

  • Kavos kaps. DOLCE GUSTO CAFE AU LAIT, 160 g
    5
    81 €
    0,36 €/vnt.

    Kavos kaps. DOLCE GUSTO CAFE AU LAIT, 160 g

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,53 €/vnt.

  • Sojų padažas KIKKOMAN SUSHI & SASHIMI, 250 ml

    Sojų padažas KIKKOMAN SUSHI & SASHIMI, 250 ml

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,96 €/l

  • Žalioji arbata AHMAD TEA GREEN TEA, 100 g
    -40%
    2
    69 €
    26,90 €/kg

    Žalioji arbata AHMAD TEA GREEN TEA, 100 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 44,90 €/kg

  • Kavos gėrimas NESCAFÉ 2 in 1, 8 g

    Kavos gėrimas NESCAFÉ 2 in 1, 8 g

    0.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 48,75 €/kg

  • Makaronai su grybų padažu KNORR, 59 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Makaronai su grybų padažu KNORR, 59 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,73 €/kg

  • Bazil.česn.priesk. mišinys SANTA MARIA, 41g

    Bazil.česn.priesk. mišinys SANTA MARIA, 41g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 94,88 €/kg

  • Rūgštyn. sriuba su kumpiu RIMI EXPRESS, 470 g

    Rūgštyn. sriuba su kumpiu RIMI EXPRESS, 470 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,15 €/kg

  • Miško uogų džemas RIMI, 450 g

    Miško uogų džemas RIMI, 450 g

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,20 €/kg

  • Cukranendrių cukrus GOLDEN CASTER, 1 kg
    3
    99 €
    3,99 €/kg

    Cukranendrių cukrus GOLDEN CASTER, 1 kg

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,99 €/kg

  • Gr. par. makaronai aštraus sk. SUN YAN, 65 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Gr. par. makaronai aštraus sk. SUN YAN, 65 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,69 €/kg

  • Sezamo aliejus KIKKOMAN, 125 ml

    Sezamo aliejus KIKKOMAN, 125 ml

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,92 €/l

  • Ekol. krekeriai su saul. SALLING, 190 g
    Ekologiškas Be glitimo Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. krekeriai su saul. SALLING, 190 g

    2.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,89 €/kg

  • Plonos kvietinės tortilijos SM, 8 vnt., 244 g

    Plonos kvietinės tortilijos SM, 8 vnt., 244 g

    2.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,09 €/kg

  • Sezamų sėklų pasta tahini DOYAL, 300 g

    Sezamų sėklų pasta tahini DOYAL, 300 g

    6.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,97 €/kg

  • Vais. arbata su brašk. rabar. LOYD, 20 x 2 g
    -40%
    1
    79 €
    44,75 €/kg

    Vais. arbata su brašk. rabar. LOYD, 20 x 2 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 74,75 €/kg

  • Šaltalankių uogų tyrė MASHIE, 160 ml
    -40%
    2
    81 €
    17,56 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Šaltalankių uogų tyrė MASHIE, 160 ml

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,31 €/kg

  • Kvapieji pipirai TASTE FROM GARDEN, 60 g

    Kvapieji pipirai TASTE FROM GARDEN, 60 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 54,83 €/kg

  • Pilno gr. kviet. miltai KAUNO GRŪDAI, 1,75 kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Pilno gr. kviet. miltai KAUNO GRŪDAI, 1,75 kg

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,14 €/kg

  • Kiaulienos prieskoniai SAUDA (be drusk.), 50g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kiaulienos prieskoniai SAUDA (be drusk.), 50g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,80 €/kg

  • Kepsnių prieskoniai SAUDA (be druskos), 50g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kepsnių prieskoniai SAUDA (be druskos), 50g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,80 €/kg

  • Pupelių MUNG vermišeliai LONGKOU, 100 g

    Pupelių MUNG vermišeliai LONGKOU, 100 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,90 €/kg

  • Žolelių arbata ETNO Nervų sistemai, 30 g
    -40%
    1
    91 €
    63,67 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Žolelių arbata ETNO Nervų sistemai, 30 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 106,33 €/kg

  • Žolelių arbata ETNO Švarus organizmas, 30 g
    -40%
    1
    91 €
    63,67 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Žolelių arbata ETNO Švarus organizmas, 30 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 106,33 €/kg

  • Aštrusis padažas SANTA MARIA TACO, 230g

    Aštrusis padažas SANTA MARIA TACO, 230g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,48 €/kg

  • Saldžiar.čili sk.makaronai su pad.MAGGI, 75g
    1
    35 €
    18,00 €/kg

    Saldžiar.čili sk.makaronai su pad.MAGGI, 75g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,53 €/kg

  • Aviž. košė su ob. mėl. aviet., ELOVENA, 210g

    Aviž. košė su ob. mėl. aviet., ELOVENA, 210g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,00 €/kg

  • Javain. batonėl. ME2U BANANA&STRAWBERRY, 45 g
    Be pieno

    Javain. batonėl. ME2U BANANA&STRAWBERRY, 45 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,78 €/kg

  • Raug. kop. sriuba su kum. RIMI EXPRESS, 440 g

    Raug. kop. sriuba su kum. RIMI EXPRESS, 440 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,80 €/kg

  • Barbekiu prieskoniai HOLY COW SALDVA, 210 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Barbekiu prieskoniai HOLY COW SALDVA, 210 g

    5.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,71 €/kg

  • Abrikosų džemas BONNE MAMAN, 370 g

    Abrikosų džemas BONNE MAMAN, 370 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,89 €/kg

  • Priesk. mišinys šonkauliams SANTA MARIA, 30 g

    Priesk. mišinys šonkauliams SANTA MARIA, 30 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 46,33 €/kg

  • Vištienos troškinys KĖDAINIŲ KONSERVAI, 480 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vištienos troškinys KĖDAINIŲ KONSERVAI, 480 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,31 €/kg

Filtrai

Filtrai