Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Desertinio glajaus pieštukai, 76g
    1
    95 €
    25,66 €/kg

    Desertinio glajaus pieštukai, 76g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,29 €/kg

  • Ruošinys vištienai su česn., MAGGI IDEA, 30 g
    0
    83 €
    27,67 €/kg

    Ruošinys vištienai su česn., MAGGI IDEA, 30 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 46,33 €/kg

  • Makaronai MINI FARFALLE PICCOLIN, 500 g

    Makaronai MINI FARFALLE PICCOLIN, 500 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/kg

  • Traškus žemės riešutų kremas RIMI, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Traškus žemės riešutų kremas RIMI, 1 kg

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,49 €/kg

  • Sausain. su kokoso minkšt., anak. rieš., 50 g
    Tinka veganams Be glitimo

    Sausain. su kokoso minkšt., anak. rieš., 50 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,80 €/kg

  • Maži kukurūzų trapučiai su krapais RIMI, 60 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Maži kukurūzų trapučiai su krapais RIMI, 60 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,83 €/kg

  • Ekol. juod. pupelės SALLING EKO, 420/252 g
    Ekologiškas

    Ekol. juod. pupelės SALLING EKO, 420/252 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,50 €/kg

  • Ekol. raud. pupelės SALLING EKO, 400/252 g
    Ekologiškas

    Ekol. raud. pupelės SALLING EKO, 400/252 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,50 €/kg

  • Žemės rieš. baltyminis batonėlis GRENADE, 60g

    Žemės rieš. baltyminis batonėlis GRENADE, 60g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 61,50 €/kg

  • Garstyčių ir medaus padažas FELIX, 375g

    Garstyčių ir medaus padažas FELIX, 375g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,64 €/kg

  • Sojų miso sk.makaronų sriuba OYAKATA, 66g

    Sojų miso sk.makaronų sriuba OYAKATA, 66g

    2.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 40,15 €/kg

  • Alyvuogių aliejus RIMI EXTRA LIGHT, 750ml

    Alyvuogių aliejus RIMI EXTRA LIGHT, 750ml

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,99 €/l

  • Sūrio sriuba su skrebučiais KNORR, 22g

    Sūrio sriuba su skrebučiais KNORR, 22g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,91 €/kg

  • Marinuoti kelmučiai BEST TIME, 530 g / 315 g

    Marinuoti kelmučiai BEST TIME, 530 g / 315 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,67 €/kg

  • Tirpi grybų sriuba MAGGI, 22 g
    0
    47 €
    21,36 €/kg

    Tirpi grybų sriuba MAGGI, 22 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,91 €/kg

  • Kiaušininiai makaronai FUDO, 500g

    Kiaušininiai makaronai FUDO, 500g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,38 €/kg

  • Alyvuogių aliejus BORGES EXTRA VIRGIN, 0,25l
    Rinkis sveikiau

    Alyvuogių aliejus BORGES EXTRA VIRGIN, 0,25l

    6.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,00 €/l

  • Ypač grynas alyv. aliejus PONS TRADICIONAL, 1
    Rinkis sveikiau

    Ypač grynas alyv. aliejus PONS TRADICIONAL, 1

    23.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,29 €/l

  • Javainių batonėlis ME2U COCONUT, 45 g
    Be pieno

    Javainių batonėlis ME2U COCONUT, 45 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,78 €/kg

  • Juodoji arbata LIPTON FOREST FRUIT, 20 vnt.
    -40%
    2
    33 €
    68,53 €/kg

    Juodoji arbata LIPTON FOREST FRUIT, 20 vnt.

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 114,41 €/kg

  • Ilgagrūdžiai ryžiai BOSTO, 4 x 125 g

    Ilgagrūdžiai ryžiai BOSTO, 4 x 125 g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,18 €/kg

  • Vyšnių skonio vaisinė arbata LOYD, 20 x 2 g
    -40%
    1
    79 €
    44,75 €/kg

    Vyšnių skonio vaisinė arbata LOYD, 20 x 2 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 74,75 €/kg

  • Aštr. morkų salotos KĖDAINIŲ KONSERVAI, 480 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Aštr. morkų salotos KĖDAINIŲ KONSERVAI, 480 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,40 €/kg

  • Dribsniai su avietėmis ir braškėmis, 400 g
    Be pieno

    Dribsniai su avietėmis ir braškėmis, 400 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,47 €/kg

  • Grietinėlės skonio želė su vitaminu C, 70g
    Pagaminta Lietuvoje

    Grietinėlės skonio želė su vitaminu C, 70g

    0.86 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,29 €/kg

  • Priesk. miš. višt. su sūrio pad. MAGGI, 32 g
    0
    83 €
    25,94 €/kg

    Priesk. miš. višt. su sūrio pad. MAGGI, 32 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,44 €/kg

  • Įvairūs pipirai KOTANYI malūnėlyje, 38g
    2
    85 €
    81,43 €/kg

    Įvairūs pipirai KOTANYI malūnėlyje, 38g

    4.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 116,86 €/kg

  • Barbekiu prieskoniai SMOKY PIG SALDVA, 220 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Barbekiu prieskoniai SMOKY PIG SALDVA, 220 g

    5.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,50 €/kg

  • Ekol. darž. sriuba MINESTRONE ACTIVUS, 400 g
    1
    65 €
    4,12 €/kg
    Tinka veganams Ekologiškas Tinka vegetarams

    Ekol. darž. sriuba MINESTRONE ACTIVUS, 400 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,97 €/kg

  • Ž. lap. arbata SELECTION BY RIMI SENCHA, 80 g
    -40%
    2
    39 €
    29,88 €/kg

    Ž. lap. arbata SELECTION BY RIMI SENCHA, 80 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,88 €/kg

  • Vyno actas 6 % BAJORIŠKIŲ, 400 ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Vyno actas 6 % BAJORIŠKIŲ, 400 ml

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,62 €/l

  • Baltieji FUNGUS grybai DIAMOND, 100g

    Baltieji FUNGUS grybai DIAMOND, 100g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 69,90 €/kg

  • Sausi pusryčiai OHO COOKIE RINGS, 425 g
    Be pieno Pagaminta Lietuvoje

    Sausi pusryčiai OHO COOKIE RINGS, 425 g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,68 €/kg

  • Ciberžolės TASTE FROM GARDEN, 40 g

    Ciberžolės TASTE FROM GARDEN, 40 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,75 €/kg

  • Sausi pusryčiai OHO FRUITY FROOPS, 500 g
    Be pieno Pagaminta Lietuvoje

    Sausi pusryčiai OHO FRUITY FROOPS, 500 g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,58 €/kg

  • Aštrus padažas OLD EL PASO, 312g

    Aštrus padažas OLD EL PASO, 312g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,51 €/kg

  • Grūsti juodieji pipirai SALDVA, 25g

    Grūsti juodieji pipirai SALDVA, 25g

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 66,00 €/kg

  • Juodieji pipirai SANTA MARIA, 210g

    Juodieji pipirai SANTA MARIA, 210g

    10.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 50,43 €/kg

  • Žalioji arbata AHMAD GUNPOWDER, 100 g
    -40%
    2
    69 €
    26,90 €/kg

    Žalioji arbata AHMAD GUNPOWDER, 100 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 44,90 €/kg

  • Juodieji pipirai su druska SANTA MARIA, 110g

    Juodieji pipirai su druska SANTA MARIA, 110g

    6.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 60,82 €/kg

Filtrai

Filtrai