Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Kiaulienos prieskoniai SAUDA, 100g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kiaulienos prieskoniai SAUDA, 100g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,90 €/kg

  • Žuvies prieskoniai SAUDA, 100g
    Pagaminta Lietuvoje

    Žuvies prieskoniai SAUDA, 100g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,90 €/kg

  • Juodoji arbata LIPTON YELLOW LABEL, 100 vnt.
    -40%
    5
    09 €
    25,45 €/kg

    Juodoji arbata LIPTON YELLOW LABEL, 100 vnt.

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,45 €/kg

  • Želatinos lapeliai, 10g
    1
    09 €
    109,00 €/kg

    Želatinos lapeliai, 10g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 189,00 €/kg

  • Karis SANTA MARIA, 34g

    Karis SANTA MARIA, 34g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 52,65 €/kg

  • Javainių batonėlis ME2U NUTS&LINSEED, 45 g
    Be pieno

    Javainių batonėlis ME2U NUTS&LINSEED, 45 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,78 €/kg

  • Prieskonių mišinys TASTE FROM GARDEN, 60 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Prieskonių mišinys TASTE FROM GARDEN, 60 g

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,25 €/kg

  • Kukur. trapučiai su jūros druska, RACIO, 115g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Kukur. trapučiai su jūros druska, RACIO, 115g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,04 €/kg

  • Sausainiai su spanguolėmis BALVITEN, 130 g
    2
    05 €
    15,77 €/kg
    Be glitimo

    Sausainiai su spanguolėmis BALVITEN, 130 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,92 €/kg

  • Klasikinis BBQ padažas HEINZ 480g

    Klasikinis BBQ padažas HEINZ 480g

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,56 €/kg

  • Juodoji arbata LIPTON EARL GREY, 25 vnt.
    -40%
    1
    85 €
    48,68 €/kg

    Juodoji arbata LIPTON EARL GREY, 25 vnt.

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 81,32 €/kg

  • Greit. paruošiami makaronai OYAKATA BEEF, 93g

    Greit. paruošiami makaronai OYAKATA BEEF, 93g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,77 €/kg

  • Rafinuotas kokosų aliejus RIMI PLANET, 500ml
    3
    59 €
    7,80 €/l

    Rafinuotas kokosų aliejus RIMI PLANET, 500ml

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,98 €/l

  • Ekol. tamsus agavų sirupas I LOVE ECO, 250 ml
    Tinka veganams Ekologiškas

    Ekol. tamsus agavų sirupas I LOVE ECO, 250 ml

    5.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,56 €/l

  • Juod. arbata LIPTON ENGLISH BREAKFAST 25 vnt
    -40%
    1
    85 €
    37,00 €/kg

    Juod. arbata LIPTON ENGLISH BREAKFAST 25 vnt

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 61,80 €/kg

  • Juodoji arbata TWININGS EARL GREY, 25 x 2 g
    -40%
    3
    23 €
    64,60 €/kg

    Juodoji arbata TWININGS EARL GREY, 25 x 2 g

    5.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 107,80 €/kg

  • Pilno grūdo avižų miltai RIMI, 1 kg
    1
    45 €
    1,45 €/kg

    Pilno grūdo avižų miltai RIMI, 1 kg

    1.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,85 €/kg

  • Skystas saldiklis HUXOL, 200ml

    Skystas saldiklis HUXOL, 200ml

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,95 €/l

  • Bulvių prieskoniai SANTA MARIA, 30g

    Bulvių prieskoniai SANTA MARIA, 30g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,33 €/kg

  • Sriuba su grybais KKF, 480 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sriuba su grybais KKF, 480 g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,44 €/kg

  • Maltos mėsos prieskoniai SAUDA (be dr.), 50g
    Pagaminta Lietuvoje

    Maltos mėsos prieskoniai SAUDA (be dr.), 50g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,80 €/kg

  • Paukštienos prieskoniai SAUDA (be drus.), 50g

    Paukštienos prieskoniai SAUDA (be drus.), 50g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,80 €/kg

  • Jaut. sk. sriuba, makar. NISSIN RAMEN, 100 g

    Jaut. sk. sriuba, makar. NISSIN RAMEN, 100 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,90 €/kg

  • Sez. sk. sriuba su makar. NISSIN RAMEN, 100 g

    Sez. sk. sriuba su makar. NISSIN RAMEN, 100 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,90 €/kg

  • Krapai KOTANYI, 11g
    0
    97 €
    88,18 €/kg

    Krapai KOTANYI, 11g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 126,36 €/kg

  • Ryžių makaronai su daržovėmis MAMA, 55 g

    Ryžių makaronai su daržovėmis MAMA, 55 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,36 €/kg

  • Vištienos skonio  ryžių makaronai MAMA, 55 g

    Vištienos skonio ryžių makaronai MAMA, 55 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,36 €/kg

  • Figų džemas BONNE MAMAN, 370 g

    Figų džemas BONNE MAMAN, 370 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,89 €/kg

  • Barbekiu prieskoniai ADAM'S RIB SALDVA, 220 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Barbekiu prieskoniai ADAM'S RIB SALDVA, 220 g

    5.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,50 €/kg

  • Prieskon. daržovių mišinys VEGETA NATUR, 150g

    Prieskon. daržovių mišinys VEGETA NATUR, 150g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,60 €/kg

  • Vanil.kvap.medžiaga DR.OETKER, 8ml (4 x 2ml)
    0
    83 €
    103,75 €/kg

    Vanil.kvap.medžiaga DR.OETKER, 8ml (4 x 2ml)

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 173,75 €/kg

  • Rafinuotas vynuogių sėklų aliejus RIMI, 750ml

    Rafinuotas vynuogių sėklų aliejus RIMI, 750ml

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,32 €/l

  • Priesk. mišinys aitr.papr., SANTA MARIA, 70g

    Priesk. mišinys aitr.papr., SANTA MARIA, 70g

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 75,57 €/kg

  • Spanguolių skono želė KLINGAI, 80g

    Spanguolių skono želė KLINGAI, 80g

    0.80 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,00 €/kg

  • Rūk.kiaul.sk.bulv. košė MAGGI 5 MINUTES, 53g
    1
    19 €
    22,45 €/kg

    Rūk.kiaul.sk.bulv. košė MAGGI 5 MINUTES, 53g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 37,55 €/kg

  • Adžika RIMI, 260g
    Pagaminta Lietuvoje

    Adžika RIMI, 260g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,50 €/kg

  • Kukurūzų krepšeliai TEX MEX, 12 vnt., 135g

    Kukurūzų krepšeliai TEX MEX, 12 vnt., 135g

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,52 €/kg

  • Juod. dž. alyvuogės su prieskon. GUSTO, 350 g

    Juod. dž. alyvuogės su prieskon. GUSTO, 350 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,97 €/kg

  • Džiovintų daržovių sriubos mišinys ALVO, 50g
    Pagaminta Lietuvoje

    Džiovintų daržovių sriubos mišinys ALVO, 50g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,80 €/kg

  • Karis TASTE FROM GARDEN, 40 g

    Karis TASTE FROM GARDEN, 40 g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,75 €/kg

Filtrai

Filtrai